Skip to content

Jak zmienić nazwę użytkownika w League of Legends za darmo – Zmień pseudonim LoL

4 de luty de 2021

Świat gier wideo bardzo różni się od prawdziwego, w którym my zanurzamy się w fikcyjnym wszechświecie z własnymi zasadami i przepisami.

W tym świecie, albo w tej samej grze, na forach i społecznościach gier W Internecie można nawet wyrobić sobie prestiżowe nazwisko lub wyróżnić się naszym sukcesem, rozgłosem i współpracą ze społecznością.

Jest to łatwe, ponieważ musimy być aktywni tylko w każdej społeczności, ale ponieważ jest to świat zupełnie inny od nas, nie zawsze będziemy znani pod prawdziwymi imionami.

Często ludzie przyjmują nazwa cyfrowa, IGN (In Game Screen w języku angielskim) lub pseudonim, dzięki któremu możemy odróżnić się od innych lub sprawić, że poczujemy się bardziej zanurzeni w cyfrowym świecie.

Nazwy te są dość powszechne i nie ograniczają się tylko do gier wideo, ponieważ możemy je zobaczyć we wszelkiego rodzaju czatach, za pośrednictwem popularnych sieci społecznościowych i innych. I w zależności od tego, co robisz dla społeczności konkretnej gry lub jak sławny stałeś się poziom konkurencjiTwoje imię stanie się mniej lub bardziej popularne wśród koneserów tego medium.

Jednak nie może też być sławny, aby coś znaczyć, ponieważ musi znaczyć coś głównie dla tego samego gracza. Pseudonim każdego gracza w grze może być jego tożsamość, i jest to doskonała okazja, aby bawić się kimś innym w innym wszechświecie.

To samo dzieje się w League of Legends, gdzie jednym z pierwszych kroków wymaganych do rozpoczęcia gry jest wybranie pseudonim lub imię przywoływacza. Jednak czasami te nazwy mogą nie odpowiadać naszym upodobaniom, więc możemy je zmienić, postępując zgodnie z tym samouczkiem.

Dlaczego powinieneś zmienić swoją nazwę użytkownika?

Po pierwsze, musisz rozróżnić dwie rzeczy związane z nazwą użytkownika, ponieważ kiedy o niej mówimy, odnosimy się do imienia przywoływacza, imienia, które jest widoczne na twoim bohaterze i pod którym nazwa będzie cię rozpoznawać w grze.

Nie odnosimy się do nazwy, której używasz do logowania, które możesz zmienić za pośrednictwem strony pomocy technicznej lub kontaktując się z pomocą techniczną Zamieszki o tym problemie na wypadek, gdybyś miał do czynienia z błędem wpisywania lub czymś innym.

Jeśli chodzi o Imię przywoływacza, To naturalne, że możemy wybrać coś, z czym czujemy się komfortowo i jest to ważne, ponieważ z czasem może się to wydawać nudne. Chodzi o to, że jesteś zafascynowany swoim imieniem, tym, jak ono brzmi i jak się z nim czujesz.

Jeśli wybrałeś imię fikcyjnej postaci, z którą nie czujesz się już identyfikowany, co w dzisiejszych czasach nie brzmi tak dobrze, lub z wielu innych powodów, powinieneś Zmień swoje imięChociaż dobrze się zastanów przed wykonaniem tego procesu, ponieważ może to być kosztowne.

liga użytkowników legend

Jak zmienić imię przywoływacza?

Aby zmienić imię przywoływacza, musisz wejść do klienta League of Legends, a kiedy będziesz w nim, będziesz musiał wejść na górny przycisk ’Konto’ Ma kształt profilu osoby z biegiem. W jej ramach możesz znaleźć sposób na zmianę imienia przywoływacza, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Musisz jednak pamiętać, że aby to zmienić, będziesz musiał zapłacić 13900 z Niebieska esencja lub 475 RPpamiętając, że jeśli użyjesz niewłaściwej nazwy, zostanie ona natychmiast zmieniona bez możliwości zwrotu pieniędzy.

dołącz do naszego kanału telegram