Skip to content

Jak znaleźć obraz w Internecie za pomocą wyszukiwarki Google? – Krok po kroku

23 de marzec de 2021

Google jest wyjątkowa wyszukiwarka za pomocą którego możemy zlokalizować wszelkiego rodzaju treści i strony internetowe. Jeśli chcesz znaleźć obrazy, dzisiaj nauczymy Cię, jak szukać obrazu w Internecie za pomocą wyszukiwarki Google? – Krok po kroku.

Narzędzie Google jest wyjątkowe, ma nawet wyszukiwarkę piosenek Google Sound Search i oczywiście możesz znaleźć obrazy lub grafiki, fotografie i obrazy wszelkiego rodzaju Dzięki Google. Chociaż nie jest to bank zdjęć, to z pewnością jest to jedna z przestrzeni internetowych, w której łatwiej znaleźć dowolny typ pliku graficznego.

Jaki jest pożytek z korzystania z wyszukiwarki grafiki?

Możliwe jest wyszukiwanie i przeglądanie animowanych plików GIF w Grafice Google, a także zlokalizuj zdjęcia i inne treści graficzne. Coś, co może być bardzo przydatne, oprócz tego Google ewoluowało z czasem, wprowadzając nowe opcje i integrując je ze swoją świetną wyszukiwarką.

Jedną z tych opcji jest wyszukaj zdjęcie za pomocą pliku obrazucoś, co może być przydatne do zlokalizowania źródła zdjęcia lub znalezienia go w różnych rozmiarach i jakości.

To narzędzie jest nawet w stanie wyświetlać podobne obrazy, jak zobaczysz, może być bardzo przydatne, jeśli jest używane prawidłowo. Jeśli masz wątpliwości w związku z tą interesującą funkcją Googleprzeczytaj nasz przewodnik.

Jak szukać obrazu w Internecie za pomocą wyszukiwarki Google? – Krok po kroku

Jeśli znalazłeś obraz przeglądając Internet i chcesz go wyszukać za pomocą rozszerzenia narzędzie do obrazowania od Google, możesz to zrobić bardzo łatwo w najnowszych wersjach przeglądarki Chrome. Jeśli masz wątpliwości co do tej procedury, przeczytaj:

  1. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest poszukanie tego obrazu, który przykuł twoją uwagę.
  2. Po znalezieniu obrazu, który chcesz wyszukać, wystarczy kliknąć go prawym przyciskiem myszy, a następnie kliknąć opcję „Wyszukaj obraz w Google”.
  3. Na ekranie przeglądarki otworzy się nowe okno, w którym pojawi się poprzednio wyszukiwany obraz. Możesz kliknąć opcję „Więcej rozmiarów”, aby wyszukać ten sam obraz w wyższej jakości.

Pamiętaj, że możesz również pobrać plik Gif ze strony Google, dodany do innych formatów, takich jak klasyczny JPG, dzięki czemu ta wyszukiwarka jest doskonałą opcją.

Nazwa Google

Wyszukaj obraz w Google z pliku obrazu na komputerze

Z drugiej strony, jeśli masz obraz zapisany na komputerze i chcesz go poszukać, aby poznać jego pochodzenie lub znaleźć go w wyższej jakości, wyszukiwanie obrazka Google może być bardzo przydatne. Ten proces jest bardzo prosty i można go używać w różnych przeglądarkach, chociaż zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome:

  1. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest przejście do witryny Google.
  2. Tam kliknij sekcję zdjęć, aby Google przeniesie Cię do miejsca, w którym znajdują się wszystkie opcje związane ze zdjęciami i obrazami różnego rodzaju.
  3. Jak widać tuż obok przycisku wyszukiwania i wyszukiwania głosowego znajduje się mała kamera. Ten aparat to ten, którego użyjemy do zlokalizowania obrazu, który zapisaliśmy na naszym komputerze.
  4. Kliknij na Aparat fotograficzny, System pokaże nam dwie opcje, jedną z nich jest „Wyszukaj na komputerze”, a drugą „Wyszukaj według adresu URL”. Tym razem interesująca nas opcja to „Przeszukaj komputer”Więc kliknij na to.
  5. Gdy to zrobisz, na ekranie pojawi się menu, za pomocą którego możesz wyszukać obraz na swoim komputerze, po prostu zlokalizuj i kliknij obraz, aby skutecznie wyszukać go w Google.
  6. Po wykonaniu tej czynności wyszukiwanie obrazkamożesz kliknąć opcję „Więcej rozmiarów”, aby zobaczyć to samo zdjęcie w innych wymiarach.

Z drugiej strony, szukanie i wyszukiwanie / znajdowanie określonego adresu URL w Google może pomóc w znalezieniu banków obrazów na określone tematy. Coś szczególnie przydatnego, aby znaleźć więcej obrazów podobnych do tych z Twoich wyszukiwań.