Skip to content

Jakie są inne aplikacje, takie jak Rappi? – Odkryj inne aplikacje do dostarczania

4 de luty de 2021

Aplikacje do dostarczania jedzenia są obecnie modne, ponieważ wraz z pandemią i zamknięciem stały się najlepszą opcją, jeśli chodzi o zamawianie jedzenia lub innych produktów bez ryzyka wyjścia. Z tego powodu dzisiaj zobaczysz Jakie są inne aplikacje takie jak Rappi? I co jest najlepsze przy składaniu zamówienia.

I te informacje są niezbędne, ponieważ chociaż większość aplikacji wysyłkowych ma ten sam cel i stara się go jak najlepiej wypełnić, nie wszystkie osiągają akceptowalny poziom.

Poznaj inne aplikacje, takie jak Rappi!

Teraz, aby przejść od razu do rzeczy i naprawdę rozumieć, że istnieją inne aplikacje, takie jak Rappi, wyjaśnienie należy podzielić na kilka punktów, w każdym z nich zostanie wyświetlona restauracja, aby możesz wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Ale wcześniej powinieneś wiedzieć, czym jest aplikacja usług domowych. To bardzo proste, są to po prostu aplikacje stworzone z interfejsem, który pozwala użytkownikowi zamawiać i opłacać dostawy.

Z łatwością możesz śledzić zakup (w niektórych) i przypadkowo płacić innymi metodami niż gotówka i karta. A gdyby tego było mało, możesz wybrać dowolną restaurację w swoim mieściemimo że jest daleko

Uber Eats

Pierwszą z opcji, które zostaną Wam dzisiaj pokazane, jest Uber Eats, czyli jeden z bezpośrednich konkursów Rappi (zwłaszcza, że ​​rejestracja w Uber Eats jest bardzo prosta) i można ją bezpłatnie pobrać ze Sklepu. Korzyści, jakie to przynosi, jest wiele, ale jedną, którą należy podkreślić, jest ogromna liczba opcji do wyboru.

Ponieważ firma jest związana z ponad 3000 zakładów na całym świecie. Jakby tego było mało, jego interfejs jest jednym z najbardziej przyswajalnych, bo na ekranie Twojego zamówienia Pokażą Ci wszystkie szczegóły zakupu, a nawet czas oczekiwania.

Ponadto zaimplementowali funkcję, której nie ma żadna inna aplikacja, czyli „dine in”, która pozwala płacić za pośrednictwem aplikacji, ale jeść w wybranej przez Ciebie restauracji (bez dodatkowych opłat).

Bez fartucha

Kolejną świetną aplikacją do obsługi domu jest SinDelantal. Ma również szeroki wybór restauracji, z których możesz wybierać, a także pozwala płacić różnymi metodami, takie jak PayPal i kupony rabatowe (Możesz również wprowadzić lub dodać kod rabatowy lub promocyjny w aplikacji).

Dzięki tej wszechstronności i temu, że jego dostawcy przechodzą szkolenie, aby stać się najlepszymi, SinDelantal nie ma porównania w zakresie dostaw do domu, gdyż w przeprowadzonym spisie wykazano, że najszybciej składają zamówienia.

A jeśli powyższe nie wydawało się wystarczające, oferują również dobry system zatrudnienia, w którym nie pobierają wysokich prowizji i pozwalają zarabiać pieniądze, o ile ciężko pracujesz. To samo dotyczy firm, które chcą do nich dołączyć, które otrzymują świadczenia bez płacenia dodatkowego procentu (Z tego powodu zaleca się, aby dowiedzieć się, jak dostać się do pracy w SinDelantal, nawet jeśli jest to tylko zbieranie informacji).

Współlokatorzy

Na koniec na liście innych aplikacji, takich jak Rappi, należy wspomnieć o PostMates. Jest to jeden z najmniej znanych na liście, ponieważ nie występuje w tak wielu krajach na świecie.

Uber Eats Delivery Man

Niemniej jednak, jest jednym z najlepszych, ponieważ ma jeden z najłatwiejszych w użyciu interfejsów, w którym zostanie wyświetlony czas nadejścia przesyłki i odległość, jaką musi pokonać doręczyciel, aby do Ciebie dotrzeć.

Ponadto ma w sobie szeroką gamę lokali, ponieważ jest dedykowany nie tylko do przynoszenia gotowej żywności, ale także Może też zrobić dla Ciebie zakupy i zabrać ze sobą alkohol do domu. Ale jego najlepszą cechą jest to, że nie obciąża klientów nadmiernymi kosztami przesyłek.

I voila, z tym ostatnim wiesz wystarczająco dużo, aby powiedzieć, że wiesz, że istnieją inne aplikacje, takie jak Rappi, więc nadszedł czas, abyś udał się do telefonu komórkowego i zaczął je wypróbowywać jeden po drugim, aby sprawdzić, który z nich jest lepszy. Jednak to nie wszystko, a jest ich znacznie więcej, więc warto poszukać najlepszych aplikacji do zamawiania jedzenia w domu?

dołącz do naszego kanału telegram