Skip to content

Jak zresetować lub przywrócić zablokowany tablet z Androidem do ustawień fabrycznych? (Przykład)

25 de luty de 2021

Dziś nauczę Cię resetowania lub przywracania tabletu z Androidem. Zarówno telefony komórkowe, jak i tablety mogą mieć problemy z oprogramowaniem, powoduje to spowolnienie, zatrzymywanie aplikacji itp. Dotyczy to również np. Odblokowania telefonu komórkowego z systemem Android w przypadku zapomnienia wzoru lub hasła.

Bez wątpienia tablety są preferowanymi urządzeniami dla użytkowników, którzy lubią czytać, ale także dla tych, którzy grają. Szczegół jest taki, że jak każde urządzenie elektroniczne mogą wykazywać awarie. Czasami stają się trochę powolne.

W niektórych przypadkach musisz zabrać tablet bezpośrednio do serwisu technicznego, aw innych możesz wykonać procedurę samodzielnie. W tej sekcji będę cię uczyć Zresetuj lub przywróć tablet z Androidem aby powrócić do ustawień fabrycznych.

Przywróć lub zresetuj tablet z Androidem

Resetowanie lub przywracanie tabletu z systemem Android jest zwykle wykonywane, gdy urządzenie ma problemy z oprogramowaniem lub gdy użytkownik chce umieścić urządzenie z fabryki. Istnieje kilka procedur Zresetuj lub przywróć tablet z systemem Android. Następnie pokażę ci, jak przeprowadzić ten proces.

Nie ma znaczenia, którą wersję systemu Android i jego charakterystykę posiadasz, ani zaktualizuj oprogramowanie Android telefonu lub tabletu do najnowszej wersji, ponieważ i tak reset będzie całkowity.

Z ustawień

Wykonanie tej procedury na tablecie można wykonać poprzez konfigurację urządzenia, wykonując następujące kroki:

Wprowadź „konfigurację lub ustawienia” swojego Tablet z Androidemwybierz opcję „Kopia zapasowa lub przywracanie” w zależności od tabletu. Wybierz „Przywróć ustawienia fabryczne”. W następnym oknie informuje, że niektóre dane zostaną usunięte z pamięci wewnętrznej, wybierz w „Przywracać”.

Twoje urządzenie automatycznie uruchomi się ponownie, a po włączeniu musisz wprowadzić swoje dane (adres e-mail i hasło), aby wprowadzić ponownie.

Przez wyzdrowienie

Odzyskiwanie jest jedną z opcji dostępnych na urządzeniach z systemem operacyjnym Android i jest bardzo pomocne, szczególnie w rozwiązywaniu tego typu problemów. Tę opcję można znaleźć przed uruchomieniem lub uruchomieniem urządzenia, aby wejść do jego interfejsu, należy wykonać następujące czynności.

Przy wyłączonym tablecie należy go włączyć naciśnięcie przycisku „Power” razem z przyciskiem „Volume – ”w tym samym czasie przez około 6 sekund. Gdy pojawi się logo, możesz zwolnić przycisk „Zasilanie”, ale naciskaj przycisk „Głośność -”, aż pojawi się interfejs przywracania.

Jest to ogólny sposób odzyskiwania urządzeń z Androidem. Jeśli to nie zadziała, powinieneś znaleźć procedurę dla swojego modelu tabletu.

Teraz, gdy jesteś w interfejsie odzyskiwania, musisz przewijać i wybierz opcję „wyczyść przywracanie ustawień fabrycznych”. Aby poruszać się między opcjami przyciskami „Volume plus (Vol. +)” I „Volume less (Vol. -)”, wybieramy przyciskiem „Power”.

Wybierz „Tak”, a urządzenie automatycznie uruchomi się ponownie, aby wykonać reset. Po włączeniu urządzenie będzie pochodziło z fabryki. Musisz pamiętać, że wykonanie tej procedury spowoduje usunięcie wszystkich informacji znajdujących się w pamięci wewnętrznej Twojego urządzenia.

ekran tabletu z Androidem wyłączony

Uruchom ponownie tablet z systemem Android

Jeśli tablet działa wolno lub występuje inny problem z oprogramowaniem, możesz znaleźć rozwiązanie, korzystając z Zresetuj lub przywróć tablet z Androidem.

Czasami wystarczy ponownie uruchomić urządzenie. Można to zrobić, wyjmując baterię z urządzenia, wkładając ją ponownie i włączając telefon komórkowy lub tablet.

Ale tablety mają wewnętrzną baterię, więc trudniej jest odłączyć złącze baterii. Aby ponownie uruchomić tablet z Androidem, gdy utknął lub wystąpił inny rodzaj awarii, wystarczy wykonać następujące czynności.

naciśnij przycisk „on off” przez około 10 sekund lub do automatycznego ponownego uruchomienia urządzenia. Po włączeniu powróci do swojego naturalnego stanu i w przypadku ponownego wystąpienia problemów zaleca się przywrócenie tabletu.

Możesz także użyć przycisku resetowania!

Na niektórych tabletach jest przycisk „Resetowanie„Umożliwia to ponowne uruchomienie urządzenia, gdy wystąpi jakiś problem. Przycisk „Resetuj” Jest to doskonała opcja dla tabletów z wewnętrznymi bateriamiponieważ trudno jest uzyskać do nich dostęp.

Naciskając przycisk „Resetowanie”Na około 5 sekund tablet uruchomi się ponownie, co umożliwi ponowne uruchomienie tabletu w stanie naturalnym. Będziesz potrzebował szpilki lub igły, aby móc nacisnąć ten przycisk.

dołącz do naszego kanału telegram