Skip to content

Jak zobaczyć ograniczenie prędkości w Mapach Google? – Na dowolnej drodze

28 de grudzień de 2021

Dzięki rozwojowi technologicznemu, który mamy dzisiaj, jest to możliwe wyświetlić drogę i dotrzeć do wybranego celu przez Google Maps. Narzędzie dostępne 24 godziny na dobę, którego działanie zostało specjalnie zaprojektowane, aby w przyjemny sposób prowadzić wszystkich kierowców, którzy bez powodu chcą zostać ukarani mandatem za przekroczenie prędkości. Dlatego tego typu usługa GPS cieszy się dużą popularnością i jest tak zaawansowana, że ​​pozwala nawet na przesłanie dokładnej lokalizacji przez Facebooka.

Ponadto Mapy Google integrują się z jego funkcje jasne i przejrzyste informacje o ograniczeniach prędkości podczas swobodnego poruszania się po drodze. Opcja równie przydatna i praktyczna dla użytkowników, jak pomiar odległości między dwoma punktami w celu obliczenia tras. A jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać tę aplikację, która do niedawna nie zawierała domyślnego ograniczenia prędkości w swoich usługach, w tym artykule nauczymy Cię, jak łatwo je przeglądać.

O czym należy pamiętać przed użyciem Map Google do wyświetlania ograniczeń prędkości?

Czy wiesz, że funkcja ograniczeń prędkości w Mapach Google jest całkiem nowa? Zgadza się, a pierwsze testy rozpoczęły się w 2016 roku i były rozpowszechniane w różnych krajach. Na równi z radary zaprojektowane w celu unikania wszelkiego rodzaju mandatów wynikających z przekroczenia prędkości przez kierowców. I to jest to, że ta aplikacja jest zawsze innowacyjna i pomaga w bardzo prosty sposób wiedzieć, w którym kierunku jesteś zorientowany.

Mapy nie mają zapisu granic dla wszystkich dróg

Biorąc pod uwagę, że twórcy Google Maps wciąż pracują nad rozszerzeniem wykorzystania aplikacji w różnych krajach i lokalizacjach, wiadomo, że nie ma limitu dla wszystkich dróg jako takich. Istnieją jednak bardzo praktyczne opcje, które odpowiadają za wskazywanie użytkownikowi ograniczeń prędkości podczas jazdy po drodze. Wszystko to dzięki dwóm kolorom tras, które wskazują, czy jedziesz za szybko, czy z umiarkowaną prędkością.

Jak uchronić Cię przed przekroczeniem dozwolonej prędkości na ulicy?

Jeśli jesteś zainteresowany bezpieczniej podróżować bez przekraczania dozwolonej prędkości na ulicachWażne jest, aby korzystać z aplikacji Velociraptor, która doskonale odpowiada usługom oferowanym przez Google Maps. Dzięki temu będziesz cieszyć się dokładnymi informacjami dotyczącymi ograniczeń prędkości na wszystkich ulicach i autostradach, którymi zdecydujesz się przejechać.

Ze swojej strony, dzięki integracji Velociraptora, docenisz przejrzysty widżet, który wskaże rzeczywistą prędkość w którym cały czas jeździsz. W międzyczasie aplikacja ma również alarm dźwiękowy na wypadek, gdybyś nie mógł dokładnie zobaczyć na ekranie punktów odnoszących się do przekroczenia prędkości. Dlatego, gdy jesteś blisko przekroczenia dozwolonej prędkości na ulicy, zostaniesz powiadomiony w obie strony, dzięki czemu będziesz bezpieczniejszy.

zobacz prędkość nawigacji w mapach google

Jak sprawdzić prędkość drogi w Mapach Google?

Teraz Mapy Google posiada opcję prędkościomierza zintegrowanego z nawigacją który informuje o prędkości na drogach podczas jazdy po określonej trasie. Oczywiście ważne jest, aby potwierdzić informacje dostarczone przez platformę za pomocą prędkościomierza, z którym pojazd jest wyposażony. Biorąc to pod uwagę, mogą wystąpić zdarzenia zewnętrzne, które wpłyną na prawdziwość wyników publikowanych przez tę aplikację.

Wtedy będziesz mógł ocenić prędkość drogi za pomocą wskaźnika zmieniającego kolory podczas jazdy. Pamiętaj, że to ważne włączony jest prędkościomierz lub prędkościomierz tak, aby prędkość pokonywanych dróg odbijała się na ekranie.

W jaki sposób można aktywować lub dezaktywować ograniczenia prędkości w Mapach Google?

Jest bardzo praktyczny sposób, który Ci pomoże włączyć lub wyłączyć ograniczenia prędkości w Mapach Google, w zależności od okazji. Dlatego od razu podpowiemy Ci, jak prawidłowo to osiągnąć z panelu konfiguracyjnego Twojego urządzenia, abyś mógł bezpiecznie jeździć. Pamiętaj, że Google Maps integruje również inne funkcje w swoim silniku nawigacyjnym, które będą dla Ciebie bardzo przydatne, takie jak mapy offline, podróże w czasie lub trasy dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

aktywuj ograniczenia prędkości w aplikacji google maps

Skonfiguruj z ustawień

Aby włączyć ograniczenie prędkości, musisz przejść do ustawień, wybierając ikonę z napisem Marzec. Następnie docenisz okno, które zawiera wszystkie dodatkowe ustawienia, które możesz aktywować lub dezaktywować w zależności od bieżących potrzeb.

Stąd zobaczysz listę, gdzie ograniczenia prędkości są uwzględnione, prędkościomierz, alerty i dźwięki alertów są niezbędne do ostrzegania o przekroczeniu prędkości. Musisz tylko upewnić się, że alternatywy, które chcesz wykonać w panelu, są aktywowane.

dołącz do naszego kanału telegram