Skip to content

Jakie inne gry są podobne do Fortnite na PC i inne platformy?

30 de styczeń de 2021

Wielu użytkowników zastanawia się, który jest lepszy Fortnite, Free Fire czy Pubg? Jeśli jednak chcesz wiedzieć Jakie inne gry są podobne do Fortnite na PC i inne platformy? Zalecamy uważne przeczytanie poniższego przewodnika, w którym dokładnie o tym porozmawiamy.

Fortnite

Fortnite jest prawdopodobnie jednym z największych rewolucji na świecie gier wideo w ostatnich latach. Z pewnością ta gra wideo ma swoją zaletę, ponieważ reprezentuje świeży i zabawny pomysł, z którego korzystają miliony użytkowników.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, Fortnite jest bardzo zabawną grą, a tym bardziej, gdy gra się z przyjaciółmi. W każdym razie z biegiem czasu trzeba się trochę zmienić, zanim to przygotowaliśmy, będzie to, w którym będziemy komentować innych gry wideo podobne do Fortnite na PC i dla innych platform.

Jakie inne gry są podobne do Fortnite na PC i inne platformy?

Jest wiele gry w stylu Fortnite. W rzeczywistości kilka nazw wyróżnia się spośród reszty, następujące pochodzą z najpopularniejszych gier wideo tego gatunku:

Swobodny ogień

Czy wiesz, czym jest Garena Free Fire? Free Fire to prawdopodobnie najłatwiej dostępna alternatywa dla Fortnite. Ta gra wideo wyróżnia się doskonałą grywalnością na urządzeniach mobilnych, platformach, dla których jest dostępna (Android i iOS). Z biegiem czasu stała się jedną z najpopularniejszych gier wideo na telefony komórkowe.

W tej grze wideo 50 graczy bierze udział w grze, w której tylko jeden będzie zwycięzcą. W ten sam sposób ma tryby gry ze znajomymi, takie jak klasyczne duety lub drużyny.

Jedną z zalet tej gry wideo jest to, że wymagania, jakie stawia urządzeniom mobilnym, nie są tak wysokie, więc zdecydowana większość użytkowników będzie mogła w nią grać bez większych niedogodności. Konieczne jest wskazanie, że gra jest dostępny tylko w telefonach komórkowych. Jeśli masz urządzenie z systemem Android, odwiedź Sklep Play, aby pobrać aplikację Garena Free Fire.

PUBG: gra podobna do Fortnite na PC

PUBG to prawdopodobnie gra wideo Battle Royale, która spopularyzowała ten gatunek, ma trzy wersje, oficjalną wersję znaną po prostu jako PUBG, wersja na urządzenia mobilne znana jako PUBG Mobile i lżejsza wersja na PC znana jako PUBG Lite.

Oryginalna wersja, czyli PUBG jest grą płatną, natomiast PUBG Lite jest całkowicie darmowa. Ponadto lekka wersja gry wideo będzie działać wspaniale na zdecydowanej większości komputerów, co czyni ją jedną z najbardziej polecanych opcji w tym gatunku.

PUBG to bardzo kompletna gra wideo, w której 100 graczy zmierzy się ze sobą o zwycięstwo, aplikacja wyróżnia się złożony system gier i niezwykły zasięg mapy.

PUBG podobny do Fortnite

Legendy Apexs

Apex Legends to odpowiedź Respawn Entertainment i Electronic Arts na ruch w grach wideo Battle Royale. Wychodzi na jaw w 2019 roku, wyróżniając się cechami Crossplay, podobnie jak Fortnite.

Gra wideo ma nowoczesna grafika i rozbudowana rozgrywka, w ten sam sposób, w jaki można grać ze znajomymi lub w pojedynkę. Dodatkowo możliwość zabawy z użytkownikami z innych platform sprawia, że ​​jest to doskonała alternatywa dla Fortnite.

Jako aspekt negatywny należy zwrócić uwagę, że plik gra wideo jest znacznie bardziej wymagająca niż Fortnite, dla którego użytkownicy komputerów będą potrzebować mocniejszego komputera, aby móc grać na nim w całej okazałości.

Gra podobna do Fortnite na inne platformy

Jedna z ostatnich gier wideo tego typu Battle Royale które pojawiło się w ostatnich latach to Call of Duty Warzone, gra stworzona przez Infinity Ward i należąca do słynnej sagi o grach wideo Call of Duty.

Gra wideo została oficjalnie wydana w marcu 2020 roku, wysuwając na pierwszy plan opcję z nowoczesną grafiką i bardzo wyjątkową rozgrywką. Obecnie gra wideo jest dostępna dla systemów Windows, PlayStation 4 i Xbox One, umożliwiając grę międzyplatformową (Crossplay).

Call of Duty Warzone to wyjątkowa darmowa gra wideo bardzo mocno utrzymana w stylu sagi, do której należy, w której możesz się zmierzyć do 150 graczy na grę. Bez wątpienia jest to doskonała alternatywa dla Fortnite, mimo to należy zaznaczyć, że jest to gra dość wymagająca pod względem wymagań. Dlatego przed zainstalowaniem ich na urządzeniu lub komputerze warto sprawdzić, ile megabajtów zajmują te gry wideo.