Skip to content

Jak zmienić numer telefonu w Tik Tok – bardzo łatwo (przykład)

29 de styczeń de 2021

Czy masz nowy numer telefonu? Zaktualizuj swoje sieci społecznościowe, aby zapewnić prawidłowe logowanie. Jeśli chcesz wiedzieć jak zmienić numer telefonu w Tik Tok czytaj dalej ten post, powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć.

Jak szybko i łatwo zmienić numer telefonu w Tik Tok

Aby zmienić swój numer telefonu w Tik Tok musisz mieć dostęp do obu numerów. Dzieje się tak, ponieważ w momencie, gdy zdecydujesz się na dokonanie zmiany, poprosi Cię o wpisanie czterocyfrowego kodu weryfikacyjnego.

Dlatego obie linie telefoniczne muszą być aktywne, aby odebrać wiadomość tekstową SMS. Powiedziawszy to, zobaczmy, jak to zrobić.

Aby rozpocząć, przejdź do aplikacji Tik Tok. Jeśli nie jesteś jeszcze zalogowany, zrób to. Gdy to zrobisz, na ekranie głównym pojawi się seria filmów, które zostały udostępnione przez obserwowanych przez Ciebie użytkowników.

Kliknij ikonę swojego profilu. Znajduje się w prawym dolnym rogu interfejsu. Zabierze Cię do nowego ekranu. Następnie kliknij ikonę pliku trzy punkty aby otworzyć menu Ustawienia i prywatność.

Musisz wybrać z listy opcji Administracja kontem. To pierwsza opcja, jaką masz. W tej sekcji Możesz modyfikować dane swojego konta, takie jak:

W tym przypadku, ponieważ to, czego szukamy, jest zmienić numer telefonu, kliknijmy drugą opcję na liście: Numer telefonu. Kiedy to zrobisz, pojawi się pole tekstowe.

W nim informuje, że musisz go najpierw zweryfikować, w tym celu prześlą Ci czterocyfrowy kod, o czym wspomnieliśmy na początku. Kliknij Wyślij kod. Teraz musisz tylko poczekać, aż otrzymasz SMS-a.

Wejdź do aplikacji Wiadomości z urządzenia i skopiuj kod Tik Tok. Teraz wejdź do aplikacji Tik Tok i wklej ją. Następnie poprosi Cię o to wpisz nowy numer telefonu.

Po napisaniu kliknij Akceptować a potem o Wyślij kod. W ten sam sposób, co wcześniej, po otrzymaniu go skopiuj i wklej w odpowiednim polu.

Automatycznie zamknie się i wprowadzisz zmianę poprawnie.

Jak dodać numer telefonu w kilku krokach

Tik Tok używa numeru telefonu lub adresu e-mail do logowania. Jeśli podczas tworzenia konta korzystałeś z konta Google, Facebook, Instagram lub Twitter, jeśli chcesz, możesz w przyszłości dodać numer telefonu.

Aby to zrobić, wejdź do aplikacji. Przejdź do swojego profilu. Pamiętaj, że ta opcja znajduje się na dole ekranu. Następnie kliknij ikonę pliku trzy punkty aby dokonać wszystkich niezbędnych ustawień na swoim koncie.

Aby dodać numer telefonu, wejdź do sekcji Zarządzać kontem z menu głównego. Po wejściu do podmenu Numer telefonu.

Ponieważ wpisujesz go po raz pierwszy, wystarczy wpisać tam swój numer telefonu. Pamiętaj, że musisz dodać numer kierunkowy swojego kraju, numer swojej miejscowości bez zera i numer telefonu komórkowego bez 15.

konto prywatne logo tiktok

Gdy to zrobisz, pojawi się wyskakujące okienko z informacją, że musisz zweryfikować swój numer i że w tym celu wyślą Ci czterocyfrowy kod SMS-em. Kliknij Wyślij kod.

Poczekaj kilka sekund, aż go otrzymasz, a następnie zapisz go w odpowiednim polu. Kiedy to zrobisz, zamknie się automatycznie, a numer telefonu został już poprawnie dodany.

Jak widać, jest to bardzo proste zmień numer telefonu lub dodaj nowy do swojego konta Tik Tok. Teraz, aby uzupełnić te informacje, powinieneś poszukać, jak zmienić adres e-mail mojego konta Tik Tok ?, aby móc praktycznie mieć konto od 0.

A także, aby poprawić swoje bezpieczeństwo, zbadaj, jak poprawnie zmienić hasło w Tik Tok.