Skip to content

Jak przetestować ubrania przed zakupem w szafie Amazon?

25 de wrzesień de 2021

Po długim czasie posiadacze konta Amazon będą mogli cieszyć się nową usługą Amazon Szafa. Dzięki temu firma stara się dać swoim użytkownikom możliwość przymierzania ubrań na odległość.

Dzięki Amazon Szafa będzie można potwierdzić, czy dana część garderoby pasuje do tego, czego oczekiwał klient. I może go zatrzymać i zapłacić za niego lub zwrócić, jeśli mu się nie podoba.

Oczywiście ta funkcjonalność jest krokiem naprzód, jeśli chodzi o wygodę zakupów. Pojawiło się jednak w tym zakresie wiele wątpliwości i czas je wszystkie wyjaśnić.

Czy za wysłanie ubrań do przymierzenia pobierana jest opłata?

Usługa Amazon Szafa jest całkowicie darmowa. Poinformował o tym sam Amazon za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej, na której określa warunki tej nowej opcji zakupu odzieży.

Choć brzmi to trochę trudno w to uwierzyć, jest to rzeczywistość. Amazon Szafa współpracuje z systemem dostawy do domu bez kosztów początkowych, więc sama dostawa odzieży nie jest kosztem niezależnie od ilości zamówionej odzieży.

W rzeczywistości nie ma absolutnie nic do zapłaty, chyba że klient zdecyduje się zatrzymać którąkolwiek z odzieży, o którą poprosił. Następnie, wystarczy je anulować, a pozostałe zwrócić.

Z kolei zwrot odzieży to dość wygodne zadanie. Firma dopuszcza użycie tego samego opakowania, w którym otrzymano wszystkie ubrania, z odpowiednią etykietą. Następnie menedżer Amazon odbierze go w centrum UPS, w którym został pozostawiony.

Teraz należy zwrócić uwagę na jedną rzecz. Tak, nie ma inwestycji, jeśli chcesz skorzystać z tej modalności do zdalnego testowania przedmiotów, ale należy wziąć pod uwagę, że ta usługa jest przeznaczona dla użytkowników korzystających z Amazon Prime.

W tym sensie, subskrypcja wiąże się z wydatkiem. Mimo to jasne jest, że jest to znacznie mniej niż wartość wszystkich ubrań razem wziętych.

Ile przesyłek obejmuje Twoje członkostwo w Amazon Szafa miesięcznie?

W tej chwili usługa Amazon Szafa nie ustaliła oficjalnie limitu przesyłek miesięcznie. Jednak łatwo wywnioskować, ile można zażądać.

Zgodnie z warunkami, które powiedział Amazon, jak tylko otrzymamy paczkę z ubraniami, rozpoczyna się siedmiodniowy okres próbny. Użytkownicy będą mieli cały czas, aby zdecydować, co zwrócić, a co nie.

Po dokonaniu zwrotu dana osoba będzie musiała powiadomić o tym system Amazon. Później otrzymasz e-mail z informacją, że ubrania zostały już odebrane. To może zająć dzień lub dwa. Dopiero wtedy żądanie może zostać powtórzone.

Sumując cały ten czas, jasne jest, że użytkownicy będą mogli korzystać z Amazon Szafa co najmniej dwa do trzech razy w miesiącu. W każdym razie ważne jest, aby upewnić się, że Twoje konto Amazon Prime jest aktualne.

Na koniec należy wspomnieć, że jeśli klient nie zwróci odzieży, której nie chce zatrzymać w okresie próbnym, będzie liczone jako dokonany zakup, więc będziesz musiał zapłacić pełny koszt wszystkich z nich.

Kupowanie ubrań za pomocą Amazon Wardrove

Ile przedmiotów możesz zamówić przy jednym zakupie?

Amazonka Szafa pozwól swoim klientom zamówić minimum trzy sztuki garderoby, a maksymalnie osiem. Chociaż limit ten został już ustalony, może ulec zmianie w przyszłości.

Ilość sztuk, które można zamówić, pozostaje taka sama niezależnie od marki czy producenta. Innymi słowy, można zamówić tyle ubrań od Calvina Kleina, co od Adidasa, ponieważ usługa Amazon Szafa obejmuje cały katalog mody Amazon.

W tym samym czasie, nie zmienia się również w zależności od rodzaju artykułu. Innymi słowy, nie ma znaczenia, czy klient zdecyduje się na zakup w Amazon parze butów, odzieży czy akcesorium do odzieży. W ten sam sposób możesz zamówić przedmioty dla dorosłych i dzieci.

dołącz do naszego kanału telegram