Skip to content

Telefon komórkowy pozostaje w logo podczas wykonywania twardego resetu

11 de styczeń de 2022

Albo ze względów konserwacyjnych, aby móc wyeliminować niektóre złośliwe oprogramowanie, ponieważ robimy to co X czasu lub z dowolnego powodu, hDaj twardy reset lub przywróć ustawienia fabryczne telefonu komórkowego to wcale nie jest dziwne. Kiedy to robimy, to tak, jakbyśmy właśnie go kupili, jakbyśmy dopiero co wyjęli go z pudełka, jak nowy w pigułce.

W ten sposób i w taki sam sposób, w jaki format w systemie Windows pozostawia system operacyjny całkowicie wolny od wszystkiego, czy to aplikacji, zdjęć, filmów itp. To, co zainstalowaliśmy, również pozostawia je w 100% wolne od wszelkiego rodzaju złośliwego oprogramowania, jest to najskuteczniejszy sposób na wyczyszczenie urządzenia z Androidem z Twardy reset.

Mój telefon pozostaje na logo po przywróceniu ustawień fabrycznych

Sposób na rozwiązanie tego problemu wcale nie jest skomplikowany, będziemy musieli po prostu zostawić komórkę naładowaną na godzinę lub dwie. Następnie wyjmiemy baterię na kilka sekund, aby ją włożyć z powrotem.

Jeśli nie możesz wyjąć baterii, co? co zrobimy, to zmusimy go do wyłączenia, to co zrobisz, to naciśnij i przytrzymaj przyciski home + power przez około 40-50 sekund, aż wyraźnie zobaczysz, że telefon się wyłącza.

Telefon komórkowy nie włącza się po sformatowaniu

Teraz przytrzymaj przez kilka sekund klawisze zmniejszania głośności + home + zasilania, ponieważ ponownie przejdziemy do trybu odzyskiwania.

Jak już wiesz, pójdziemy tam, gdzie mówi „Wyczyszczenie danych / przywrócenie do ustawień fabrycznych„Po tym schodzimy w dół za pomocą klawiszy głośności i klikamy I to jest, potwierdzamy przyciskiem zasilania i czekamy na zakończenie procesu, po jego zakończeniu wystarczy przejść do miejsca, w którym jest napisane Teraz uruchom system ponownie.

Teraz powinno zacząć się bez żadnego problemu, kiedy tak się dzieje, zwykle dzieje się tak dlatego, że wykonujesz twardy reset przy małym naładowaniu baterii lub praktycznie z niczym, wtedy proces kończy się przerwaniem i oczywiście później problemy zaczynają się, gdy Mój J7 nie przechodzi obok logo po przywróceniu ustawień fabrycznych, trzeba być bardzo ostrożnym w tym względzie bo oczywiście nikt nie chce widzieć jak ich Samsung S5 po przywróceniu ustawień fabrycznych pozostaje na logo.

dołącz do naszego kanału telegram