Skip to content

Jak zrootować lub zrootować Sony Xperia XA Ultra i zainstalować TWRP Recovery

20 de lipiec de 2023

Czy chcesz wiedzieć, jak zrootować Sony Xperia XA Ultra? Więc dotarłeś do idealnego artykułu, ponieważ w kolejnych wierszach pokażemy Ci absolutnie wszystkie szczegóły, które pozwolą Ci przeprowadzić procedurę rootowania Sony Xperia XA Ultra, aby to urządzenie działało lepiej dla Ciebie. Wszystko, co musisz zrobić, to czytać dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Ważny szczegół, który musimy wziąć pod uwagę, gdy mówimy o rootowaniu Sony Xperia XA Ultra lub dowolnego stosunkowo nowego smartfona na rynku, ma bezpośredni związek z faktem, że będąc najnowszym terminalem, możesz stracić gwarancję Sony Xperia XA Ultra podczas rootowania, więc w pierwszej kolejności musisz sprawdzić, czy nie ma już ważnej gwarancji.

Dzięki temu krok po kroku będziesz miał możliwość następnie zrootuj Sony Xperia XA Ultra bez większych niedogodności, jak zobaczysz.

Jak mogę zrootować Sony Xperia XA Ultra? Krok po kroku

Po zrootowaniu Sony Xperia XA Ultra, tak, będziesz mieć dostęp do ogromnego liczba opcji konfiguracji i personalizacji, które do tej pory były niemożliwe do osiągnięcia dla tego urządzenia.

Właśnie z tego powodu nie możemy przestać zalecać zrootowania Sony Xperia XA Ultra, jeśli masz wiedzę na ten temat i chcesz korzystaj z telefonu komórkowego jak nigdy przedtem.

Oto wymagania, aby łatwo zrootować Sony Xperia XA Ultra

Oczywiście przed zrootowaniem Sony Xperia XA Ultra należy wziąć pod uwagę, że istnieją pewne wymagania Co musimy zrobić w tego typu sytuacjach?

Pierwszy jest bezpośrednio związany z wykonaniem pełnej kopii zapasowej absolutnie całej zawartości terminala. Z drugiej strony musisz upewnić się, zanim zaczniesz krok po kroku, że masz przynajmniej jeden Dostępne 60% baterii.

Poza tym musisz wziąć pod uwagę, że powinieneś zainstalowałem sterowniki USB smartfona w telefonie komórkowym, aby móc podłączyć go do komputera.

Następnie musisz zainstalować sterowniki ADB i Fastboot na komputerze z systemem Windows. Po wykonaniu powyższych czynności nadszedł czas aktywować Tryb debugowania USB w telefonie, w Ustawieniach, Opcje programisty.

I w końcu, odblokować bootloader Xperii XA Ultra. Dopiero po wykonaniu wszystkich poprzednich kroków będziesz mógł przejść do następnych.

Zacznij rootować swoją Sony Xperia XA Ultra krok po kroku

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać plik odzyskiwania TWRP na swój komputer i zmienić jego nazwę na odzyskiwanie.img.

Następnie musisz pobrać pakiet SuperSU.zip. Po wykonaniu powyższych kroków musisz wcześniej zainstalować TWRP Recovery sflashuj SuperSUz linkami, które podaliśmy wcześniej.

Po zainstalowaniu TWRP Recovery na Sony Xperia XA Ultra będziesz mógł zainstalować SuperSU. Następnie musisz sprawdzić, czy wykonałeś pomyślna proceduraz aplikacją, której Cię nauczymy.

otwarte aplikacje na ekranie głównym

Przed kontynuowaniem sprawdź wszystko za pomocą Root Checker

Jeżeli masz wątpliwości, czy całą procedurę wykonałeś poprawnie, wiedz, że możesz to potwierdzić w bardzo prosty sposób, dzięki specjalnie opracowanej do tego aplikacji, RootChecker.

Jak tylko pobierzesz i zainstalujesz tę aplikację, otwórz ją, uruchom, a dowiesz się, czy jesteś zrootowany. prawidłowy tryb smartfonalub jeśli coś poszło nie tak.

Główne cechy Sony Xperia XA Ultra

Sony Xperia XA Ultra to jedno z najnowszych urządzeń jako phablet, który ludzie z Sony wypuścili na rynek. Wśród jego głównych cech musimy wymienić niektóre, takie jak spektakularny 6-calowy ekran 1080p.

To sprawia, że ​​jest to jedna z najlepszych alternatyw dla tych użytkowników, którzy chcą wysokiej jakości duży ekran.

Ponadto Sony Xperia XA Ultra oferuje a Procesor MediaTek Helio Ośmiordzeniowy P10, któremu towarzyszy 3 GB pamięci RAM, 16 GB rozszerzalnej pamięci wewnętrznej, 21-megapikselowy aparat główny i 16-megapikselowy aparat dodatkowy.

Nie tracąc z oczu systemu operacyjnego Androida 6.0.1 Marshmallow. Bez wątpienia mamy do czynienia z jednym z najlepszych obecnie phabletów.

Sony Xperia XA Ultra jest phablet który jest wyposażony w sześciocalowy ekran prawie bez ramek, dzięki czemu może konkurować z modelami z panelami o tych wymiarach, takimi jak Xiaomi Mi Max lub Huawei Mate 8. Mówimy o urządzeniu z przekonujący sprzęt i że na przykład jest to jasne, gdy wiesz, że jego ekran to Full HD z wykończeniem 2,5D, co nie jest złe, jeśli weźmiesz pod uwagę, jak duży jest.

Wykończony w złotej, białej i czarnej kolorystyce Sony Xperia XA Ultra to urządzenie ze średniej półki wyposażone w ośmiordzeniowy procesor. MediaTeka P10.

Wszelkie inne pytania, które masz w tym zakresie, po prostu musisz zadać nam, abyśmy mogli podać Ci rękę w takim dziale. Czy byłeś w stanie zrootować swoją Sony Xperia XA Ultra krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram