Skip to content

Jak stworzyć cyfrowy kurs za pomocą iSpring Suit w programie PowerPoint? – Naucz online

26 de kwiecień de 2022

iSpring Suit to specjalistyczne narzędzie do tworzenia kursów online. Ten program służy jako wsparcie w połączeniu z programem PowerPoint. Dzięki niemu możemy tworzyć kompletne kursy w stylu kursów WordPress oraz interaktywne prezentacje online. Możemy również generować ankiety lub treści. Ze względu na duże możliwości tego programu w zobacz jak to się robi, nauczymy Cię jak z niego korzystać.

Jak pobrać i zainstalować kombinezon iSpring?

Proces pobierania i instalacji programu iSpring Suit jest bardzo prosty. Musisz tylko wziąć pod uwagę, czy dostępna edycja jest oparta na systemie Windows lub Mac, aby nie było problemów ze zgodnością.

na Macu

Jeśli chcemy pobrać wersję na Maca, musimy wejść na stronę główną pakietu iSpring, wybrać logo MAC i zakończymy instalację aplikacji.

z systemu Windows

Podobnie jak w przypadku Maca, przechodzimy na stronę główną, ale tym razem wybierając logo Windows. Po pobraniu przystąpimy do instalacji programu na naszym komputerze.

Jak stworzyć kurs online z iSpring?

Tak, chcesz wygenerować klasę, musisz kliknąć przycisk rozwiń po wejściu do programu iSpring.

W przypadku, który uzyskamy tworząc ankietę, możemy wykonać egzaminy lub ankiety. Wybierając jedną z tych opcji, pozwoli Ci wybrać do 14 rodzajów pytań. Teraz należy załączyć odpowiedź do naszego kwestionariusza. Po dodaniu przechwycimy pytania, kończąc na procesie pytań i odpowiedzi.

W trybie wyświetlania możemy skonfigurować nasz slajd tak, jak to ma miejsce w dowolnej prezentacji PowerPoint. Z drugiej strony dodaj elementy estetyczne, takie jak tła lub obrazy, oprócz całej treści, którą chcemy. Po zakończeniu wystarczy nacisnąć, zapisać i wrócić do kursu, aby sekcja została dodana.

W ten sam sposób będziemy mogli również stworzyć interakcję w aplikacji internetowej iSpring. Dzięki tej funkcji możemy dodać, że dodają wartość do treści i prowadzi użytkownika kursu w określonych godzinach.

Podobnie dynamiczne, ponieważ interakcje są często symulacjami. Wystarczy wstawić je do naszego slajdu, a to pozwoli nam generować rozmowy z różnymi wynikami. Następnie dodaj postacie i sceny, które będą miały miejsce. Na koniec możemy połączyć różne odpowiedzi za pomocą ikony łańcucha, przeciągając je do odpowiednich scen.

Korzystanie z funkcji dodanych do programu PowerPoint

Możemy to również zrobić, tworząc nową prezentację PowerPoint za pomocą jej funkcji, a następnie wchodząc do menu iSpring. Zrób to również za pomocą nowego przykładu programu PowerPoint, a następnie uzyskaj dostęp do opcji. Proces jest bardzo prosty, ponieważ prezentację możemy wykonać w programie PowerPoint. Ogólnie to narzędzie biurowe jest popularny i dlatego jego cechy i opcje można dodać do prezentacji.

Bezpośrednio w aplikacji iSpring Suit

Istnieje również możliwość wygenerowania naszego kursu w aplikacji iSpring. Dzięki tej aplikacji internetowej możemy tworzyć różne rodzaje treści, takie jak kwestionariusze, nagrania ekranu i interakcje.

W dodatku, posiada własną bibliotekę obiektów, ikon i teł co pozwala nam dostosować nasze prezentacje z aplikacji internetowej.

zawartość do stworzenia wiosną

Jakie nowe treści można tworzyć za pomocą iSpring?

Za pomocą aplikacji możemy wykonać różnorodne motywy. Na przykład tworzenie historii, tła i galerii. Dysponujemy szeroką gamą zasobów i szablonów, które możemy zastosować w naszym pozytywnym mieście szybko iz wyższą jakością.

W takim przypadku program pozwala nam osadzać filmy wyprodukowane przez nas lub z YouTube. Ważne jest, że jeśli jest to kurs płatny, możemy edytować materiały audiowizualne bez praw autorskich, dzięki czemu unikniemy problemów w przyszłości. Możliwe jest również symulowanie dialogów i wzbogacanie sztuki audiowizualnej podczas przekazywania informacji.

Jedną z najbardziej dynamicznych funkcji jest tryb oceny. Może to być wypełnianie, pytania lub wielokrotny wybór. W wielu przypadkach interakcja to świetny sposób, aby zachęcić słuchacza do zachowania informacji.

dołącz do naszego kanału telegram