Skip to content

Jak zostać policjantem lub taksówkarzem w GTA 5 – Grand Theft Auto 5

2 de luty de 2021

W grze wideo GTA 5 można znaleźć przygodę i akcję, a także gra wideo jest dostępna na różne wersje PlayStation, Xbox i Microsoft Windows. Przekonasz się, że plik gra wideo z otwartym światem toczy się w mieście i zawiera serię postaci podkreślających, że główni to Franklin, Michael i Trevor.

Możesz także stać się różnymi postaciami, adoptując różnorodność cechZ tego powodu wyjaśnimy Ci, jakie kroki należy wykonać, aby przekształcić swoją postać w policjanta lub taksówkarza.

Grand Theft auto 5: Kroki, aby zostać policjantem

Początkowo, aby móc zmienić postać na policjanta, musisz wejść «tryb reżysera»Po wejściu otworzy się nowe okno, w którym możesz znaleźć różnorodne postacie. Więc najpierw musisz wybrać postać «służby ratunkowe«.

Po wejściu do serwisu wyświetlają też kilka opcji, więc na początku możesz zdefiniować płeć postaci, jeśli chcesz, aby była to mężczyzna lub kobieta. Następnie wybierana jest opcja „LSPD”, wtedy można wybrać wygląd postaci, np. Czy ma być biały, czarny i inne opcje.

Po wykonaniu tego kroku będziesz miał policjanta, a następnie musisz udać się do LSPD, ważne jest również, aby wspomnieć, że możesz dostosować kilka opcji w konfiguracji. Na przykład status wyszukiwania można wyłączyć, aby nikt nie gonił postaci.

Również jeśli chcesz w ustawieniach, możesz aktywować opcja niezwyciężoność więc nikt nie może pokonać policjanta. Po wprowadzeniu zmian w preferencjach możesz zabrać pojazd policyjny, który można znaleźć zaparkowany poza obiektami LSPD.

Mając radiowóz możesz w prosty sposób cieszyć się postacią i być policjantem w GTA 5. Więc teraz jesteś gotowy do wykonywania zadań policyjnych, możesz nawet walczyć z gangami, jeśli chcesz. Możesz też aresztować ludzi i strzelać, oczywiście jeśli to zrobisz, najlepiej będzie uciekać.

Należy pamiętać, że aby zostać policjantem, trzeba liczyć na wersja 1.30.0 lub nowszy, ponieważ dostęp do trybu reżysera jest dostępny w tych wersjach. Więc wykonując te proste kroki, możesz cieszyć się postacią i być umundurowanym policjantem.

Dowiedz się, jak zostać taksówkarzem w grze GTA 5

Należy zaznaczyć, że w ramach GTA 5 można być taksówkarzem, więc aby to osiągnąć należy najpierw zadzwonić w taksówce. Po przybyciu taksówkarza postać musi wsiąść do pojazdu i zabrać go, aby zostać taksówkarzem.

Taksówkarz GTA 5

Postać musi siłą wsiąść do pojazdu i wyrzucić kierowcę ze swojego auta, jest to sposób na pożyczenie, w ten sposób zostanie taksówkarzem.

Później będziesz mógł przejść samochodem i podążać wyznaczoną trasą, aby zabrać pasażera. Możesz również skontaktować się z linią taksówek, aby zaproponować odebranie przejazdu, dodatkowo na mapie zostanie wyświetlona trasa wyszukiwania pasażera.

Po przybyciu na miejsce, w którym pasażer powinien zostać przeszukany, może wsiąść do taksówki, a później może zabrać go do celu. Podkreślając, że na mapie jest też trasa pajero.

Po przybyciu na miejsce musisz poczekać pasażer odwołuje wyścigwięc jeśli nie chce zapłacić, możesz go zmusić. Podobnie, jeśli dostępny jest inny wyścig, obsługa liniowa powiadomi Cię o tym i możesz udać się do miejsca, w którym pasażer powinien zostać przeszukany.

Pamiętaj, że każda trasa wyszukiwania pasażera i miejsce docelowe są ustalane w GPS. Krótko mówiąc, w grze wideo możesz mieć serię postaci, przygody i akcję, a także kilkoma prostymi krokami możesz łatwo zmienić swoją postać w policjanta lub taksówkarza, jak wolisz.

Mamy wreszcie nadzieję, że ten artykuł Ci pomógł. Chcielibyśmy jednak poznać Twoją opinię, czy zrozumiałeś procedurę bycia policjantem lub taksówkarzem w GTA? Czy znasz inny sposób na bycie policjantem lub taksówkarzem w GTA? Zostaw nam swoje odpowiedzi w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram