Skip to content

Jak zmienić język systemu w Huawei? – Pomoc i wsparcie

9 de luty de 2022

Firma Huawei zaprojektowała różne wysokiej jakości urządzenia, aby oferować je różnym użytkownikom, aby móc zapewnić lepsze narzędzia do codziennego życia. Wśród urządzeń, które zaprojektował Huawei, są smartfony, jak są one znane, urządzenia te mierzą się z konkurencją innych firm, takich jak Samsung i Apple.

Z drugiej strony te urządzenia firmy Huawei są dostarczane z domyślnym językiem dostosowujące się do położenia geograficznego w którym znajduje się użytkownik. Czasami jednak urządzenia są dostarczane z językiem fabrycznym, co utrudnia zarządzanie aplikacjami, ponieważ język nie jest zrozumiały. Dlatego w tym artykule nauczymy Cię, jak w prosty sposób zmienić język urządzenia Huawei na preferowany przez Ciebie język,

Czy konieczne jest zresetowanie urządzenia Huawei, aby zmienić domyślny język?

Jak wspomniano powyżej, firma Huawei poświęciła się produkcji urządzeń wysokiej jakości, które również dostosowują się do wymagań swoich użytkowników, poza tą firmą każdego dnia stara się być lepsza od innych firm, takich jak Apple i Samsung które są najbardziej rozpoznawalne. Podobnie Huawei oferuje urządzenia, takie jak tablety i telefony komórkowe, które mają optymalny system operacyjny.

Z drugiej strony, te urządzenia są dostarczane z ustawionym językiem w zależności od lokalizacji, w której się znajdujesz. Podobnie, jeśli spojrzymy na jedno z urządzeń Huawei, możemy zauważyć, że ma nasz język już ugruntowany, ale czasami może się zdarzyć, że nie przyniesie języka naszego regionu, ale inny. Dlatego pojawia się potrzeba zmiany języka na język naszego kraju lub na taki, który szczególnie nam się podoba.

Teraz pytanie za milion dolarów, czy konieczne będzie zresetowanie naszego telefonu do ustawień fabrycznych, aby zmienić język naszego urządzenia Huawei? Odpowiedź brzmi, że nie trzeba wykonywać tej opcji, ponieważ urządzenie oferuje nam możliwość zmiany lub modyfikacji języka w menu konfiguracyjnym. W ten sposób unikniemy utraty niektórych konfiguracji, które już stworzyliśmy, więc po prostu przejdź do konfiguracji i zmodyfikuj język na ten, który najbardziej Ci się podoba.

Może jednak zaistnieć możliwość, że urządzenie Huawei nie pozwoli na zmianę języka z menu konfiguracyjnego i wtedy może zajść konieczność zaimplementowania opcji resetu urządzenia tak, aby dało nam możliwość dostosowania się do język za pomocą lokalizacji lub nie zezwalaj na dostęp do opcji w menu konfiguracyjnym. Pamiętaj, że wszystko będzie zależeć od tego, czy Twoje urządzenie Huawei pozwala na dokonanie tej zmiany.

Jak zmienić język w urządzeniu Huawei?

Jedną z zalet urządzeń konkretnej firmy jest to, że sposób nazewnictwa opcji konfiguracyjnych w różnych modelach jest taki sam i czasami zmiana nazwy tej opcji jest bardzo minimalna. To samo dzieje się z urządzeniami firmy Huawei, urządzenia te prawie zawsze mają tę samą nomenklaturę w opcjach konfiguracyjnych, aby znacznie ułatwić ich konfigurację.

Teraz w przypadku zmiany języka na urządzeniu Huawei trzeba będzie się liczyć kilka opcji do wdrożenia zmienić język, ale to nie będzie takie trudne.

dowiedz się, jak zmienić język systemu na urządzeniu huawei

Lista preferowanych języków na urządzeniach Huawei

Ogólnie rzecz biorąc, różne urządzenia różnych firm zawierają listę preferowanych języków w swoim menu konfiguracyjnym, z których mogą korzystać użytkownicy. Podobnie w przypadku urządzeń Huawei znajdziesz lista preferowanych języków które dostosowują się do regionu, w którym znajduje się urządzenie. Oznacza to, że jeśli jesteś w Wenezueli z punktem lokalizacji urządzenia, wyświetli się lista języków kontynentu amerykańskiego.

Jednak nie tylko pozwoli ci zobaczyć opcje językowe, które są blisko lokalizacji twojego regionu, ale pozwoli ci zobaczyć inne opcje językowe z innych krajów i regionów na całym świecie. Teraz, aby zobaczyć listę preferowanych języków na urządzeniu Huawei, musisz wejść do aplikacji konfiguracyjnej i wybrać w sekcji „System”, że jest na końcu.

Następnie będziesz musiał wprowadzić opcję języka, w której będziesz mógł zobaczyć opcję listy preferowanych języków zgodnie z lokalizacją, w której się znajdujesz.

Jak dodać nowy język do listy ulubionych?

Jedną z zalet urządzeń Huawei jest to, że umożliwiają dodawanie do listy preferencji języków, które najbardziej Ci się podobają oraz tych, których na niej nie ma. Podobnie, aby dodać język, musisz wykonać następujące czynności:

naucz się dodawać więcej języków do swojego urządzenia huawei

 1. Wejdź do menu ustawień.
 2. Następnie wejdź w opcję „System”.
 3. Teraz wejdź w opcję „Język i wprowadzanie tekstu”.
 4. Następnie przejdź do „Język i region”.
 5. Później pojawi się opcja „Dodaj język” i tam wejdziesz.
 6. Następnie pojawi się lista ze wszystkimi językami na całym świecie i wyszukasz ten, który chcesz dostosować.
 7. Po znalezieniu języka wybierz go i dostosuj.

Zmień język Huawei w Systemie i aktualizacjach

Aby zmienić język urządzenia Huawei z systemu i aktualizacji, musisz wykonać szereg bardzo prostych kroków, a są to:

 1. Przejdź do ustawień.
 2. Teraz przejdź do „Systemu”.
 3. Następnie w „Język i wprowadzanie tekstu”.
 4. Następnie przejdź do „Język i region”.
 5. Później będziesz mieć dwie opcje do zmiany, jedną w dodaniu języka z innego regionu, aby dodać język innych krajów, a drugą w opcji „Region”.
 6. Wybierz preferowany język.

dołącz do naszego kanału telegram