Skip to content

Jakie są inne aplikacje, takie jak Snapchat?

4 de luty de 2021

Dziś świat Aplikacje rozwinęła się w bardzo szybkim tempie, istnieje wiele aplikacji, których cechy są różne lub czasami są takie same, z niewielkimi różnicami w ich funkcjach. Jakie są inne aplikacje, takie jak Snapchat?

Z tego powodu, gdy wybieramy aplikację, zauważamy, że są inne takie same, oferują to samo tylko, że nie są tak dobrze znane, nie prowadzi to do wniosku, że nie będą działać lub że nie są oszustami. Musimy zrobić trochę badań nad tym, czego szukamy, a następnie przejść do sieci, aby sprawdzić, która aplikacja spełnia wymagania, które postawiliśmy.

Możemy to powiedzieć Aplikacja niektóre z nich są stworzone po to, by bawić, bawić, dlatego powstały takie aplikacje, jak te, które w krótkim czasie powodują filtry na twarzy. Teraz, podobnie jak aplikacja Snapchat, istnieją inne aplikacje z rozszerzeniem te same cechy, poznamy niektóre z nich, aby wiedzieć, którego użyć na naszym smartfonie.

Aplikacje podobne do Snapchata z maskami

Wiele z nich nadal nie korzysta z tego typu aplikacji, więc przeanalizujemy niektóre z nich Aplikacje, tutaj poznamy być może najpopularniejsze z nich ze szczegółami, danymi, interesującymi funkcjami.

ludzie na ekranie mobilnym Snapchata z filtrami masek

Aplikacja Facebook

Ta nowa aplikacja działa od około dwóch lat i jest bardzo łatwa, koncentruje się tylko na aplikacji efekty na twojej twarzyna przykład możesz dodać soczewki, włosy, efekty z uszami zwierząt, wiele innych.

Na jego liście efektów nie ma pliku wielka różnorodnośćJesteśmy przekonani, że ich jakość jest dobra, a także szybko się aktualizują.

Dzięki tym danym możesz zorientować się, jak działa ta aplikacja, w zależności od tego, co chcesz, możesz ją wybrać. Aplikacja Facebook jest dostępna w najnowszej aktualizacji lub wersji dla systemów operacyjnych Andriod, iOS.

Instagram

Ta sieć społecznościowa specjalizuje się w zdjęciach, które oczywiście uwzględniają w swoich opcjach efekty filtrów dla twojej twarzy. Możesz dostać je do kamery tam, gdzie zamierzasz umieścić go na swoim stan lub wysłać komuś zdjęcie, możesz wprowadzić te zmiany na swojej twarzy.

Na Instagramie jest wiele filtrów, w których można uzyskać informacje na temat deformacji, efektów w rzeczywistości rozszerzonej, części zwierząt i innych.

Również niektóre z tych filtrów są tymczasowo do użytku, potem znikają lub pojawiają się w określonych terminach, w zależności od tego, co jest obecnie modne. Są również dostępne pod adresem Android, iOS.

Linia

Ta aplikacja nie jest dobrze znana z tego typu treści Droższe, ale jeśli ma bardzo różnorodne efekty na twarzy, możesz to uzyskać w czasie rzeczywistym.

Możesz osiągnąć lub wykonać te efekty podczas rozmowy lub nowego zdjęcia, które wyślesz znajomym.

Tę aplikację można pobrać i zainstalować na komputerze, jeśli chcesz i dać upust swojej aplikacji Wyobraźnia i kreatywność, ponieważ można tam używać szerokiej gamy masek 3D, efektów specjalnych, które są aktywowane po prostu mruganiem, makijażu artystycznego, a także różnych opcji twarzy.

B612

Możesz także skorzystać z tej aplikacji B612 modyfikować lub retuszowaćedytuj zdjęcia, zwłaszcza selfie. Możesz uzyskać wiele masek, z których korzystasz, tę, którą chcesz wybrać, są też efekty specjalne animowane emonjis, oprócz zwykłych, takich jak brody, twarze zwierząt itp.

MSQRD

Włączenie tej aplikacji MSQRD jest związane z jej okresem istnienia, który ma dużą liczbę Droższe około 20.

Są twarze znane zwierzęta, są w 3D. Jest bardzo łatwy w obsłudze, wystarczy zrobić zdjęcie, aplikacja rozpoznaje twarz i natychmiast zastępuje ją wybraną przez nas maską.

Świetnie się bawisz

Podobnie jak w przypadku wyżej wymienionych aplikacji, jego celem jest nakładanie efektów, masek na twarz, chociaż ma niewiele efektów około 16, jest bardzo fajna, robisz to w czas rzeczywisty. Ciekawą cechą jest to, że te zmiany na twojej twarzy można wykonać za pomocą zdjęć, które masz przechowywane na Twoim telefonie.

Pobierz i zainstaluj aplikacje

Filtry na ludziach

Możesz zainstalować dowolną z tych aplikacji z oficjalnego sklepu swojego systemu operacyjnego i zacząć je testować, na pewno spodoba ci się tak samo jak Snapchat. Jeśli chcesz zmienić hasło do Snapchata, możesz to łatwo zrobić.

dołącz do naszego kanału telegram