Skip to content

Jak zrobić automatyczne przerzucanie slajdów w programie PowerPoint

3 de kwiecień de 2021

Kwestia profesjonalizmu jest stałą, gdy mówimy o prezentacji, wszyscy domyślnie starają się dać jak najlepszy obraz siebie. W ten sam sposób, w jaki stara się stworzyć profesjonalny projekt, dąży się do tego, aby prezentacja, prowadzić z najwyższym poziomem profesjonalizmu możliwy.

Wysiłek włożony w niektóre slajdy byłby nic nie wart, albo w zwykły sposób na komputerze, albo w trybie online pakietu Microsoft Office, gdyby w momencie ujawnienia pomysłów i wyjaśnienia symbolizowanych i konceptualizowanych elementów na slajdach stał się akt szorstkości i surowości. W tym celu trzeba wiedzieć jak sprawić, by slajdy odwracały się automatycznie w programie Power Point.

Pokazy slajdów programu PowerPoint i ich wady

Istnieją ogólne kryteria o dużym znaczeniu w kwestii prezentacji, które są uzupełnieniem kryterium automatyzacja pokazu slajdów. Kryteria te odpowiadają szczegółom estetycznym, które muszą znajdować się na slajdzie, o które należy za wszelką cenę zadbać, aby zachować wysoki margines doskonałości.

Jednym z nich będzie projekt, zmiana motywu lub projekt slajdu Power Point może być niezbędny dla utrzymania ogólnej estetyki. I nie tylko to, konstrukcja prowadnicy będzie również odgrywała ważną rolę w odniesieniu do elementów przejściowych i ich automatyzacji.

Przejdźmy do bardziej bezpośrednich słów, aby wszystko było bardziej przyswajalne. Na przykład, jeśli chcesz uruchomić prezentację na tapetach, a są one wykonane w programie Power Point, należy pamiętać, że styl użyty na projekcie wpływa na tryb przeprowadzić przejście slajdów i ich odpowiednią automatyzację.

Tak więc trzeźwy projekt zasługuje na automatyzację i przejście w tej samej kategorii, w której zmiana między slajdami może być subtelnie widoczna. W przeciwieństwie do tego, tak skłania się ku dziwacznym projektom i formatomGdy prezentacja z przejściem w tym samym stroju jest automatycznie przekazywana, może to być rozproszenie, powodując utratę uwagi obserwatora.

Pozytywny aspekt automatyzacji slajdów

Zrób slajdy automatycznie przesuwają się w programie Power PointDlatego będzie to potwierdzenie jego jakości. Profesjonalizm ceniony jest nie tylko w konstrukcji zjeżdżalni, ale również ze względu na szczegółowość wszystkich szczegółów wizualnych oraz atrakcyjność dla widza.

Podleganie arbitralności innej osoby, nie jest wygodne ani zalecane, nie można oczekiwać, że jest to osoba trzecia, która śledzić przejście slajdów. To bardzo narusza autorytet sprawozdawcy, a także umniejsza mu punkty w kwestii stylizacji procesu.

logo aplikacji PowerPoint

Plik stopień slajdów musi spaść dlatego u autora i mówcy tego samego. Gdzie Twoja prezentacja jest odpowiednio zaplanowanym i przećwiczonym wydarzeniem. Pomijając wszelkie możliwości uwikłań i zależności od innych. W tym celu Powerpoint daje nam możliwość automatycznego uruchamiania slajdów.

Jak automatycznie odwracać slajdy w programie PowerPoint

Osiąga się to za pomocą prostej modyfikacji przejścia slajdów w programie PowerPointto znaczy slajdów. Musimy jednak pamiętać, że przedział czasu, w którym te przejścia będą wykonywane, będzie zależał od naszego uznania, a zatem będzie podlegał indywidualnej odpowiedzialności.

Może się zdarzyć, że gdy slajdy są przekazywane samodzielnie, wyjaśnienie niektórych zajmie więcej czasu, co powoduje, że tak się dzieje przechodzi automatycznie, o ile wyjaśnienie jest kontynuowane poprzedniego, powód, dla którego należy zachować ostrożność. Można go skonfigurować w następujący sposób:

  • Wybierz slajd, o którym mowa.
  • W sekcji przejść. Znajdź sekcję „Przejdź do slajdu”, tam, uruchom opcję dezaktywacji ustawienia „po kliknięciu”.
  • Zmień czas dla wygody. W sekcji „Po”
  • Zrób to samo dla wszystkich slajdów.

dołącz do naszego kanału telegram