Skip to content

Jak znaleźć mojego bliźniaka lub podwójnego w TikTok w dowolnym miejscu na świecie

14 de kwiecień de 2021

Czy w TikTok mam podwójne lub podwójne łóżko? Jak mogę znajdź mojego bliźniaka lub podwójnego na TikTok? Jakie kroki muszę podjąć, aby znaleźć swojego sobowtóra?

TikTok to sieć społecznościowa, w której możesz łatwo i szybko przesyłać zdjęcia, pliki audio i wideo z telefonu komórkowego. Ze względu na popularność, jaką TikTok zyskał w ostatnich latach dołączyły miliony ludzi na platformę.

Dzięki platformie TikTok wielu użytkowników znalazło na świecie swojego bliźniaka lub podwójnego, choć może się to wydawać niemożliwe jest 7 osób bardzo podobnych do CiebieWięc znalezienie swojego bliźniaka lub podwójnego w TikTok może być prostą pracą.

Jeśli nie wiesz, jak znaleźć swojego bliźniaka, podwójnego lub sobowtóra na TikTok, dzisiaj pokażemy Ci, jak to zrobić, nawet jeśli znajduje się w dowolnym miejscu na świecie.

Kroki, aby znaleźć swojego bliźniaka lub podwójnego w TikTok

Znalezienie swojego bliźniaka lub podwójnego na TikTok może być prostym zadaniem, jeśli ich konto jest wirusowe, ponieważ wiele osób może stać się sławnymi na TikTok. Jednak szanse na znalezienie swojego bliźniaka lub sobowtóra w ten sposób są niewielkie, więc dzisiaj przedstawiamy Ci plik skuteczna metoda.

Pierwszą rzeczą, której potrzebujesz, aby znaleźć swojego bliźniaka lub podwójnego w TikTok, jest pobranie aplikacji TikTok i utworzenie konta, a następnie musisz Zaloguj się na swoje konto swoją nazwą użytkownika i hasłem.

Drugim krokiem, który należy wykonać, aby znaleźć swojego bliźniaka, sobowtóra lub sobowtóra na TikTok, jest otwarcie aplikacji na urządzeniu mobilnym i przejście do sekcji wyszukiwania.

Gdy jesteś w sekcji wyszukiwania, musisz wpisać „www.tiktok.com/”, a następnie musisz dodać swoją nazwę użytkownika TikTok i 4 litery na końcuMożna je wybierać losowo, na przykład „www.tiktok.com/miracomosehacejkch”.

Następnie należy kliknąć „Enter” lub „Search”, w ten sposób powinny się pojawić osoby podobne lub podobne do Ciebie nawet jeśli są w dowolnym miejscu na świecie.

Alternatywy dla znalezienia podwójnego TikToka w dowolnym miejscu na świecie

Jeśli poprzednią metodą nie mogłeś znaleźć swojego bliźniaka lub podwójnego na TikTok, nie powinieneś być rozczarowany, istnieją inne sposoby, aby znaleźć tę osobę podobną lub podobną do Ciebie w TikTok.

Do tej metody będziesz potrzebować pliku zdjęcie, na którym widać Twoją twarz Oczywiście zaleca się, aby było to zdjęcie wysokiej jakości lub selfie, na którym pojawia się tylko Ty, staraj się unikać pojawiania się przedmiotów lub znaków.

Gdy masz już obraz, musisz wejść do wybranej przeglądarki, a następnie wpisać „Google Images”, po wejściu „Obrazy Google” Musisz kliknąć ikonę z kamerą, która znajduje się obok paska wyszukiwania.

Ta opcja pozwoli Ci załadować zdjęcie, które wybrałeś wcześniej, ważne jest, aby napisać „TikTok” w pasku wyszukiwania, aby Google wyszukał osoby podobne do Ciebie na platformie TikTok.

Wyszukiwarki, aby znaleźć swojego bliźniaka

Jeśli jeszcze nie znalazłeś swojego bliźniaka lub podwójnego na TikTok, istnieje trzecia i ostatnia metoda, do tego potrzebujesz zdjęcie, które wcześniej przesłałeś do TikTok i otwórz przeglądarkę internetową Google.

znajdź twin tiktok

W wyszukiwarce Google musisz wpisać „Yandex.com”, Yandex to rosyjska strona korzystająca z technologii z rozpoznawanie twarzy, w tym celu musisz nacisnąć ikonę aparatu, która znajduje się obok paska wyszukiwania.

Musisz wrzucić zdjęcie lub selfie, na którym wyraźnie widać Twoją twarz, musisz też wpisać w wyszukiwarce „TikTok”, w ten sposób Yandex zacznie przeprowadzać dogłębne wyszukiwanie użytkowników na TikTok które mogą być podobne lub podobne do Ciebie.

Wśród wyświetlonych wyników zobaczysz zdjęcia i nazwę użytkownika TikTok tej osoby, która może być Twoim bliźniakiem lub podwójnym, powodzenia.