Skip to content

Jak zmienić postać w GTA 5 krok po kroku – Grand Theft Auto 5

31 de styczeń de 2021

Jest takie powiedzenie, że różnorodność to smak i często jest to prawdą, ponieważ kiedy doświadczamy wszystkiego w naszym życiu, jeśli chodzi o to, co lubimy, a czego nie, możemy dać sobie doświadczenie życiowe z powodu naszych doświadczeń.

To samo można odnieść do każdego aspektu życia, od jedzenia, podróży, filmów, a nawet gier wideo, wierz lub nie. w gra wideo, Możesz mieć dostęp do szerokiej gamy grywalnych aspektów, które mogą uczynić grę wideo o wiele bardziej rozrywkową, takich jak klasy w grach MMORPG, różne bronie w FPS, a nawet talie kart w TCG.

Fakt, że gra wideo zapewnia rozszerzenie wiele różnych sposobów na to samo, cieszyć się nim i robić to w swoim stylu, czyni go znacznie bardziej wyjątkowym niż inne. Wiele gier wideo zwróciło na to uwagę i chciało zrobić coś innego i bardziej zróżnicowanego, aby móc zgromadzić tylu graczy, ilu szukają tej samej odmiany lub określonego stylu.

Osiągnęło to skrajność, w której istnieją gry, w które można grać na bardzo różne sposoby, na przykład w Deus Ex, gdzie można być ukradkowym lub całkowicie agresywnym. Ale jeśli chcesz wyraźniejszego przykładu w bardziej popularnej grze wideo, możemy porozmawiać o GTA V, abyś mógł ją zainstalować na swoim komputerze z systemem Windows lub Mac.

W ciągu Grand Theft Auto VMasz wiele różnych sposobów robienia rzeczy, kupowania nieruchomości, modyfikowania postaci, a nawet wykonywania misji. Ale wiele z tego idzie w parze z jednym z największych szczegółów rozgrywki: moc zmiany postaci.

Dlaczego powinieneś zmieniać postacie w GTA 5?

Grand Theft Auto to saga o grach wideo opracowana przez Gwiazda rocka, który ogólnie charakteryzuje się stylem Piaskownica i z dostępem do dużej mapy, którą można eksplorować. Ta formuła niewiele się zmieniła wraz z pojawieniem się nowych tytułów w sadze, a raczej została odświeżona, czyniąc te same gry bardziej atrakcyjnymi. A nawet GTA 5 jest używane przez wielu graczy do zarabiania pieniędzy.

GTA 5 jest tego doskonałym przykładem, będąc najnowszym tytułem w serii, można powiedzieć, że wszystko, co zrobili wcześniej, połączyli w lepszy sposób. Jednym z największych czynników jest zmieniające się postaciePonieważ w grze są trzy główne postacie, którymi możesz sterować, kiedy tylko chcesz.

Wiele misji polega na kontrolowaniu tych postaci w taki sposób, aby mogły wykonywać akcje niezależnie, każda z nich ma specjalność w określonej dziedzinie.

Ale poza misjami ważne jest, aby to zrobić, aby ukończyć misje solo i móc rozwinąć główną historię w taki sposób, abyśmy mogli ukończyć grę w całości.

obejmuje trzech mężczyzn gta

Jak zmieniać postacie?

Ponieważ historia gry kręci się wokół Trevor, Michael i Franklin; będziesz musiał wykonać wiele czynności z każdym z nich podczas misji i poza nimi. Aby móc zmienić każdą z tych postaci, kiedy tylko chcesz, w przypadku grania w grę na konsoli, będziesz musiał wykonać prosty ruch palcami.

Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć przycisk strzałki w dół, a następnie używając drążek sterowy; musisz wybrać żądaną postać.

Ten proces jest znacznie łatwiejszy na PC, ponieważ możesz przełączać się między trzema różnymi postaciami, naciskając tylko klawisze F5, F6 i F7 grać jako Michael, Franklin i jako Trevor w tej samej kolejności.

dołącz do naszego kanału telegram