Skip to content

Jak zrootować lub zrootować telefon komórkowy LG G3, LG G4, G5 i G6 bez komputera krok po kroku?

22 de luty de 2022

Jeśli przeanalizujemy teraz rynek smartfonów z wyższej półki, możemy zauważyć, że jedna z najatrakcyjniejszych propozycji odpowiada ludziom z LG, dzięki spektakularnemu G6, który jest niesamowitym telefonem. Prawda jest taka, że ​​przy tej szczególnej okazji nie chcieliśmy nie wziąć pod uwagę wszystkiego, co wiąże się z możliwością zrootuj telefon komórkowy LG bez komputera krok po kroku, być G3, 64, G5 LUB G6.

Przed rozpoczęciem musimy najpierw wziąć pod uwagę, że LG G6 to telefon komórkowy, który dopiero niedawno trafił na rynek. Możliwe, że podczas rootowania unieważnienie gwarancji producenta lub ze sklepu, w którym go kupiłeś. Ale dzięki temu możesz rozwiązać niektóre z najczęstszych błędów tego terminala.

Najlepsze w tym jest to, że w każdym razie zawsze możesz dostosować go do maksimum, wykonując to krok po kroku, więc dobrze to przeanalizuj. Dlatego poniżej zobaczysz jak rootowanie LG bez komputera w 5 minut, biorąc pod uwagę, że jest to naprawdę łatwe. Ciekawostką w takich przypadkach jest to, że nie będziesz musiał być specjalistą w tego typu zabiegach.

Rozważania przed zrootowaniem LG G6

Przed rozpoczęciem rootowania LG G6 bez komputera, pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że bateria urządzenia musi mieć dostępne co najmniej 70% ładunku. W ten sposób unikniesz wszelkiego rodzaju niedogodności przed rozpoczęciem procedury lub w jej trakcie, takich jak np. wyłączenie terminala.

Z drugiej strony i chociaż ta procedura zwykle nie powinna powodować żadnych niedogodności, musisz wiedzieć, że wygodnie jest zrobić kopię zapasową, abyśmy byli całkowicie objęci i możemy przeprowadzić na PC.

Zrootuj LG G6 krok po kroku

Po rozważeniu poprzednich kroków następną rzeczą będzie zabranie LG G6 i przejście do Ustawienia> Bezpieczeństwo> włącz nieznane źródła lub Nieznane źródła, ponieważ zamierzamy pobrać niektóre aplikacje zewnętrzne.

Dokładniej, pierwszym z nich jest Kingroot, więc logicznie rzecz biorąc, będziesz musiał być podłączony do jakiegoś źródła Internetu. Po pobraniu tej aplikacji i rozpoczęciu jej używania musisz skopiuj go do pamięci wewnętrznej LG aby uniknąć problemów.

potem idziesz do Pobierz folder, i kliknij ikonę tej aplikacji, aby rozpocząć procedurę, która ostatecznie pozwoli Ci zrootować smartfon. Jak widać, do tej pory nie ma absolutnie nic skomplikowanego.

Po zainstalowaniu aplikacji i uruchomieniu jej z katalogu aplikacji, pojawi się możliwość: naciśnij główny przycisk na nim aby rozpocząć sam proces rootowania. Zajmie ci to kilka minut, choć prawdopodobnie mniej niż się spodziewałeś. Po zakończeniu procesu rootowania musisz ponownie uruchomić smartfon.

Sprawdź, czy zrobiłeś to dobrze z Root Checker

Po zakończeniu powyższej procedury, powinieneś potwierdzić, że wykonałeś wszystkie kroki poprawnie, a do tego, co musisz zrobić, to pobierz aplikację taką jak Root Checker. Dzięki tej aplikacji będziesz mógł wiedzieć, czy poprawnie zrootowałeś telefon, ponieważ sama aplikacja poinformuje Cię, kiedy ją otworzysz i przeprowadzisz test.

Zrootuj LG G3

Zanim zaczniesz rootować LG G3, musisz upewnić się, że Twoje urządzenie mobilne ma co najmniej 50% dostępnej baterii. Po załadowaniu będą następujące: zrobić kopię zapasową wszystkich treści. Chociaż w rzeczywistości trzeba powiedzieć, że podczas rootowania LG G3 nie powinniśmy mieć problemów z tworzeniem kopii zapasowych.

Po wykonaniu wszystkich poprzednich kroków, następną rzeczą jest przejście do włączenia nieznanych źródeł G3, coś, co możesz to zrobić bezpośrednio z Ustawień, Bezpieczeństwo. Po ich włączeniu pobierz plik wykonywalny narzędzia TowelRoot. Pomysł polega na tym, aby użyć tego programu do zrootowania LG G3.

Gdy źródła są już aktywowane, następną rzeczą jest aktywacja TowelRoot, podobnie jak każdej innej zewnętrznej aplikacji na urządzeniu mobilnym, uruchamianie APK bez dalszych ceregieli. Po zainstalowaniu tego narzędzia Root musisz nacisnąć przycisk pośrodku z napisem Spraw, aby padało.

