Skip to content

Jak zmienić konto na Facebooku podczas gry w Parchis? – Zarządzaj profilami

21 de październik de 2021

Parcheesi to jedna z najzabawniejszych gier połączonych z Facebookiem, bardzo podobna do klubu Ludo, ale z bardziej zabawnymi rzeczami, zobaczmy, jakie korzyści uzyskamy, jeśli połączymy Parcheesi z Facebookiem, a także zobaczymy, jak można je rozłączyć

Jakie są korzyści z połączenia swojego konta na Facebooku z grą Parcheesi?

Jeśli połączysz swoje konto na Facebooku z Parcheesi, możesz uzyskać kilka korzyści, dlatego wielu użytkowników Parcheesi zdecydowało się to zrobić, a jeśli zaczniesz to analizować możesz grać z większą liczbą osóbNawet ze znajomymi z Facebooka możesz zdobyć więcej przedmiotów i będziesz mieć możliwość poproszenia znajomych o przedmioty, które pomogą Ci osiągnąć cele.

Zdobądź więcej przedmiotów

Przedmioty znalezione w Parcheesi czynią grę bardziej interesującą. Możesz grać i wygraj dokładnie w tym momencie, w którym oddałeś przegraną grę, jest to, że obiekty w wielu przypadkach mogą zmienić na naszą korzyść sposób, w jaki toczy się nasza gra.

Graj ze znajomymi

Kolejną korzyścią jest to, że możesz grać ze znajomymi z Facebooka, którzy mają grę Ludo i którzy zaprzeczają, jaka jest fajna gra 4 znajomych lub 2. Jeśli możesz miło spędzić czas z przeciwnikiem, którego nie znasz, tym bardziej z przyjacielem, więc nie przegap okazji.

Zapytaj ich o przedmioty

Więc oprócz gry w Parcheesi możesz również poprosić o przedmioty od znajomych na Facebooku. Możesz wysłać kostki i otrzymasz kości, jeśli te kości dadzą idealną kombinację, wygrasz więcej klejnotów, jeśli nie dostaniesz klejnotów, ale mniej, które są bardzo przydatne podczas gry.

Jak wygląda procedura połączenia Twojego profilu na Facebooku z Parcheesi?

Aby połączyć swój profil na Facebooku z Parcheesi, będziesz potrzebować dobrego połączenia internetowego i kilku już rozegranych gier w Parcheesi. Procedura jest prosta, pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to zaloguj się do Parcheesi w aplikacji z telefonu. Zobaczysz tam dwie opcje: Połącz z Facebookiem i ten, który zagra jako gość. Wybierz konto na Facebooku, a jeśli masz otwarte konto na Facebooku, pojawi się Twój profil, wprowadź hasło do Facebooka i zaloguj się.

Zmień swoje konto na Facebooku w Parchis

Jak możesz dowiedzieć się, które konto na Facebooku jest z Tobą powiązane?

Musisz wejść w ustawienia Ludo lub z profilu na Facebooku w sekcji Gry, znajdziesz Ludo, jeśli jest połączony.

Jak będzie wyglądało Twoje konto Parcheesi po odłączeniu od Facebooka?

Odłączając się od Facebooka, stracisz korzyści, o których wspomnieliśmy w pierwszym pytaniu, takie jak granie ze znajomymi, otrzymywanie przedmiotów czy zamawianie ich. Nie będziesz w stanie zobaczyć, jak układają się wyniki między znajomymi. Chociaż wejście do Parcheesi będzie takie samo, nie będziesz mógł udostępnić zdjęcia profilowego na Facebooku, jeśli Ci się spodoba.

Jakie kroki muszę wykonać, aby zmienić połączone konto Facebook w Parcheesi?

Jeśli chcesz zmienić połączone konto na Facebooku, wystarczy przejść do ustawień, ikona znajduje się w górnym rogu telefonu i zobaczysz okno o nazwie Ustawienia i istnieje możliwość Wyloguj się z Facebooka. Gdy opuścisz Facebooka, będziesz mieć możliwość zalogowania się jako inne konto. W przypadku nieobsłużenia Ci tego formularza, pokażemy Ci inne:

Usuń dane z aplikacji

Przejdź do ustawień telefonu komórkowego i odszukaj aplikację Parcheesi i usuń dane, ta opcja usunie dane z Aplikacji nie z Twojego profilu, Twoje postępy pozostaną takie same.

Wyeliminuj Parcheesi

W ustawieniach telefonu poszukaj opcji aplikacji i poszukaj aplikacji Parcheesi, a następnie usuń aplikację, usuwając w ten sposób wszystkie dane aplikacji i link z Facebookiem.

Pobierz grę ponownie

Wejdź do Sklepu Play i ponownie poszukaj gry Parcheesi, zacznij ją pobierać i instalować, a następnie wprowadź ją ponownie jako nową, teraz, jeśli możesz dołączyć do innego konta na Facebooku lub zagrać jako gość.

Czy można grać w Parcheesi bez rejestracji konta na Facebooku, aby mogli się połączyć?

Oczywiście, Parcheesi jest całkowicie niezależne od Facebooka. Oznacza to, że nie trzeba łączyć go z Facebookiem, aby cieszyć się grą w Parcheesi, w rzeczywistości potrzebujesz aplikacji Parcheesi i połączenia internetowego, jeśli chcesz grać z innymi osobami z innych części świata, a nawet bez internetu możesz to zrobić i bawić się z rodziną lub przyjaciółmi.