Skip to content

Jak wyszukiwać i znajdować obrazy z innego obrazu? (Przykład)

22 de marzec de 2021

Sieć sieci daje nam możliwość wyszukiwania dowolnego rodzaju informacji, a jeśli masz pytania, takie jak Jak wyszukiwać i znajdować obrazy z innego obrazu?, Przeczytaj informacje, które skomentujemy poniżej.

Dzięki różnorodności Wyszukiwarki w internecie możemy znaleźć wszystko, co chcemy wiedzieć, ponieważ te narzędzia działają z potężnymi narzędziami Wyszukiwarki, którą swoją drogą możesz też zmienić wyszukiwarkę w Chrome, Opera, Firefox i praktycznie w każdej przeglądarce, by uzyskać wyniki w ciągu kilku sekund.

Jednak wyszukiwania użytkowników nie ograniczają się tylko do źródeł informacji. Możliwe jest również uzyskanie wyników z niektórych plik graficzny jak zobaczysz poniżej.

Jak wyszukiwać i znajdować obrazy z innego obrazu?

Zainteresowanie użytkowników podczas wyszukiwania w sieci nie ma granic. Wiedzą o tym doskonale zespoły odpowiedzialne za udoskonalanie struktury wyszukiwarek. Z tego powodu dodano funkcje, które pozwalają znaleźć obrazy z innego obrazu.

Dzięki tej funkcjonalności możemy poznać pochodzenie i / lub proweniencję niektórych obrazów, ich atrybuty i inne właściwości, co może być bardzo przydatne, jeśli potrzebujemy konkretnych szczegółów, aby poszerzyć pozyskane informacje.

Wyszukiwanie obrazów na podstawie obrazu może pomóc Ci odkryć, czy witryna używa obrazu, który posiadasz bez autoryzacji. W tym samym czasie ty umożliwia dostęp do innych podobnych obrazów. W ten sposób wykorzystujesz uzyskane wyniki do celów akademickich i / lub zawodowych.

Rzeczywiście, w tym samouczku wyjaśniamy różne sposoby wyszukiwania i znajdowania obrazów z innego obrazu, ale najpierw pamiętaj, że możesz wyszukać wszystkie utracone zdjęcia na komputerze, jeśli chcesz znaleźć utracony obraz.

Przede wszystkim musisz mieć przeglądarkę internetową (Chrome, Mozilla Firefox, Opera lub Safari), jeśli korzystasz z komputera osobistego. Następnie powinieneś wiedzieć, że najpopularniejsze platformy wyszukiwania (Google i Bing) mają wyszukiwarki grafiki, które są bardzo łatwe w użyciu.

Szukaj na podstawie obrazów

Jak wspomnieliśmy wcześniej, mamy dostęp do dwie doskonałe wyszukiwarki które pozwolą nam bardzo łatwo zlokalizować obrazy, przeczytaj uważnie poniższe informacje

Obrazy Google

Google to najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa, w rzeczywistości możesz bez większych problemów wyszukiwać i pobierać obrazy w pełnej rozdzielczości HD za pomocą przeglądarki Google Chrome. Jedną z jego zalet jest skuteczność w prezentowaniu wyników związanych z wyszukiwaniem informacji. O, Google posiada bardzo przydatne narzędzie o nazwie „obrazy Google”, które daje dodatkową wartość słynnej wyszukiwarce.

Najpierw musisz wybrać opcję „Obrazy Google” z oficjalnej strony Google. Następnie zobaczysz ikonę aparatu i opcję Szukaj według obrazu; klikając tam będziesz miał opcję Prześlij obraz. Wybierz obraz, który chcesz wyszukać na swoim komputerze, a Google rozpocznie proces.

Oprócz przesłania obrazu możemy go przeciągnąć i upuścić na wyszukiwarkę grafiki Google. Ta strategia jest znacznie szybsza, a wynik równie skuteczny.

Teraz, jeśli obraz nie znajduje się na dysku twardym, ale na stronie internetowej, musisz skopiować adres URL witryny, aw obrazach Google znajdziesz pole tekstowe, w którym musisz wkleić adres URL i kliknąć „Szukaj obrazem”. W ten sposób wyniki wyszukiwania otrzymasz w ciągu kilku sekund.

Pamiętaj, że możesz także wyszukiwać i wyświetlać GIF-y w obrazach Google. W rzeczywistości platforma pozwala na znacznie więcej, niż warto wiedzieć.

Szukaj obrazów za pomocą Google

Bing

Wyszukiwarka Bing oferuje również rozszerzenie wyszukiwanie z obrazu. To narzędzie jest bardzo łatwe w użyciu, a także posiada dodatkowe funkcje, aby jeszcze bardziej przekonać użytkownika.

Z oficjalnej strony Bing musisz przejść do sekcji Zdjęcia. Znajdziesz tam pasek wyszukiwania i ikonę aparatu. Klikając tę ​​ikonę będziesz mógł zrobić zdjęcie, wybrać obraz, który chcesz przeszukać w sieci lub wkleić adres URL. Wszystkie te opcje są obsługiwane w podobny sposób przez Google.

dołącz do naszego kanału telegram