W ten sposób proces rootowanie LG bez komputera robi się to szybko i łatwo, a za kilka minut powinno być gotowe. Musisz jednocześnie wiedzieć, że po zrootowaniu komputer powinien automatycznie się zrestartować.

telefon LG na ekranie głównym

LG G4 z rootem i Androidem 6.0 Marshmallow

Czy masz ochotę na funkcje użytkownika root na swoim LG G4? Jeśli już zaktualizowałeś system operacyjny do Androida 6.0 Marshmallow, nie obawiaj się, nadal jest to możliwe dostęp do zalet użytkownika root dzięki któremu możesz w pełni wykorzystać zrootowany telefon komórkowy

Powiemy Ci krok po kroku jak uzyskaj dostęp do roota na LG G4. Po odblokowaniu bootloadera telefonu LG G4, jeśli już zrootowałeś swój telefon, procedura dla wersji z Androidem 6.0 Marshmallow jest niezwykle prosta.

Pobierz autoroot LG G4 i podłącz urządzenie do komputera. Użyj kabla USB, aby przenieść plik do pamięci telefonu, w pamięci wewnętrznej lub w pamięci micro USB. Następnym krokiem będzie włączenie telefonu w trybie odzyskiwania. Przytrzymaj przyciski zmniejszania głośności i domu przez kilka sekund. Kiedy pojawia się logo LG, wszystko jest w porządku.

Po przejściu na nowy ekran, aby wybrać jedną z opcji menu, musisz przejść za pomocą przycisków zmniejszania głośności i zwiększania głośności. Wejdź w tryb odzyskiwania i utwórz kopię zapasową wszystkich danych w telefonie.

Jest to ważne, aby móc wrócić do poprzedniego stanu w przypadku komplikacji. Następnie aktywuj jądro autoroot i kliknij opcję Reboot, aby system zrestartował się i abyś mógł mieć role użytkownika root.

Jak zrootować LG G5 za pomocą iRoot?

Jeśli przeanalizujemy wszystkie urządzenia mobilne, które zostały wprowadzone na rynek w 2016 roku, są takie, których po prostu nie możemy nie rozważyć, i prawie zawsze są to te, które możemy uznać za flagowe produkty głównych firm z Androidem. W przypadku koreańskiego LG musimy mówić konkretnie o wszystkim, co ma związek z z LG G5.

W tym konkretnym artykule chcieliśmy więc porozmawiać o możliwości wykonania słynnego rootowania LG G5 w najszybszy i najłatwiejszy sposób, biorąc pod uwagę, że po zakończeniu procesu będziesz mógł dostęp do wielu korzyści wszelkiego rodzaju dotyczących korzystania z tego smartfona.

Po zrootowaniu telefonu LG G5 natkniesz się na mnóstwo dodatkowe funkcje do zwykłychwśród których musimy wspomnieć m.in. o możliwości instalowania niestandardowych odzyskiwania, usuwania niechcianych, preinstalowanych aplikacji.

opcje przy rootowaniu lg g4

Zakorzenienie LG G5

Aby móc zrootować telefon komórkowy LG bez komputera, pierwszą rzeczą do zrobienia jest włącz debugowanie USB urządzenia mobilnego, które chcemy odblokować, w tym przypadku podczas rootowania LG G5. Można to zrobić z Ustawienia> Opcje programisty. Chociaż jeśli nie masz dostępu do tej sekcji, musisz ją wcześniej włączyć.

Aby uzyskać do niego dostęp, musisz przejść do Ustawienia> O telefoniei naciśnij kilka razy numer kompilacji, aby móc wejść do Opcji programisty i przejść do jego aktywacji.

Kiedy skończysz z tym krokiem, następnym krokiem będzie bezpośrednie pobranie wszystkich sterowników do LG G5, ponieważ będziesz musiał zsynchronizować ten smartfon z komputerem z systemem Windows. Po pobraniu i zainstalowaniu ich na komputerze następną rzeczą do zrobienia jest pobranie iRoot dla Windows. Gdy wszystkie kroki są gotowe, będą następujące uruchom program na komputerze.

Po wykonaniu poprzednich kroków następną rzeczą będzie podłączenie LG G5 do komputera z systemem operacyjnym Windows za pomocą kabla USB. Gdy aplikacja iRoot go znajdzie, będziesz mógł wykonać procedura automatycznie z przycisku Root.

Krok po kroku zajmie tylko kilka minut, a po zakończeniu urządzenie automatycznie uruchomi się ponownie. Następnie musisz nacisnąć przycisk „Zakończ”. Jeśli wykonałeś wszystkie kroki, o których wspomnieliśmy powyżej, musisz wiedzieć w ten sam sposób, w jaki możesz sprawdzić powodzenie procedury za pomocą aplikacja o nazwie Root Checker.

dołącz do naszego kanału telegram