Skip to content

Jak zresetować lub przywrócić ustawienia w Sony Vegas Pro do ustawień fabrycznych lub domyślnych

15 de kwiecień de 2021

Przechodząc przez czasy, takie jak średniowiecze, podboje i już później, we wczesnej epoce nowożytnej, ludzkość miała wielki postęp, który jest niesamowicie niezwykłyPosiadając takie wynalazki jak telefon, samochód, żarówka czy aparat fotograficzny, wszystkie te urządzenia zrewolucjonizowały ówczesne społeczeństwo, są one początkiem naszego dzisiejszego życia.

Obecnie człowiek ma ogólnie bardzo dobrą jakość życia, przy pomocy technologii i internetu możemy rozmawiać z każdym na świecie, możemy przeglądać i oglądać filmy, informacje, że w minionych latach było to niewyobrażalne, że moglibyśmy nawet uczyć się online, na przykład biorąc udział w kursach na platformie.

Właśnie dzięki tym wygodom znajdujemy się w najlepszym momencie naszego życia, w którym mamy wybór bądź kim chcemy być, wspaniali ludzie dotarli do miejsca, w którym są dzięki temu, po prostu potrzebujemy motywacji i używamy internetu jako narzędzia, w którym możemy mieć prace takie jak media społecznościowe, graficy czy montażyści wideo, ramię w ramię z oprogramowaniem edycyjnym, o którym porozmawiamy.

Co to są edytory wideo?

Kiedy zaczął się świat kina, praca montażysty była czymś rygorystycznym i niejednoznacznym, wykonywał ją tylko ktoś, kto naprawdę był w prawdziwym świecie filmów, jednak w naszych obecnych czasach, ramię w ramię z komputerem i ściąganiem edycji oprogramowanie, możemy się uczyć jak montować, może nawet w przyszłości tworzyć własne filmy.

Nawet teraz istnieją aplikacje, które możemy pobrać na nasze telefony komórkowe, które mogą pomóc nam edytować nagrane przez nas filmy, jednak nadal istnieją duże różnice między edycją w tych aplikacjach a edycją za pomocą profesjonalnych edytorów wideo na naszym komputerze, oprogramowania takiego jak Sony Vegas Pro są bardzo wydajni i pomagali w pracy redakcji.

Co to jest Sony Vegas Pro i jak działa?

Vegas Pro to oprogramowanie zaprojektowane w rodzaju edycji nieliniowej, ponieważ pozwala na zmianę dowolnego momentu projektu audiowizualnego, niezależnie od jego początku czy końca, ten edytor pozwala na edycję zarówno aspektów wideo, jak i audio, niezależnie od format., Sony Vegas Pro jest dostępne od wersji początkowej do wersji 10 we wszystkich wersjach systemu Windows i Mac.

Ten program dzięki wygodnemu i prostemu interfejsowi, pozwala nam pracować z opcjami Jak umieścić napisy do wideo, czy też umieścić obramowanie do wideo, to wszechstronny program, który pozwala nam renderować wideo w 1080p i 720p przy 60 fps, możemy to wszystko robić klatka po klatce, próbuje też dać pełny dostęp w momencie edycji, oprócz obsługi HD, co daje nam możliwość pracy z filmami w jakości 2K i 4K.

Dopóki masz komputer z akceptowalną pamięcią RAM, możesz korzystać z tego oprogramowania, ponieważ nie wymaga on wielu wymagań i komponentów, nawet jeśli możesz w pełni wykorzystać jego pakiet edycjiponieważ zawiera ponad 30 plików efektów dostępnych do wykorzystania w naszych filmach, obie zmienne opcje poprawiające jakość wizualną i dźwiękową, a także filtry dla audio naszego projektu.

Jednak dla początkujących redaktorów to normalne, że trudno jest dostosować się do interfejsu, ponieważ nikt się nie rodzi, dobrze jest mieć pod ręką poradnik, jak korzystać z tego edytora. wiem to bardzo dobrze, możemy dostosować go do naszych upodobań, aby ułatwić sobie pracę lub w takim przypadku przywrócić konfigurację do wartości fabrycznych, co zostanie wyjaśnione poniżej.

ustawienia fabryczne sony vegas pro

Jak przywrócić Sony Vegas Pro do ustawień fabrycznych?

Przywrócenie edytora Sony vegas pro do jego początkowej konfiguracji jest w rzeczywistości proste, najpierw z wciśniętym klawiszem Shift przejdziemy do ustawień i preferencji, będziemy mieli menu z kilkoma opcjami, jedna nazywa się wewnętrzna, w tym zobaczymy ramkę który mówi FALSE, po prostu będziemy musieli usunąć to słowo i pisać prawdę, zapisujemy, akceptujemy i ponownie uruchamiamy komputer, ta metoda przywracania działa dla każdej wersji Sony vegas pro.