Skip to content

Jak zrootować Sony Xperia J, M i C3

9 de marzec de 2022

Jeśli masz Sony Xperia J na pewno będziesz chciał cieszyć się wszystkimi funkcjami, jakie może Ci zaoferować. Jedynym problemem jest to, że Android wprowadza pewne ograniczenia, które na to nie pozwalają, jednak tutaj nauczymy Cię, jak je wyeliminować i bez korzystania z komputera, ponieważ przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik korzeń sony xperia j bez komputera.

Zrootuj Sony Xperia J bez komputera

Przed rozpoczęciem musisz mieć jasne pewne rzeczyaby wiedzieć, jakie ryzyko może nieść ta procedura i jak zapobiec błędom.

1.- Upewnij się, że Twój telefon komórkowy jest naładowany w co najmniej 50% (jeśli jest w pełni naładowany lepiej), to: zapobiec wyłączeniu się telefonu komórkowego podczas zabiegu i jego uszkodzeniu.

2.- Zalecane wykonaj kopię zapasową wszystkich ważnych plików Twojego telefonu komórkowego, ponieważ tego typu procedura może spowodować całkowitą lub częściową utratę Twoich danych.

3.- Jest to procedura, która unieważni Twoją gwarancję na telefon komórkowy¸ więc musisz koniecznie podążać. Możliwe jest jednak przywrócenie gwarancji, jeśli zastosujesz to przewodnik po unrootowaniu.

4.- Musisz włącz opcję Nieznane źródła¸ możesz to łatwo zrobić z menu Ustawienia -> Bezpieczeństwo -> Nieznane źródła.

5.- Musisz pobierz Framaroot z tego linkuponieważ jest to narzędzie, którego użyjemy do zrootowania telefonu komórkowego.

Kroki do zrootowania Sony Xperia J

Po przygotowaniu i przyjęciu wyżej wymienionych przepisów możemy rozpocząć. Ta procedura jest naprawdę szybka i łatwa, jednak powiemy Ci krok po kroku, co powinieneś zrobić, aby nie mieć żadnego problemu.

1.- Po pobrałeś i zainstalowałeś FramaRoot na swoim telefoniepowinieneś otwórz aplikację FramaRoot znalezioną w Katalog aplikacji.

2.- Teraz pojawią się dwie opcje, w pierwszym menu rozwijanym musisz wybrać Zainstaluj SuperUser a w drugim musisz wybrać exploit Gandalfa. TAk Framaroot wyświetla komunikat o błędzie wtedy powinieneś wypróbować inny exploit, na przykład Aragorn, który rozpocznie proces rootowania, który zajmie kilka minut.

3.- Kiedy FramaRoot wskazuje, że wszystko poszło pomyślnie telefon komórkowy zostanie zrootowany bez problemów. Na koniec musisz ponownie uruchomić telefon komórkowy, aby wszystkie zmiany zaczęły obowiązywać.

To wszystko, co musisz wiedzieć, aby korzeń sony xperia j bez komputeraJak zobaczysz, jest to bardzo łatwe, szybkie i proste do zrobienia. Jeśli chcesz sprawdzić, czy Twój telefon komórkowy ma uprawnienia roota, po prostu musisz przejdź do katalogu aplikacji i wyszukaj narzędzie SuperUser czy możesz pobierz ze sklepu Play jakieś narzędzie, takie jak Sprawdzanie korzeni.

Jak zrootować Sony Xperia M bez komputera?

W ostatnich latach Sony bardzo jasno dało do zrozumienia, że ​​jest jedną z głównych firm inteligentnych urządzeń mobilnych, które możemy znaleźć na rynku. Japońska firma ma wiele naprawdę ciekawych urządzeń, które wybrało wielu użytkowników. Sony Xperia M jest tego dobrym przykładem, dlatego możemy być pewni, że wiele samouczków dotyczących tego terminala przyciągnie uwagę użytkowników. Czy chcesz dowiedzieć się, jak zrootować Sony Xperia M?

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o Sony Xperii M jest to, że jest to niezwykle ciekawy terminal z Androidem, który posiada wszystkie funkcje, jakich możemy szukać w tych przypadkach. Sony Xperia M Posiada 4-calowy pojemnościowy ekran dotykowy TFT z dwurdzeniowym procesorem 1 GHz oraz 1 GB pamięci RAM., oprócz systemu operacyjnego Android 4.1 Jelly Bean. Sony Xperia M może być używana jeszcze dłużej, o ile ją zrootujesz, co pokażemy teraz.

