Skip to content

Jak zrealizować kody promocyjne w Roblox? – Gdzie umieścić kody do wykorzystania? (Przykład)

28 de luty de 2021

System monetarny gier wideo Roblox jest jednym z najbardziej kompletnych na świecie. Dzieje się tak głównie dlatego, że walutę gry (robux) można zdobyć na wiele sposobów. Dlatego jest to dzisiejszy temat Dowiedz się, jak zrealizować kody promocyjne w Roblox.

Kody to coś, co istnieje od lat w wielu sklepach i grach (np. W sklepie Google Play). Pozwalają one na zdobycie rzeczy po prostu wchodząc do nich, co jest marzeniem każdego, kto jest fanem gier wideo. Ponieważ Roblox nie jest daleko w tyle, ja też implementuję taki system, więc trzeba się nauczyć go obsługiwać.

Co otrzymujesz z kodów i jak je znaleźć?

Aby rozpocząć proces, który pomoże Ci zrealizować kody promocyjne w Roblox (prawnie i oficjalnie)najpierw musisz wiedzieć, co od nich otrzymujesz i czy warto z nich kiedyś skorzystać.

Mogą one dać ci dowolny przedmiot w grze, w tym jego oficjalną walutę zwaną Robux, co jest bardzo ważne i ma kilka sposobów na jego zdobycie (możesz nawet zdobyć lub mieć Robux za darmo). Ponadto wiele przedmiotów do zdobycia może nie podlegać promocji, więc będą dostępne tylko z tym ograniczonym kodem.

Jeśli więc warto z nich skorzystać, gdy tylko je zobaczysz lub znajdziesz. Wspomniane kody są umieszczane w pliku Oficjalny twitter Roblox lub na Twojej stronie, gdy jest specjalne wydarzenie lub loteria (na przykład Boże Narodzenie).

Kody promocyjne są dostępne tylko przez krótki okres czasu (nie ma takich, które trwają wiecznie). Jeśli więc ją zobaczysz, pośpiesz się, aby od razu ją odkupić, w przeciwnym razie po pewnym czasie będzie bezużyteczna.

Jak zrealizować kody promocyjne w Roblox?

Teraz, gdy dowiedziałeś się, co musisz wiedzieć na ten temat, nadszedł czas, abyś w końcu odkrył proces, aby móc realizować kody promocyjne w Roblox. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest zalogowanie się na konto Roblox, na którym chcesz je wprowadzić.

Po drugie, przejdź do oficjalnej strony Roblox i przejdź do sekcji „Promocje”. Tam otrzymasz instrukcje po jednej stronie, a po drugiej skrzynkę o nazwie „Wpisz swój kod”, w tym miejscu kombinacja liter i cyfr, które składają się na twój specjalny kod.

Następnie naciśnij zielony przycisk o nazwie „Wykupić”, Spowoduje to wyświetlenie wiadomości zapisanej zielonymi literami, która będzie informować, że kod został pomyślnie wykorzystany. Teraz wystarczy przejść do gry i sprawdzić, czy to prawda.

W przypadku, gdy kod wygasł lub był nieaktywny, pojawi się komunikat w kolorze czerwonym z informacją, że kod promocyjny jest nieważny. W związku z tym nie będziesz w stanie go użyć ani odzyskać w jakikolwiek możliwy sposób.

Zrealizuj kod zabawki

Kiedy kupujesz oficjalną zabawkę Roblox, w środku lub przed paczką zawsze będzie kod, który możesz zdrapać, aby uzyskać określony przedmiot w grze. Aby go zrealizować, proces wygląda następująco:

teksty roblox

Upewnij się, że masz zalogowane konto (do którego chcesz dodać kod), a następnie przejdź do strony wykorzystania kodu zabawki (Spójrz na to w Google). Wewnątrz otrzymasz skrzynkę o nazwie „Zrealizuj wirtualny przedmiot Roblox”. jaWpisz tam dane z zabawki i naciśnij przycisk „Wykupić”, Więc wszystko będzie gotowe.

Dzięki temu ostatniemu wiesz już, czego potrzeba, aby móc zrealizować kody promocyjne w Roblox. Teraz wystarczy przejść do wyżej wymienionych stron i zacząć postępować zgodnie z przeczytanymi instrukcjami.

Weź pod uwagę, że w ten sam sposób istnieje strona, na której możesz umieścić karty Roblox i zrealizować kody promocyjne Roblox, które dadzą ci korzyści podobne do kodów (na wypadek, gdybyś chciał wydać pieniądze).

Kiedy skończysz odkupić wszystko, przejdź do gry i raz na zawsze rozpocznij zabawę. Pamiętaj, że ten tytuł ma wiele do zaoferowania (na przykład pozwalając ci tworzyć lub szyć własne i spersonalizowane ubrania), więc nie spiesz się, aby zbadać wszystko, abyś mógł się w nim zakochać.

dołącz do naszego kanału telegram