Skip to content

Jak zmodyfikować opis mojego filmu TikTok, jeśli już go opublikowałem?

6 de luty de 2022

Technologia nie tylko ułatwia nam życie, ale także zapewnia dobrą treść, gdy chcemy się przez chwilę zabawić. Jednym ze sposobów, w jaki możemy to zrobić, jest przez sieci wideo spodenki jak TikTok. W tej sieci będziesz mógł oglądać każdy rodzaj filmów, o ile nie są one treściami dla dorosłych.

Tutaj również będziesz mógł dodawać własne treści, aby inni mogli je zobaczyć, ale musisz wiedzieć, jak edytować post. Jeśli popełnij błąd publikując a tutaj pokażemy Ci, jak możesz to zrobić.

W jaki sposób można się dowiedzieć, czy opis filmu można edytować po jego opublikowaniu w TikTok?

Jedna z rzeczy, które zawsze trzeba robić w pewna publikacja Internet social to dokonanie edycji po utworzeniu posta. Dzieje się tak, ponieważ możemy popełnić błąd. W ten sposób możemy to naprawić i nie będziesz musiał pobierać posta, aby go ponownie przesłać.

na TikTok nie ma takiej opcji Powiedz edytuj wpis. Więc będziesz musiał zrobić szereg rzeczy, aby naprawić błąd, który popełniłeś podczas przesyłania. Aby to poprawić, musisz wykonać następujące kroki.

  1. Musisz otworzyć aplikację TikTok i wejdziesz do sekcji o nazwie „I”, która znajduje się na dole ekranu
  2. Tutaj zobaczysz przesłane filmy wideo w kolejności od najnowszych do najstarszych, więc dotkniesz filmu, który chcesz naprawić
  3. Na ekranie pojawią się trzy punkty, które zamierzasz nacisnąć. Tam dotkniesz opcji „Zapisz wideo”, będziesz musiał tylko poczekać, aż wideo zostanie zapisane w telefonie
  4. Po wykonaniu tej czynności będziesz musiał ponownie opublikować wideo, ale dokonasz zmian, które przegapiłeś w poprzedniej publikacji

Jak naprawić literówkę w swoim poście TikTok?

Teraz wiesz, że jeśli zrobisz błąd podczas publikowania wideo na TikTok nie będziesz mógł go edytować, ale będziesz musiał go ponownie przesłać i usunąć ten, który pozostał z błędami. Z tego powodu konieczne jest, abyś był świadomy tego, co robisz przed przesłaniem filmu. Jeśli już przesłałeś film i musisz go ponownie opublikować, będziesz mógł wprowadzić następujące zmiany.

Napraw błąd wideo

Jedną z rzeczy, które mogłeś zobaczyć w filmie, który zamierzasz edytować, jest to, że wystąpił błąd we wspomnianym filmie, na przykład stał się szybki lub wolny w części, w której nie chciałeś, aby tak się stało albo pojawiło się coś, czego nie chcesz nikomu oglądać a chcesz to przyciąć lub usunąć. Tutaj będziesz mógł ulepszaj i usuwaj błędy to było w poprzednim filmie.

komunikat o błędzie na telefonie komórkowym

Napraw błąd w tytule wideo

Opcja dodawania tytułów do filmów TikTok nie jest tak stara, została włączona w 2020 roku. Aby umieścić tytuł, musisz nacisnąć opcję „Wybierz okładkę”. Po jego naciśnięciu będziesz mógł napisz krótki opis filmu aby ci, którzy to zobaczą, wiedzieli, o czym będzie film.

Dodaj kolejny efekt TikTok do filmu

Kolejna z rzeczy, które zmieniły TikTok w jedna z najlepszych platform filmów jest to, że możesz dodawać efekty do filmów. Te efekty są unikalne dla TikTok, więc będziesz mógł ich używać tylko w tej aplikacji. Przed przesłaniem wideo będziesz mógł wybierz jeden z tych efektów aby jeszcze bardziej ulepszyć wideo, które musiałeś edytować.

Zmień piosenkę wideo

Na koniec możesz dodać do filmu piosenkę, którą musiałeś usunąć z powodu błędu. Możliwe, że to był błąd, więc będziesz mógł go zmienić w najprostszy możliwy sposób. musisz tylko upewnij się, że wybrana piosenka jeśli to ten, który chcesz w filmie. Na koniec upewnij się, że wszystkie wprowadzone w nim zmiany są tymi, które chcesz umieścić w filmie, a następnie możesz opublikować go ponownie.

Jak usunąć wideo z TikTok, jeśli wystąpił błąd edycji?

logo kosza na śmieci

Jak już wiesz, filmy, które publikujesz na TikTok nie będziesz mógł ich edytować, jeśli popełnisz błąd i zdasz sobie z tego sprawę po przesłaniu, więc będziesz musiał usunąć ten film, aby móc go ponownie przesłać później. Aby usunąć film, nie zrobisz więcej niż wykonaj następujące trzy kroki:

  1. W tym celu musisz przejść do aplikacji TikTok i wpisać „Yo”, tam poszukasz filmu, który chcesz usunąć, i otworzysz go.
  2. Teraz naciśniesz trzy punkty na ekranie.
  3. Na koniec naciśnij usuń, a następnie zaakceptuj to, co próbujesz zrobić. W ten sposób wideo zostanie usunięte.

dołącz do naszego kanału telegram