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie są zalety zrootowania Sony Xperia M, musisz wiedzieć w ten sam sposób, w jaki możemy uzyskać dostęp do innych interesujących korzyści, takich jak odinstalowanie wstępnie zainstalowanych aplikacji lub instalowanie aplikacji root i niestandardowych ROM-ów. Oczywiście powinieneś wiedzieć, że kiedy zrootujemy terminal z Androidem, w tym przypadku Sony Xperia M, przekonasz się, że gwarancja na urządzenie zostanie utracona, więc musisz wziąć to pod uwagę przed rozpoczęciem krok po kroku.

Zrootuj Sony Xperia M

Co do reszty, za każdym razem, gdy zamierzasz rozpocząć rootowanie krok po kroku, zalecamy wszystkim czytelnikom wykonanie kopii zapasowej zawartości, ponieważ jest to najlepszy sposób, aby upewnić się, że nie stracimy żadnej zawartości. Sony Xperia M. Wtedy lepiej upewnić się, że Twoja Sony Xperia M ma co najmniej 60% dostępnej bateriiaby zapobiec wyłączeniu się podczas zabiegu, coś, co na pewno przyniesie Ci więcej niż jeden ból głowy.

Ukończono wszystkie poprzednie kroki, musisz włączyć opcję Nieznane źródła znalezione w Ustawieniach i zabezpieczeniach. Przeanalizowałem ten poprzedni punkt, będziesz musiał przejść przez proces zrootowania samej Sony Xperia M, przede wszystkim pobierając wykonywalny plik APK Frameroot z tego linku. Po pobraniu aplikacji nadszedł czas, aby zobaczyć dwie opcje do wyboru. W pierwszym musisz wybrać Superusera, a w drugim Gandalfa.

Po ustaleniu wyżej wymienionych opcji i innych, przekonasz się, że Frameroot zajmie się zrootowaniem Twojego urządzenia mobilnego z Androidem w ciągu zaledwie pięciu minut, a po zakończeniu procedury pojawi się komunikat poinformujący Cię o jej sukcesie. Aby wiarygodnie sprawdzić, czy Twoja Sony Xperia M została zrootowana tak, jak powinna, wystarczy pobrać jedną z opracowanych dla niej aplikacji, tak jak tym razem w przypadku Root Checker. Możesz pobrać Root Checker z tego linku.

Czy udało Ci się zrootować Sony Xperia M krok po kroku?

Jak zrootować Xperia C3 Dual

Kiedy pomyślimy o głównych urządzeniach mobilnych, jakie ludzie Sony mają na rynku, a więc tych, które z kolei wymagają od użytkowników poznania wszystkich ich sekretów, szybko przekonujemy się, że Xperia C3 Dual jest jednym z faworytów wielu osób. Należy zauważyć w tym sensie, że Xperia C3 Dual ma kilka funkcji, dzięki którym jest idealną opcją dla tych, którzy nie chcą wydawać zbyt dużo pieniędzy na dobrym telefonie.

Jeśli nie pamiętasz, jakie funkcje ma Xperia C3 Dual, to musisz wiedzieć, że to urządzenie jest wyposażone w ekran dotykowy 5,5 Trilumino IPS LCD, czterordzeniowy procesor 1,2 GHz wraz z 1 GB pamięci RAM, system operacyjny Android 4.4 .2 KitKat z możliwością uaktualnienia do systemu Android 5.0.2 Lollipop i wiele więcej, w szczególności to, co planuje ten artykuł nauczyć wszystkich użytkowników Xperia C3 Dual, jak w bardzo szybki i łatwy sposób zrootować ten terminal.

Jak zrootować Xperię C3 bez komputera?

No to załóżmy, że masz w rękach Xperię C3 Dual, to przed przystąpieniem do analizowania wszystkich szczegółów tego kroku musisz wiedzieć, że w przypadku zrootowania Sony unieważni gwarancję i nic nie będzie można rościć o możliwe nieprawidłowe działanie lub jakikolwiek inny problem. Poza tym warto również zauważyć, że ta procedura rootowania, którą opiszemy, nie podlega utracie danych, więc jeśli chcesz zrobić kopię zapasową, możesz to zrobić, ale nie jest to obowiązkowe.

