Skip to content

Jakie są inne gry, takie jak Clash of Clans? – Najbardziej podobne gry

2 de luty de 2021

Dzisiaj będziemy rozmawiać jakie są inne gry, takie jak Clash of Clans, w skrócie najbardziej podobne gry które możemy znaleźć na urządzeniach mobilnych i na szczęście jest ich wiele. Clash of Clans jest dość popularny, jest to tytuł strategiczny, który pozwala nam za darmo zdobywać klejnoty, eliksiry i złoto, tworzyć swoją armię i walczyć z innymi graczami, dotrzeć m.in. do Kryształowej Ligi. Ale jak możesz sobie wyobrazić, nie jest to jedyna gra z tego gatunku.

Możemy znaleźć wiele takich gier, aby stworzyć dobrą wioskę i doskonale jej bronić, a my to zrobimy zobacz wszystkie te alternatywy trochę niżej. Uwierz mi, po obejrzeniu tej listy będziesz miał wiele godzin do przodu, aby cieszyć się nią na swoim urządzeniu mobilnym.

Alternatywy dla Clash of Clans

Zobaczymy listę gier, które są podobne do popularnego Clash of Clans, więc w ten sposób masz wiele gier, w których możesz cieszyć się tym samym gatunkiem, na szczęście możemy znaleźć kilka.

Bitwa na plaży

Świat pogrąża się w chaosie, w Battle Beach bandyci są wszędzie, a prawo najsilniejszego jest doskonale stosowane. Jedyne obszary, które pozostały w tym zaginionym świecie, to kilka wyspy tropikalne.

Musisz tworzyć potężne sojusze i zbuduj własną cywilizację gdzie możesz żyć w pokoju, harmonii i zgodnie z prawem i porządkiem, jakie kiedyś miał świat. Problem w tym, że bandyci nie zostawią cię w spokoju. Możesz zbudować swoje miasto, sprawić, by rosło, bronić, tworzyć gęste i strategować w czasie rzeczywistym przeciwko innym przeciwnikom, którzy nie chcą pozwolić ci się rozwijać, którzy chcą cię zabić.

Total Conquest

Total Conquest to bardzo ciekawa gra, w której sekcja społecznościowa jest niezbędna, ale nie zaniedbując strategii. Będziesz rzymskim namiestnikiem, który musi stwórz własne miasto i oczywiście swoją armię. W ten sposób będziesz musiał sprawić, by ewoluował i urósł na tyle, aby stawić czoła różnym sytuacjom.

Cezar nie żyje i będziesz musiał dołącz do legionu lub stwórz własny by stawić czoła wrogom, dbać o swoje ziemie i robić postępy w tym dość interesującym tytule, a przede wszystkim zabawnym. Będziesz musiał nie tylko stworzyć własne miasto i je rozwijać, ale także bronić go przed atakami wroga podczas planowania własnych ataków, ale jest to zabawna i skomplikowana gra, która wymaga dużo cierpliwości i planowania.

Gry podobne do Clash of Clans

Upał dżungli

Jungle Heat to gra, która się spotyka dostępne na iOS i Androida, nawet w sieciach społecznościowych. Tutaj będziesz musiał uwolnić rodzime bogactwo, zabierając je tym łupieżcom, którzy chcą gromadzić bogactwo dla siebie.

wioska gier

Będziesz musiał stawić czoła całkiem duże bitwy w ogromnych i dzikich dżunglach która może przynieść ci jedną lub drugą niespodziankę, stworzyć ogromne budynki i miasto dla tych ludzi, których będziesz musiał chronić.

Starcie zamków

Gra strategiczna i fantasy. Castle Clash oferuje nam różne rodzaje postaci, w tym elfy, krasnoludy, roboty, a nawet imponujące bestie. W tym tytule będziemy musieli stwórz własne imperium i spraw, by rosło.

Będziesz musiał stawić czoła różnym wrogom i innym graczom spraw, aby Twoje miasto stało się tym potężnym imperium. Nie będzie to wcale proste zadanie, ale bez wątpienia droga staje się bardzo ekscytująca i przyjemna.

Clash of Lords 2

Clash of Lords 2, jak sama nazwa wskazuje, to druga część ciekawego tytułu, w którym jest wszystko, czego potrzebujesz zabawiać cię przez wiele godzin.

Zasadniczo będziesz musiał stawić czoła dużej liczbie wrogów, stosując jasną strategię. Druga odsłona tego ważnego tytułu ma bardzo ciekawe wieści co czyni go lepszym od swojego poprzednika. Dlatego bez wątpienia zalecamy wypróbowanie tego. Aby uzyskać więcej informacji, możesz wejść na ich stronę internetową.

dołącz do naszego kanału telegram