Skip to content

Jak usunąć lub usunąć wszystkie moje zdjęcia ze Zdjęć Google bez usuwania ich z telefonu komórkowego?

9 de kwiecień de 2022

Jednym z najbardziej użytecznych i kompletnych narzędzi, jakie istnieją dzisiaj, są Zdjęcia Google; gdzie możesz wymieniać informacje bezpiecznie i skutecznie. Dzięki temu możliwe jest przesyłanie zdjęć z Androida na iPhone’a w przypadku, gdy chcesz zmienić telefon i w ten sposób Twoje zdjęcia nie zostaną utracone.

Ponadto za jego pomocą możesz umieścić na platformie sporą liczbę zdjęć lub filmów, do których możesz dostęp w dowolnym momencie. Możliwe jest również przesyłanie organicznych obrazów, które pozycjonują Twoją markę lub firmę na pierwszych miejscach w wyszukiwarkach, aby zwiększyć liczbę obserwujących lub klientów.

Jednak w niektórych przypadkach pamięć wewnętrzna jest często pełna a to uniemożliwia nam przesyłanie nowych zdjęć. Ale do tego jest skuteczne rozwiązanie, które polega na usuwaniu tych plików, które nie są już potrzebne i dzięki temu można zwolnić miejsce w chmurze, ale bez konieczności ich całkowitego usuwania z urządzenia mobilnego, dlatego dzisiaj uczymy jak szybko i łatwo to spełnić.

Prosty sposób na usunięcie wszystkich zdjęć ze Zdjęć Google bez usuwania ich na telefonie komórkowym

Ta opcja jest doskonała w przypadkach, gdy przestrzeń w chmurze jest już przepełniona, więc idealnym rozwiązaniem jest usunięcie tych plików, które Nie są już tak istotne. Ale zanim zaczniesz, musisz wiedzieć, że musisz mieć dobre połączenie z Internetem, aby móc wykonać każdy z kroków, w przeciwnym razie Twoje dane zostaną zużyte w ciągu kilku minut.

Z tego powodu zalecamy skonfigurowanie połączenia Ethernet w przypadku masz system Windows 10 aby cały proces przebiegał szybciej i sprawniej. Teraz, aby to zrobić i wysłać zdjęcia do kosza bez usuwania ich z telefonu komórkowego, musisz uzyskać dostęp do aplikacji Google, a następnie konta.

Tam wybieramy zdjęcia, które chcesz usunąć i naciskamy przez kilka sekund aby móc je wszystkie oznaczyć. Teraz przejdziesz w prawy górny róg i klikniesz na charakterystyczną ikonę kosza, który pozostanie tam przez 60 dni, a wszystko to na wypadek, gdybyś później musiał odzyskać plik, który przegapiłeś i usunąłeś.

Należy zauważyć, że wszystkie te pliki są nadal dostępne na Twoim telefonie i aby je skutecznie usunąć, musisz przejść do witryny, w której się znajdują, aby trwale je usunąć.

Przewodnik instruktażowy dotyczący trwałego usuwania plików Zdjęć Google bez ich znikania z telefonu komórkowego

Aby to osiągnąć, najlepszą opcją jest opróżnienie kosza i aby zrobić to skutecznie, musisz być całkowicie pewny swojej decyzji ponieważ po zakończeniu nie ma odwrotu na wypadek, gdybyś chciał odzyskać jakikolwiek plik. Ponadto zawsze dobrze jest opróżnić kosz, ponieważ ma on tylko 1,5 GB na przechowywanie usuniętych plików i ważne jest, aby nie był przeładowany.

sposób na usuwanie plików z telefonu komórkowego w google

Ponieważ jeśli tego nie zrobisz, otrzymasz reklamę z napisem: Usuń trwale, gdy chcesz usunąć pewien obraz, który okaże się szkodliwy, ponieważ w ten sposób nie będziesz już miał możliwości odzyskania swoich plików w razie potrzeby. Istnieje jednak skuteczne rozwiązanie, które polega na zakupie większej przestrzeni dyskowej w chmurze Google, jeśli nie chcesz opróżniać kosza.

W przypadku, gdy zdecydujesz się opróżnić kosz, musisz otworzyć aplikację Zdjęcia Google na telefonie komórkowym i uzyskać dostęp do swojego osobistego konta Google, a następnie przejść do menu głównego, które charakteryzuje się trzema pionowymi liniami. Po naciśnięciu tego przycisku pojawi się kilka opcji, więc musisz wybrać tę, która mówi Kosz, a potem Więcej.

Następnie będziesz musiał nacisnąć opcję, która mówi Usuń i będzie to cała procedura, którą należy przeprowadzić, aby była całkowicie opróżnij kosz i znów możesz mieć miejsce na rejestrację nowych zdjęć. Należy zauważyć, że Zdjęcia Google dają możliwość wgrania do 10 tysięcy zdjęć, ponieważ jest to jego punkt graniczny.

dołącz do naszego kanału telegram