Cóż, znając wszystkie te szczegóły, co powinieneś zrobić na swojej Xperia C3 Dual, to przejdź do Ustawienia, Bezpieczeństwo, Nieznane źródła, w przeciwnym razie nie będziesz w stanie aktywować wielu funkcji, które są niezbędne w takich przypadkach. Poza tym musisz sprawdzić, czy telefon ma około 50% lub 60% dostępnej baterii. Jeśli wszystkie wymienione przez nas wymagania zostaną spełnione, jesteś wtedy w stanie szybko i bezpiecznie pobrać program Kingroot APK bezpośrednio z tego linku.

Po pobraniu danego programu będziesz musiał otworzyć go na urządzeniu mobilnym, chociaż logiczne jest, że pojawi się wtedy komunikat Dostęp do roota nie jest dostępny. Nie musisz na to zwracać uwagi i przy tej okazji musisz kliknąć na dany niebieski przycisk. Kiedy to zrobisz pojawi się kolejny komunikat potwierdzający, że root Xperia C3 Dual zakończył sięa potem prawie również ten artykuł do tego stopnia, że ​​praktycznie zakończyłeś proces.

Teraz wielu użytkowników powiedziało nam, że napotykają pewne problemy podczas rootowania Xperii C3 Dual i że po wykonaniu tego nie są zbyt pewni, czy proces w końcu zakończył się tak, jak powinien, lub czy są z nim jakieś problemy . To, co możemy w tym przypadku polecić, abyś nie miał co do tego żadnych wątpliwości, to abyś zadał sobie trud samodzielnego sprawdzenia, dzięki specjalnie zaprojektowanej do tego aplikacji Root Checker, którą można pobrać z tego linku.

Czy przeprowadziłeś już proces rootowania na swoim Xperia C3 Dual?

W ten sposób musisz utworzyć oprogramowanie układowe Sony Xperia Pre Rooted

Być może Sony nie jest „tak popularne” w świecie urządzeń mobilnych jak inne marki, ale nie można temu zaprzeczyć jego oprogramowanie jest dość stabilne i działa bardzo płynnie w porównaniu do innych marek. tak ok Sony może wizualnie zostać trochę krótki, jest to niewątpliwie jedna z najlepszych marek, które należy wziąć pod uwagę.

Wstępnie zrootowane oprogramowanie układowe

Jedną z rzeczy, które zawsze się zdarzają, jest to, że gdy uaktualnimy nasz system operacyjny, gdy zainstalujemy nowy użytkownik root oprogramowania układowego znikaco jest niezwykle irytujące, bo pomimo tego, że zrootowanie telefonu komórkowego jest dość łatwe, to nie jest tak, że mamy ochotę to robić cały czas i tracić ważny czas, prawda?

Dlatego chcę z Wami porozmawiać o narzędziu, które zostało stworzone przez ludzi z XDA (Ci faceci są we wszystkim) zostawia nam utwórz wstępnie zrootowane oprogramowanie sprzętowe dla smartfona Sony oczywiście z Recovery.

Aby móc wykonać tę akcję, musisz mieć PRFCreator, który możesz pobrać stąd. Po pobraniu zamierzasz go wyodrębnić, abyśmy mogli rozpocząć dany proces.

Musisz tylko dodać firmware w formacie FTF.

Po tym pobierasz SuperSU i musisz dodać go do drugiej zakładki, ale pamiętaj, aby nie rozpakowywać tego pliku.

Potrzebujemy również skompresowanego pliku odzyskiwania. Ważne jest, aby pamiętać, że odzyskiwanie musi być specyficzne dla urządzenia, które zamierzasz flashować.

Cóż, teraz mamy wszystko gotowe i gotowe do kontynuowania. Musimy przejść na dół i kliknąć w miejscu, w którym jest napisane „Utwórz”, aby rozpocząć dany proces.

Kiedy skończę będziemy mieć wstępnie zrootowane oprogramowanie układowe,Zbiory. Co oznacza, że ​​będzie oficjalny, bez żadnych dziwnych modyfikacji czegokolwiek, ale z rootem.

Jak widać, nie jest to zbyt skomplikowane, a najlepsze jest to, że oszczędzamy dużo czasu za każdym razem, gdy pojawiają się aktualizacje, w których stracimy uprawnienia administratora.

Kilka razy rozmawialiśmy z tobą o dobrych lub złych rzeczach związanych z byciem użytkownikiem root, o pozytywnych i negatywnych aspektach oraz o tym, czy naprawdę warto być rootem. Jak wiecie, warto i dlatego tego rodzaju rzeczy, które zabierają nam 10 minut raz na jakiś czas są one niezwykle potrzebne, aby nadal utrzymywać nasze uprawnienia roota.

dołącz do naszego kanału telegram