Skip to content

Jakie są inne gry MOBA, takie jak League of Legends? – Gry takie jak LoL (przykład)

29 de styczeń de 2021

W dzisiejszym artykule zobaczymy że istnieją inne gry MOBA, takie jak League of Legends. Jak sobie wyobrażasz, jest ich wiele gry takie jak LoL, zobaczmy, które są obecnie najlepsze na tej szczegółowej liście najlepszych gier MOBA i wiesz, czym jest i jak działa Riot Games MOBA w League of Legends na iOS i Androida?

Alternatywa dla League of Legends

Jest wiele Gry MOBA obecnie niektórzy czerpią wyraźną inspirację z LoL, podczas gdy inni mają swój osobisty charakter, dystansując się od gry Riot Games. Zobaczmy więc pełną listę najbardziej polecanych.

PORAZIĆ

Oczywiście, jeśli mówimy o gatunku MOBA, UŚMIECH musi być obecny. Ten tytuł różni się od reszty, ponieważ mówimy o MOBIE, w który gra się w trzeciej osobie. Sposób działania jest dość podobny do Lola, choć pod względem mapy wygląda na mniejszy.

W tym przypadku nie będziemy mieli bohaterów, byliby raczej bogami z dość zróżnicowanych mitologii, takich jak grecka, nordycka, egipska, chińska, hinduska itp. Byłoby tak samo, tylko zmienia sposób ich nazywania. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do jego oficjalnej strony.

Nieskończony kryzys

Ta MOBA należąca do Warner Bros pozwala nam bawić się różnymi postaciami DC Comics, takimi jak Green Lantern, Ordynans (w trzech wersjach) Robin, Superman, Harley Quinn, Jokeritp. Gracze zmierzą się na mapach opartych na Gotham i Coast City, Dlatego ważne jest, aby znać mapy Infinite Crisis i ile map jest w League of Legends i jakie one są? – Mapy LoL.

Mapa nie tylko wygląda dość szczegółowo, ale jest też całkowicie zniszczalna. Coś, co pozwala nam proponować różne strategie. Na całej mapie możemy znaleźć różne punkty specjalne, które musimy zdobyć, aby zdobyć bonusy i tym samym wygrać grę. Chociaż nie będzie to łatwe.

Dawngate

Można powiedzieć, że ta gra została znaleziona silnie zainspirowany League of Legends. Ma jednak dodatki, które czynią go wyjątkowym i nadają mu osobisty charakter, aby zmotywować Cię do wypróbowania.

Same zniszczone wieżyczki mogą zostać zregenerowane, a zaklęcia mogą być sprzedawane, co może pomóc ulepszyć niektóre gry, które nie idą zgodnie z planem.

W takim przypadku możemy wybrać rolę, którą chcemy pełnić przed rozpoczęciem rozgrywki i jeśli będziemy postępować zgodnie z nią co do joty, uzyskamy różne, całkiem ciekawe korzyści, które dadzą nam dużą przewagę przez całą rozgrywkę.

Dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w tego typu grach. Tytuł ten pozwala nam znaleźć sprzęt w dość prosty sposób poprzez filtr konfigurowalny.

gra akcji

Gry podobne do LoL

Dead Island Epidemic

Czy znasz DeadIsland? Ta interesująca piaskownica, która oferuje nam przetrwanie w rajska wyspa pełna zombie ma teraz własną grę MOBA. Deep Silver przedstawia tę darmową grę jako pierwszą, w której możesz używać zombie. Nazywają to nawet ZOMBA zamiast MOBA.

Ta gra oferuje nam nieco inny sposób gry. Trzy drużyny złożone z czterech graczy muszą zmierzyć się z mapą pełną zombie. Celem będzie zdobywanie flag, poszukiwanie pożywienia i niszczenie wrogów, nie zaniedbując przy tym własnych struktur.

Mapy są dość dynamiczne, będziesz musiał zmierzyć się z falami zombie Aby móc posuwać się naprzód przy użyciu broni, możesz bez problemu dostosować to ustawienie lub zmienić w środku bitwy.

Bohaterowie porządku i chaosu

Ta gra na urządzenia mobilne istnieje na rynku od wielu lat. Jest to tytuł firmy Gameloft, który podobnie jak większość ich gier opiera się na innym. W tym przypadku można powiedzieć, że w WOW lub World of Warcraft.

Interfejs tej gry jest zbyt prosty: po lewej stronie poruszamy się naszą postacią, a po lewej stronie mamy wszystkie umiejętności, które możemy uruchomić. Ma dwa tryby gry, które są skierowane do 3 na 3 lub 5 na 5.

Jeśli jesteś zainteresowany, możesz również skonsultować się i dowiedzieć się, jak wygrywać w Master Tactics w League of Legends – LoL Master Tactics.

dołącz do naszego kanału telegram