Skip to content

Jak zarejestrować się w szafie Amazon, aby robić zakupy?

29 de wrzesień de 2021

Amazon to firma o ciągłym postępie w świecie technologicznym, bycie dostawcą innowacyjnych usług technologicznych dla większości Twoich klientów. Tam, gdzie Amazon jest najbardziej rozpoznawalny i sławny, jest sprzedaż i dostawa produktów średniej i wysokiej klasy do dowolnego obszaru na świecie.

Jednak nie zdecydowali się pozostać ograniczeni tymi opcjami, ale zdecydowali się rozszerzyć na inne media tworzenie nowych opcji usług które poprawiają doświadczenia klientów.

Tak jest w przypadku Amazon Szafa, która wyróżnia się jako usługa wywodząca się z opcji Prime lub płatnej wersji Amazona.

Ogólnie rzecz biorąc, usługa Amazon’s Szafa składa się z w usłudze wczesnego dostępu do niektórych produktów, gdzie klienci Amazon mogą korzystać z akcesoriów, odzieży lub innych przedmiotów przez 7 dni, pod koniec tego okresu obciążone zostaną tylko te przedmioty, które chcesz zatrzymać, a pozostałe je zwrócą.

Będąc usługą bezpośrednio powiązaną z Amazon Prime, kupując naszą subskrypcję, Będziemy mieli możliwość bezpośredniego dostępu do korzyści, jakie oferuje nam Amazon Szafa, biorąc pod uwagę, że większość przedmiotów, które możemy początkowo wypróbować, będzie związana z odzieżą osobistą.

Różnica przy składaniu naszych zamówień z Amazon Szafa będzie polegała na tym, że przy składaniu zamówienia przez platformę będziemy mieli włączoną ikonę usługi więc klikając na to, będziemy mieli bezpośredni dostęp do wczesnego dostępu do naszej odzieży.

Czy warto się rejestrować po koszt?

Jak wyjaśnialiśmy od początku, usługa ta wchodzi bezpośrednio w pakiet korzyści Amazon Prime, który za 36 euro rocznie daje dostęp do usług takich jak:

  • Usługa z terminami dostaw przewidywana dostawa w ciągu maksymalnie 24 godzin, z wyższym bezpieczeństwem wysyłki i bezpłatnym.
  • Korzystaj ze swojej platformy multimedialnej z Amazon Prime Video, ciesząc się szerokim katalogiem seriali i filmów dla przyjemności całej rodziny.
  • Dostęp do ofert i rabatów.
  • Katalog muzyczny na Prime Music.

Istnieje wiele innych usług, które możemy znaleźć dzięki subskrypcji Amazon Prime, takich jak Amazon Hub Locker, które wraz z usługą Amazon Szafa sprawiają, że jest to doskonały pakiet, aby cieszyć się licznymi korzyściami podczas robienia zakupów i ciesz się licznymi przedmiotami z możliwością dokładnego zapewnienia jej jakości, a także tego, że nam się podoba.

W jakich krajach dostępna jest szafa Amazon?

Usługa Amazon Szafa rozpoczęła swój okres próbny w Stanach Zjednoczonych w 2018 roku, jako sposób na promowanie swojej niesamowitej usługi w zakresie dostarczania artykułów należących do przemysłu tekstylnego.

Ale jak przyjęto, jego wzrost rozszerzył się na drugą stronę Oceanu Atlantyckiego, więc dziś możemy cieszyć się również Amazon Szafa zarówno w krajach zachodnich, jak Stany Zjednoczone i Kanada, a także w krajach europejskich, takich jak Hiszpania i Wielka Brytania.

kraje, w których dostępna jest szafa amazon

Czy każdy może zarejestrować się w Amazon Szafa?

Jak już powiedziano, każdy, kto ma dostęp do usługi Amazon Prime na swoim koncie Amazon, będzie miał możliwość, tak długo, jak usługa jest aktywna w twoim kraju, aby uzyskać dostęp do zalet Amazon Szafa.

Oznacza to, że, ogólnie rzecz biorąc, każdy w odpowiednich krajach masz możliwość dostępu do tej usługi wczesnego testowania.

Amazon Szafa wyróżnia się jako doskonała alternatywa oferowana przez giganta sprzedaży w celu weryfikacji jakości naszych produktów, oferując branży tekstylnej nowe modele biznesowe, aby jej klienci mogli mieć bezpieczniejszy i wygodniejszy dostęp do swoich produktów dzięki Twojemu centrum pomocy i wysyłka.

dołącz do naszego kanału telegram