Skip to content

Jak zresetować lub twardy reset telefonu Android Ericsson E15A i przywrócić telefon?

5 de styczeń de 2022

Jeśli chcesz rozwiązać pewne problemy na swoim urządzeniu z Androidem, to musisz wiedzieć, jak zresetować telefon komórkowy Ericsson E15A. Co więcej aby móc go zaktualizować, istnieje również kilka sposobów na uczynienie go jak nowym. Czytaj dalej i dowiedz się, jak.

Jeśli szukałeś sposobu na twardy reset swojego Ericssona E15A, zatrzymaj się na tym wyszukiwaniu, ponieważ powiem ci, jak możesz to zrobić szybko, łatwo i bez problemów. Wiele razy trzeba zresetować nasze urządzenie, ponieważ może to masz dużo niepotrzebnych plików i musisz je dokładnie wyczyścić.

Dlaczego konieczne jest wykonanie twardego resetu lub zresetowanie telefonu komórkowego?

Istnieje wiele powodów, dla których konieczne jest zresetowanie telefonu komórkowego. Z biegiem czasu gromadzenie niepotrzebnych plików Działa to przeciwko wydajności urządzenia, przez co działa wolniej. Płynność niewątpliwie maleje, a miejsca w pamięci jest coraz mniej.

Wśród innych przyczyn można przypisać inne, poważniejsze, takie jak na przykład: nie pamiętam wzoru odblokowania. lub musisz usunąć kod zabezpieczający.

Zresetuj telefon jest przywrócenie go do pierwotnego stanu fabrycznego!, będzie czysto, jak nowe. W ten sposób przyczynisz się również w pozytywny sposób do przedłużenia jego żywotności.

Jak zresetować telefon komórkowy Ericsson E15A? Ile jest metod?

Wykonanie twardego resetu to najlepsze rozwiązanie, gdy smartfon zaczyna blokada lub awaria. Z tego powodu opowiem Ci jak wykonać twardy reset Ericssona E15A. To, co znajdziesz, to trzy dość proste metody do wykonania, więc jeśli to nie zadziała, wypróbuj następującą, ponieważ jedna z nich ci pomoże.

Pierwsza metoda: tryb odzyskiwania

W ten sposób twardy reset telefonu komórkowego Sony Ericsson e15a jest dość prosty i szybki dzięki trybowi odzyskiwania.

 • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wyłącz urządzenie.
 • Następnie będziesz musiał nacisnąć, trzymając przycisk po lewej stronie plus ten po prawej i przycisk zasilania. Będziesz to robić, dopóki nie zobaczysz menu Tryb odzyskiwania, czyli menu przywracania ustawień fabrycznych.
 • Aby przesunąć, musisz to zrobić za pomocą klawiszy głośności, wyszukiwania i przyciskiem zasilania wybierz Reset do ustawień fabrycznych (pełne czyszczenie)
 • Po zakończeniu procedury będziesz naciśnij Uruchom ponownie telefon aby urządzenie zrestartowało się.

Druga metoda: Sony Companion

Innym sposobem na zresetowanie Sony jest ta metoda, która jest nieco dłuższa, ale jest również całkiem przydatna.

 1. Przede wszystkim musisz pobrać Xperia Companion.
 2. Następnie zainstalujesz go na swoim komputerze i będziesz uruchom program.
 3. Idziesz do panelu Strefa wsparcia i klikniesz Start.
 4. Na telefonie komórkowym przejdziesz do Ustawień i tam poszukasz opcji Aktualizacja oprogramowania, tam klikniesz Kontynuuj.
 5. Następnie klikniesz Napraw mój smartfon, a następnie Kontynuuj.
 6. Zaznacz pole „Rozumiem” a następnie kliknij dalej.
 7. Teraz sprawdź pole informacyjne. Poziom naładowania baterii i naciśnij Dalej.
 8. Teraz musisz wybrać model mobilny i ponownie kliknąć Dalej.
 9. Podłącz telefon do komputera, wyłącz go i odczekaj około 5 sekund.
 10. Teraz podłącz urządzenie do komputera za pomocą kabla USB i naciskając lewy przycisk.
 11. Na koniec postępuj zgodnie z instrukcjami tego programu, aż do zakończenia aktualizacji.

Trzecia metoda: ręczna

Najlepsze w tej metodzie jest to, że nie tylko to proste i szybkie, jeśli nie to dodatkowo, jest kilka kroków, które musisz zrobić. Dlatego nie powinieneś mieć żadnego problemu. Możesz wykonać twardy reset Ericsson E15A, po prostu robiąc to.

mężczyzna z włączoną komórką

Przed przywróceniem danych fabrycznych ważne jest, aby zrobić kopię zapasową, ponieważ w ten sposób upewnisz się, że nic nie stracisz. W tym celu musisz przejść do Ustawień, a następnie Kopii zapasowej i resetowania. Jak powiedziałem, jest to jedna z najprostszych i najszybszych metod, ponieważ wystarczy kliknąć tylko jedną część.

dołącz do naszego kanału telegram