Skip to content

Jakie akcesoria mogę kupić do Apple AirTag?

19 de lipiec de 2021

Obecnie oprócz ogromnej ilości akcesoriów, które możemy znaleźć do naszych telefonów komórkowych, laptopów i komputerów, możemy również znaleźć ogromna ilość akcesoriów które mogą zapewnić nam jeszcze bardziej praktyczne i pełne doświadczenie, ponieważ jak być może zauważyłeś, telefony komórkowe stały się fundamentalną częścią naszego życia, czy jest lepszy sposób, aby pomóc im uczynić nas łatwiejszymi?

Bez wątpienia jednym z ciekawszych akcesoriów, jeśli chodzi o rozmowy o Apple, są AirTags, czyli urządzenia specjalnie zaprojektowany, aby zapobiec zgubieniu sprzętu, i to nie tylko sprzęt, ale wszelkie kosztowności, które posiadasz, czy zgubiłeś kiedyś klucze lub portfel? Te zestawy są dość małe, kompaktowe i łatwe w użyciu. Są okrągłe i nie są większe niż moneta 2 euro.

Airtags można stosować praktycznie w dowolny obiekt, który chcesz śledzić, ale musi być jasne, że mają być używane z przedmiotami, a nie z ludźmi. Dzięki temu przeźroczystości możemy ich używać z wszelkiego rodzaju akcesoriami, takimi jak paski, breloczki, portfele, etykiety, torby, książeczki czekowe itp. Bardzo łatwo poruszają się po dowolnej powierzchni.

Kolorowy skórzany pasek do AirTag

Bardzo często można zobaczyć AirTag z paskami, które służą do użyj ich jako breloczków, w plecakach, torbach itp. Te paski są bardzo przydatne i łatwe w użyciu. Wystarczy zamocować urządzenie wewnątrz wbudowanego w nie gniazda, co spowoduje nacisk i nie pozwoli na poluzowanie się urządzenia. Mogą być używane wszędzie, gdzie mogą być zawiązane i są całkowicie bezpieczne. Ten rodzaj paska zaleca się stosować w plecakach lub jako breloczki.

Skórzany brelok do AirTag

Skórzany brelok, może pełnić taką samą funkcję jak skórzany pasek, ponieważ spełniają tę samą zasadę przyklejenia urządzenia do specjalnie wykonanej szczeliny, aby pozostała szczelna i bezpieczna. Jak sama nazwa wskazuje, te akcesoria zostały zaprojektowane specjalnie do przenoszenia kluczy, nic więcej, ale można je również naprawdę wykorzystać jako ozdobę w plecaku lub torbie, w zasadzie można ich użyć w dowolnym przedmiocie, który ma niezbędny pierścień.

Przywieszka bagażowa do AirTag

Dużo podróżujesz i masz dość czekania i intryg związanych z czekaniem na bagaż, a może chcesz, aby Twój bagaż był cały czas monitorowany?Dzięki Apple AirTags możesz to zrobić z łatwością. Wystarczy kupić akcesorium na bagaż, które można przymocować do dowolnej części bagażu, nawet do środka. W ten sposób możesz stale pilnuj swojego bagażu i mieć pewność, że jesteś, gdzie powinieneś być. Nigdy więcej czekania w nieskończoność bez wiedzy o swoim bagażu.

pole ręczne z etykietą powietrzną

Zawieszka do torby AirTag

Zawieszka na torbę AirTag to akcesorium bardzo podobne do opisanych wcześniej, ponieważ można jej używać w połączeniu z dowolnym rodzajem torby, plecaka lub portfela. Tego rodzaju akcesorium, zwykle jest spersonalizowany, z nadrukami i różnymi kolorami, dając Ci nie tylko urządzenie do monitorowania Twojej torby, ale także nada Twojemu plecakowi bardzo dekoracyjny charakter.

Ochraniacze na AirTag

Ochraniacze na AirTag również są bardzo przydatnymi akcesoriami, ponieważ są odpowiedzialni za ochronę ich integralności, ponieważ, jak widać, nie będziesz wiedział z całą pewnością, gdzie te zespoły skończą, a tym bardziej warunki, w jakich będą się znajdować, dlatego ważne jest, abyśmy dbali o uczciwość samych siebie, chroniąc je przed czynnikami takimi jak woda, ziemia, wstrząsy itp.

Ochraniacz paska AirTag

Ochraniacz paska to ten, o którym już wspomnieliśmy powyżej, ze szczególnym uwzględnieniem, które musimy wyjaśnić, że oprócz służenia jako akcesorium, które pozwoli nam zabrać nasz AirTag, gdziekolwiek chcemy, to również będzie chronić jego integralność, pozostawiając odsłoniętą tylko twarz urządzenia, która przedstawia emblematyczne jabłko firmy.

Ochraniacz pęku kluczy AirTag

To akcesorium pozwala nam wzmocnić bezpieczeństwo naszego urządzenia AirTag, gdy będziemy używać go jako pęku kluczy. Dzięki temu jest chroniony przed czynnikami takimi jak deszcz, słońce, uderzenia itp. Ponadto, co pozwala na naprawienie go w dowolnym miejscu.

urządzenia z etykietą powietrzną

Czy są naklejki na AirTag?

Nie ma nic lepszego do spersonalizowania tego typu urządzenia niż naklejki, czy to ze względu na kreatywność i osobowość, czy też jeśli chcesz zidentyfikować każde ze swoich urządzeń za pomocą nazwy i danych kontaktowych. Całkowicie prawdziwe jest to, że gładka i płaska powierzchnia tych urządzeń, pozwoli na przyklejenie każdego rodzaju naklejki że chcesz bez problemu. Możesz użyć wybranej naklejki lub kupić je w autoryzowanych sklepach Apple.

Spersonalizuj swój AirTag za pomocą bezpłatnego graweru

Innym całkiem fajnym sposobem na personalizację urządzeń z metkami powietrznymi jest ich nagrywanie, ponieważ ich powierzchnia jest również przyjazna dla tego rodzaju personalizacji. istnieć Autoryzowane sklepy Apple, które oferują tę usługę za darmo, ale w przypadku, gdy otrzymasz AirTags w sklepie, w którym nie jest to możliwe, zawsze możesz udać się do specjalistycznej usługi świadczonej przez stronę trzecią i zlecić jej wykonanie przez profesjonalistę. W większości przypadków odbywa się to w celu zarejestrowania danych takich jak imię i nazwisko, adres lub numer kontaktowy.

logo jabłko z tagiem lotniczym

Dbanie o swoje rzeczy osobiste zawsze będzie bardzo ważnym zadaniem, które musisz sobie zaproponować, ale dzięki tym urządzeniom będziesz mógł mieć plan awaryjny na wypadek, gdyby Twoja opieka nie była najlepsza. Zdecydowanie zalecamy używanie tych urządzeń na najważniejszych obiektach.

dołącz do naszego kanału telegram