Skip to content

Jakie gry są podobne do Age of Empire na Androida?

13 de lipiec de 2021

Age of Empire to saga Microsoftu, która przyniesie nam wiele wspomnień, ponieważ miała kilka trybów historii lub kampanii, a tryb online, z kilkoma wersjami na swoim koncie, stał się naszą ulubioną grą na wiele godzin na przestrzeni lat. Kiedy byliśmy młodsi, zanim można było grać przez Zone lub przez Ip, jednym z najważniejszych rozszerzeń tej gry był Age of Empire The Conqueros, w który do dziś na Steamie grają miliony użytkowników, m.in. podobny do Age of Empire na Androida.

Age of Empire na Androida

Wyjątkowa gra, która należy do kategorii gier strategicznych, absolutna, ale to jest w innej grze historyczne wieki człowiekaOd epoki kamienia do średniowiecza, oprócz zabawy, poznajesz m.in. współczesną historię człowieka, jego ewolucję w technologii i sztuce wojennej, a także inne dość dydaktyczne rzeczy, które pomogą ci rozwinąć naukę.

Gry Age of Empire na Androida

Dlatego musimy wyjaśnić, że przeżywając te chwile na nowo, z klasyką gry na PC że dzisiaj są dla Androida, tak jak w przypadku Age of Empire, mamy wiele podobnych gier i tak jest, istnieją tysiące gier, które optymalizują i poprawiają wydajność gier na moim telefonie z Androidem, podobnie jak ta, która rozśmieszy nas w niesamowity sposób, ponieważ w pewnym momencie ta niesamowita gra poradziła sobie bez problemu, stocz epicką walkę, w której będziesz musiał poradzić sobie ze wszystkimi swoimi zasobami, aby stawić czoła zagrożeniu, jakie ci stanowią.

Wiek cesarza:

równe gry wiek imperium

Jest to gra dość podobna do tej już nazwanej, ale z jej różnicami, jedna z najbardziej podobnych do znanego Age of Empire, ale z bardziej stylizowaną grafiką, vjak być przywiązanym do ekranu na wiele godzin naprawdę dobrze i zabawnie dla wszystkich, którzy są tego miłośnikami rodzaj gier pierwszy, który bez wątpienia polecamy. Pobierz tutaj

Wojna Imperium Wiek Bohaterów

podobne gry wiek imperium

Jest to gra strategiczna, dość bogata w zabawę, z tą samą logiką epoki Imperium, ale bardziej futurystyczna, zaczynasz od starożytności, aż dotrzesz do przyszłości, w której możesz walczyć z maszynami i statki kosmiczne coś całkiem zabawnego i bardzo kompletnego.

Wiek Sparty

Król Avalion gra podobne imperium

Dość zabawna gra Age of Sparta, z wieloma sztuczkami i strategiami walki, naucz się podbijać kolonie i cywilizacje, aby dołączyli do twojego zespołu, abyś mógł stanąć po jednej ze stron i zdobyć wszystkie korzyść z gry zespołowej.

Age of Empire można pobrać za darmo, jest to niewątpliwie jedna z głównych gier na wszystkie platformy, których nie możemy nie podkreślić, gdy myślimy o tych, którzy naznaczyli historię świata, a dziś jest dniem hołdów. Prawda jest taka, że ​​chcemy pokazać wam jedne z najlepszych gier podobnych do Wiek Imperium qUważamy, że w tego typu sprawach należy się liczyć.

Chodzi o to, że nasi czytelnicy od dawna prosili nas o napisanie artykułu o różnych grach podobnych do Age of Empire na Androida, a dzisiaj chcieliśmy Wam pokazać 3 najlepsze w segmencie. Jesteśmy absolutnie pewni, że wszystkie te gry pozwolą Ci odnaleźć się z możliwością dobrej zabawy z grami tego typu.

strategie imperium gier

Gry na Androida w stylu Age of Empire

Age of Empires: Oblężenie zamku

Ze wszystkich gier podobnych do Age of Empire na Androida, o których naszym zdaniem należy wspomnieć, prawdopodobnie jedną z najlepszych jest Age of Empires: Oblężenie zamku. O tym musimy szczególnie podkreślić, że jest to tytuł osadzony w średniowieczu, w którym trzeba zdobywać zasoby, aby budować swoją społeczność i bronić się przed wszystkimi wrogami. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że możemy brać udział w kampaniach znanych osób, takich jak Saladino, El Cid Campeador, Juana de Arco, Ricardo Corazón de León itp.

Król Avalonu

Król Avalonu „Smoczy Warface” to kolejny z tytułów, na który jesteśmy pewni, że ci, którzy czytają ten artykuł, muszą mieć dowód. To niezwykle ciekawy tytuł, w którym będziesz musiał zbudować własną armię, a następnie zastąpić króla Artura na czele wojsk. W tym przypadku znowu mamy oczywiście do czynienia ze średniowieczną grą.

Budowanie SimCity

I wylądowaliśmy prosto z ręki SimCity BuildIt, choć w tym przypadku wszystko ma związek z budową i rozwojem nowoczesnego miasta, a nie średniowiecznymi klasykami innych gier. W każdym razie, jeśli chcesz pokazać sobie, że potrafisz prowadzić miasto dziś lub w najbliższej przyszłości, jest to jedna z najlepszych alternatyw w tym segmencie.

Kilka innych bardzo popularnych wyszukiwań i zapytań użytkowników w tym zakresie, mają bezpośredni związek z następującymi elementami: Aage of Empires APK na Androida, gry Age of Empires na Androida offline, najlepsza gra Age of Empires na Androida, gry podobne do Age of Empires na Androida bez internetu, Age of Empires do pobrania na Androida, najlepszy Android gry takie jak Age of Empires, Aage of Empires podobne do gier na Androida lub Androida, takie jak Age of Empires. Jeśli masz inne pytania w tym zakresie, nie przestawaj pytać nas, dlaczego możemy Ci pomóc w tym zakresie, oczywiście.

Którą z tych gier podobnych do Age of Empire na Androida lubisz najbardziej? Jakiego innego znajomego mógłbyś wymienić?