Skip to content

Jak znaleźć mojego słynnego sobowtóra lub bliźniaka na świecie dzięki aplikacji Twin Stranger

20 de listopad de 2022

Jeśli trochę pomyślimy głową, możemy łatwo dojść do wniosku, że jest ktoś podobny do nas. Jeśli zastanawiasz się, jak to możliwe, powodem jest to, że na świecie jest zbyt wielu ludzi. Dzięki temu jest niezwykle łatwy do znalezienia ktoś o cechach fizycznych podobny do naszego.

W rzeczywistości znalezienie sobowtóra jest obecnie bardzo możliwe przy pomocy Internetu. Mówiąc konkretnie, istnieją aplikacje, które starają się w jak największym stopniu łączyć ze sobą podobne osoby za pomocą rozpoznawania twarzy. Raz skorzystaj z aplikacji Twin Strangerzdziwisz się, jakie masz podobieństwo do kogoś innego.

Z kolei mówi się też, że na całym świecie jest około 7 osób, które wyglądają jak ty. Czy wierzysz w taką możliwość? Wszystko zaczęło się kilka lat temu od kilku przyjaciół, którzy rozpoczęli kampanię, aby ludzie w sieciach społecznościowych mogli poznać nowych ludzi, a także znaleźć ich potencjalnego bliźniaka.

Stopniowo to, co zaczęło się jako wielka ciekawość, przekształciło się w coś większego, niż sami sobie wyobrażali. W ten sposób po pewnym czasie narodził się portal internetowy twinstrangers.net (tak, dość oryginalny). Problem polega na tym, że działa świetnie, ponieważ ma system rozpoznawania twarzy co daje imponujące efekty.

Jak narodził się projekt Twin Stranger?

Jak na ironię, historia zaczyna się, gdy jeden z założycieli sieci, Niamh Geany, podróżuje do Irlandii i spotyka młodą kobietę, która była jej niewiarygodnym odbiciem. Młoda kobieta z Irlandii znana jako Karen Branigan Y Niamh Geany Dzielą ich tylko 3 lata. Co więcej, jeśli przeszukasz YouTube i poszukasz ich nazwisk, możesz natknąć się na film, który w swoim czasie stał się dość wirusowy.

Algorytm bliźniaczego nieznajomego pozwala znaleźć bliźniaka

The algorytm wykorzystujący Twin Stanger Jest dość skuteczny, a jednocześnie jeden z najłatwiejszych, jeśli chodzi o pracę z twarzami ludzi.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wejść na oficjalną stronę internetową (masz bezpośredni link w poprzednich akapitach). To, co powinieneś zrobić po tym, to zacząć wypełniać coś w rodzaju kartka ze wszystkimi rysami naszej twarzy. Aby algorytm działał najefektywniej, musisz dostarczyć mu jak najwięcej danych. Im bardziej jesteś konkretny, tym lepiej.

Po wykonaniu tej czynności przejdźmy do miejsca, w którym jest napisane „Zapisz się” i stamtąd zdasz sobie sprawę ze wszystkiego, co musisz zrobić. Prawda jest taka, że ​​jest to strona i interfejs, który jest dość łatwy do zrozumienia i bardzo intuicyjny. Po zakończeniu podawania danych na koniec przechodzimy do miejsca, w którym jest napisane „Stwórz użytkownika” i gotowy.

W początkach istnienia tej strony, oferowana przez nich usługa była całkowicie bezpłatna. Z czasem zyskały popularność i sławę. I jak z wieloma znane i bardzo pożądane aplikacjestają się płatne.

Prawda jest taka, że ​​to całkiem zrozumiałe, że tak się dzieje. Zwłaszcza w przypadku tego rodzaju aplikacji do podwójnego wyszukiwania. Cóż, potrzeba dużo konserwacji, narzędzi i serwerów o dużej pojemności, aby móc zaspokoić wymagania użytkowników.

nieznajomy bliźniak szuka sobowtóra

Tak bardzo, że jego twórcy musieli to umożliwić rekord prawie 4 usb aby wszystko działało. Jak wiecie, na tym świecie nie ma nic za darmo. Znacznie mniej serwerów do utrzymania takiej strony.

Dobrą rzeczą jest to, że istnieje wiele aplikacji, które pozwalają nie tylko znaleźć bliźniaka, ale także, a nawet aplikacje LGBTIQ + do randek między osobami homoseksualnymi lub biseksualnymi. Nie ma znaczenia Twoja orientacja seksualna ani gusta. Zawsze znajdą się aplikacje, które pozwolą poznać więcej ludzi niezależnie od kraju, do którego należą.

Korzystanie z sieci społecznościowych przyniosło wiele korzyści, nawet jeśli chodzi o znalezienie kogoś, kto wygląda jak ty, Twin Stranger najlepszy sposób na znalezienie sobowtóra na świecie i najlepszą opcją na rynku.

Co więcej, tutaj zostawiamy ci wideo, o którym mówiliśmy powyżej, abyś mógł zobaczyć, że jeden z nich jest jednym z założycieli strony.Zgadnij, który?

dołącz do naszego kanału telegram