Skip to content

Jak wykonać twardy reset chińskiego telefonu komórkowego?

17 de czerwiec de 2023

Każde urządzenie mobilne można zresetować do ustawień fabrycznych lub sformatować, w ten sposób można zostawić telefon w stanie, w jakim wyszedł z fabryki, tak jak go właśnie kupiłeś. Bez pobranych aplikacji, bez zdjęć i filmów, bez zaplanowanych kontaktów, bez dodanego konta, w zasadzie tak, jakbyś dopiero co je dostał, tak będzie wyglądać urządzenie.

Twardy reset chińskiego telefonu komórkowego z komputera

Jest to całkiem dobre rozwiązanie w przypadku, gdy na przykład chcesz usunąć wirusy lub po prostu masz zbyt wiele rzeczy do usunięcia i łatwiej jest to zrobić w ten sposób. Ponadto po zakończeniu procesu zauważysz znaczną poprawę jego płynności, więc nie jest złym pomysłem robić to od czasu do czasu.

Nawet jeśli chcesz go sprzedać, idealnie byłoby najpierw wykonać twardy reset lub przywrócenie ustawień fabrycznych, a jeśli chcesz się nauczyć jak wykonać twardy reset chińskiego telefonuWięc czytaj dalej, ponieważ zamierzam cię nauczyć, jak radzić sobie z chińskim ożywieniem.

Jak przywrócić ustawienia fabryczne chińskiego telefonu komórkowego

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wyłączyć urządzenie mobilne.

Po wyłączeniu będziesz musiał jednocześnie nacisnąć przyciski zmniejszania głośności i zasilania. Jeśli masz przycisk Home, pozostaw go wciśnięty obok przycisków wymienionych powyżej. Robisz to przez kilka sekund przy wyłączonym telefonie.

Teraz należy wejść w recovery i jak widać wszystko jest oczywiście po chińsku, więc dość trudno zrozumieć jaka byłaby poprawna opcja przywrócenia telefonu do ustawień fabrycznych.

Jedna z opcji mówi eMMC lub MMC, dokładnie to musisz wybrać, ponieważ byłby to Wipe eMMC, który jest taki sam jak Usuń dane / przywróć ustawienia fabryczne.

Twardy reset chińskiego dotykowego telefonu komórkowego

Po rozpoczęciu procesu jest tak samo jak zawsze, będziesz musiał poczekać na zakończenie i ponownie uruchomić telefon komórkowy, przy pierwszym uruchomieniu może to potrwać dłużej niż zwykle, ale będzie to pierwszy raz.

To wcale nie jest skomplikowane sformatować chiński telefon komórkowy nawet z podwójnym żetonem jest taki sam i jak zobaczysz wyczyść fabrykę danych w języku chińskim Jest to dość łatwe do znalezienia w menu, które też nie jest tak obszerne.

Twardy reset chińskiego telefonu komórkowego z Androidem

W ten sposób nauczyłeś się sformatować chiński telefon komórkowy, w ciągu około pięciu minut będziesz już go mieć tak, jakbyś go właśnie nabył, pamiętaj, że od czasu do czasu zaleca się wykonanie twardego resetu, podobnie jak tworzenie kopii zapasowej kopie, ponieważ jak wiesz, wszystkie dane mobilne są usuwane.

dołącz do naszego kanału telegram