Skip to content

Jakie aplikacje do dostarczania mają usługi McDonalds?

27 de kwiecień de 2022

McDonald’s również wchodzi w dostawę jedzenia. Sieć fast food została połączona z systemem dostarczania swoich produktów do domu konsumentów. Dzięki aplikacji cyfrowej użytkownicy będą mogli zamówić dowolny posiłek McDonald’s bez konieczności realizacji minimalnego zamówienia. Usługa jest dostępna w zwykłych godzinach każdej restauracji. Dlatego w tym zestawieniu pokażemy Ci aplikacje dostarczające, które świadczą usługi z tej wspaniałej franczyzy.

Jak złożyć zamówienie w McDonalds w domu z aplikacji?

Aby skorzystać z tej usługi, użytkownicy muszą pobrać aplikację Mc Orders na swoje urządzenie mobilne, znajdziesz ją Dostępne zarówno dla systemów Android, jak i iOS. Po wybraniu produktu, który chcesz zamówić, musisz wybrać miejsce, w którym możesz wziąć lub wypić, a na koniec czas, aby go odebrać. Restauracja jest również połączona z różnymi platformami, w tym Glovo. W którym czasami system może mieć wady, takie jak nie dopuszczanie zamów McDonalda.

Ta franczyza utworzyła prywatne strefy szybkiego odbioru w restauracji, zarówno w McAuto, jak iw kasie. System pozwala na realizację zamówień w mniej niż minutę. Ponadto aplikacja umożliwia: personalizacja jedzeniatakich jak usuwanie składników, dodawanie ich i dostosowywanie zamówienia do gustów klienta oraz zapewnianie wyjątkowych promocji dla konsumentów.

Aby dowiedzieć się, które placówki McDonald’s w Twojej okolicy oferują usługę dostawy do domu, zalecamy Pobierz aplikację Uber Eats. Następnie wprowadź swój adres, a zobaczysz listę istniejących restauracji w Twojej okolicy (upewnij się, że McDelivery z Uber Eats działa w Twojej okolicy). Następnie pokażemy Ci inne platformy do zamawiania produktów McDonald’s w domu:

Glovo

System sieci fast food jest ulubieńcem konsumentów Glovo. Dlatego kojarzy się z jednym z największych na rynku jakim jest McDonalds. Możesz bardzo łatwo składać zamówienia z Glovo na jedzenie McDonald’s, wystarczy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami:

Pobierz aplikację. Jeśli jesteś nowy w korzystaniu z tego typu platformy, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to pobrać aplikację z dowolnego oficjalnego sklepu. Glovo znajdziesz zarówno w Play Store, jak i App Store, ale upewnij się, że działa w Twoim kraju.

aplikacja do zamawiania fast foodów

Wpisz Glovo na swoim telefonie komórkowym. Po zainstalowaniu aplikacji otwórz ją i zaloguj się do systemu. Możesz to zrobić za pomocą konta Google, Facebooka lub poczty e-mail. Inną opcją jest możliwość wejścia z komputera, pozwala zarejestrować się z jego oficjalnej strony, aby to zrobić, wejdź z wybranej przeglądarki.

Umieść swoją lokalizację. Włącz element GPS, aby ustawić swoją lokalizację w aplikacji. Ten krok jest niezbędny do określenia, którzy współpracownicy McDonald’s z Glovo działają w Twoim mieście. Znajdź restaurację w Glovo. Wybierz sekcję z jedzeniem, aby znaleźć najbliższy sklep McDonalds w Twojej aktualnej lokalizacji.

Uwaga: Ważne jest, aby wiedzieć, że możesz wybrać między odbiorem lub wysłaniem posiłku a skorzystaniem z zamówienia. Oznacza to, że nie musisz wykonywać zamówienia samodzielnie, ponieważ może to być doskonały prezent dla członka rodziny lub przyjaciela.

Użyj kuponu. Wiele z tych sieci fast food umożliwia kupony z efemerycznymi promocjami podczas zakupów, które są wykorzystywane jako dostawa do domu do Glovo. Przejdź do Glovo Magazine i znajdź najlepsze rabaty w tamtych czasach.

pije jedzenie mcdonalds

Po prostu jedz

Najpierw pobierz aplikację Just Eat na swoje urządzenie mobilne lub zaloguj się z jej oficjalnej strony. Teraz, przewiń do elementu „Miejsca”, następnie kliknij Łańcuchy i na koniec wybierz McDonald’s. Następnie musisz podać swój adres, aby zlokalizować najbliższy McDonald’s. Tam musisz wybrać, co chcesz skonsumować, a następnie kliknąć opcję zapłaty i postępować zgodnie z instrukcjami dostarczonymi przez Just Eat.

Aplikacja McDonald’s

Aby złożyć wniosek w aplikacji McDonalds z dostawą do domu, należy wykonać następującą procedurę:

  1. Najpierw pobierz aplikację, a następnie zarejestruj się i wprowadź ją. Jeśli chcesz poznać ich wiadomości, wejdź do MyMcDonald’sstamtąd zobaczysz różnorodne oferty i fascynujące nagrody.
  2. Następnie wydasz swoje zamówienie w najbliższym McDonald’s.
  3. Zbieraj punkty za wszystkie swoje prośby. Wszystkie Twoje zamówienia zwiększają „Punkty” i są automatycznie odnawiane w aplikacji.Musisz pamiętać, że na platformie 1 € to równowartość 10 punktów.
  4. Zmień swoje punkty i ciesz się niesamowitymi nagrodami. Gdy zbierzesz wystarczającą liczbę punktów, nagrody zostaną mimowolnie aktywowane w Twojej aplikacji i będziesz musiał je tylko zmienić w sklepie.

Ile prowizji pobiera McDonalds za dostawę do domu?

Prowizje za zamówienia złożone za pośrednictwem platformy McDonald’s mogą się różnić w zależności od lokalizacji, w której się znajdujesz. Ale koszty wysyłki wynoszą około 1,90 euro.

Czy możesz zamówić jedzenie na wynos w McDonalds?

Główne sieci sprzedaży hamburgerów zazwyczaj oferują usługę szybkiego odbioru w niektórych swoich lokalach, w której użytkownik nie musi wysiadać z pojazdu.

W McDonald’s stosują ten system i jest on znany jako McAuto. Ta akcja jest możliwa w każdym zakładzie tych franczyzgdzie pracownicy zamiast podawać Ci jedzenie w lokalu, zamówienie jest dostarczane poza lokal do spożycia.

osoba korzystająca z aplikacji

McAuto

Dzięki tej usłudze franczyza fast food dostosowała się do nowych wymagań, które pojawiły się wraz z covid-19. Ten nowy system działa we wszystkich restauracjach McDonald’s, które zapewniają samoobsługę, w której użytkownicy mogą cieszyć się swoim menu z ochroną, w obrębie lokalu. W ten sposób klienci mogą korzystać z usługi McAuto:

  • Po pierwsze, konsument zaparkuj pojazd na parkingu.
  • Następnie pracownik McDonalda sięga do telefonu komórkowego i przyjmuje zamówienie.
  • W kilka minut przyniesiesz swoje ulubione McMenu, aby cieszyć się nim bez wychodzenia z samochodu.

dołącz do naszego kanału telegram