Skip to content

Jakie inne gry są podobne do Clash Royale na PC, Androida i iPhone’a?

29 de styczeń de 2021

Clash Royale to gra karciana i strategiczna, zawierająca zaklęcia, żołnierzy, obronę i postacie z Clash of Clans. Rozważmy to chodzi o to, by zniszczyć wieże przeciwnika, dzięki czemu na każdej z trzynastu aren bitewnych uda Ci się zdobyć korony i trofea. Ale,Pojawią się gry podobne do Clash Royale na PC, Android i iPhone? Dowiemy się tutaj!

Clash Royale składa się z ośmiu kart do bitwy, a każdy gracz ma trzy wieże, jedną centralną lub królewską i dwie po bokach księżniczek lub koron. Dlatego jeśli król upadnie, wszyscy upadną tak samo i gra się kończy. W grze możesz nawet tworzyć mistrzostwa, aby grać z przyjaciółmi i znajomymi.

Warto doprecyzować, że gracz, który zawali wieżę z boków, zdobędzie koronę lub punkt, a jeśli upłynie ustalony czas gry i nikt nie zostanie pokonany, w konsekwencji idzie na nagłą śmierć lub dogrywkę trwającą trzy minuty. .

Widzimy, że to bardzo ciekawa gra. Niemniej jednak, mamy inne podobne do tego, zarówno dla Szt jeśli chodzi o urządzenia mobilne z systemem Android i iPhone, które zobaczymy poniżej:

Niektóre gry na PC podobne do Clash Royale

  • Hearthstone: Heroes of Warcraft
  • Magic The Gathering: Arena
  • Legends of Runeterra

Legends of Runeterra

W świecie Runeterry istnieje kontynent zwany Valoran z różnymi narodami i wpływowymi postaciami, ta gra Bazuje na tym z League of Legends; obserwujemy, jak bohaterowie biorą udział w bitwach ze swoimi specyficznymi strategiami, aby pokonać swoich wrogów.

W każdy region jest rozgrywany inaczej. Na przykład wybierasz lub eksplorujesz ten, który Ci się podoba, aby móc odblokować karty. Masz nawet możliwość zmiany regionów, ponieważ w miarę postępów możesz zbierać bohaterów, zaklęcia i nowych sojuszników. Znajdziesz nawet dzikie karty, które można zamienić w dowolną kartę.

Należy zauważyć, że aby uzyskać nowe karty, musisz kupić za monety które zdobyłeś, aby Twoja kolekcja rosła. W rezultacie masz więcej możliwości. Najważniejsze jest pokonanie jak największej liczby wrogów, każda decyzja przybliża Cię do bycia legendą.

Niektóre gry na Androida podobne do Clash Royale

  • Spellbinders
  • Bójka w Badland
  • Starcie w dżungli

Starcie w dżungli

Jest to gra podobna do Clash Royale, to znaczy, w którą można grać online z kilkoma graczami w bitwach na arenie. Oni grają pojedynki tych samych postaci z Jungle Heat. Używają również m.in. snajperów, myśliwców, żołnierzy szturmowych, strzelców, bombowców, grenadierów. Tutaj możesz mieć lub wygrywać klejnoty i skrzynie podobne do dynamiki Clash Royale.

Trzeba by powiedzieć, że ta gra strategiczna Niesamowite bitwy toczą się w czasie rzeczywistym, odważ się i rzuć się w wir walki w dżungli, niszcząc wrogie wieże, aby odnieść zwycięstwo w walce z rywalami. Zawiera scenariusz z operacjami militarnymi, w których, w zależności od strategii, możesz coś zmienić w tych dynamicznych bitwach.

Niektóre gry na iPhone’a podobne do Clash Royale

  • Rośliny vs. Bohaterowie zombie
  • Pokémon TCG Online
  • Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Strategiczna gra karciana i dużo emocji, inspirowane Warcraft, w którym musisz pokonać swoich wrogów w czasie rzeczywistym, przejmując kontrolę nad bitwami; Każda z kart zawiera jakąś umiejętność.

gra Hearthstone podobna do Clash Royale

W związku z tym możemy powiedzieć, że można zdobyć od innych graczy lub połącz je i zdobądź innych z większą mocą, która pozwoli ci zaplanować strategię i osiągnąć zwycięstwo. W rzeczywistości możesz przywoływać stwory i eksperymentować z zaklęciami lub zachowywać się jak każdy z bohaterów.

W ten sam sposób pokonaj przeciwników i wykorzystaj całą swoją siłę, aby uwolnić magię Akademii Scholomance. W tym samym czasie wskrzesz ojca smoczego Galakronda i zdobądź w rezultacie wszystkie nagrody. Ponieważ jest nowy dodatek, są one wprowadzane nowe karty i nagła magiczna mechanika, studia i listy podwójnej klasy.

Wreszcie, możemy powiedzieć, że gry karciane i strategie, takie jak Clash Royale, nadal rosną i rozwijają się na rynku, więc wiedza o tym, kiedy pojawi się nowa karta, może pomóc ci ulepszyć grę i umiejętności, aby odnieść zwycięstwo. To prowadzi nas do faktu, że obecnie są nowe nowe gry, które nam oferują zabawne propozycje, aby nas rozproszyć w wolnym czasie.