Skip to content

Jak zmienić język napisów lub języka odtwarzania Amazon Prime Video na Smart TV

13 de kwiecień de 2021

Jeśli lubisz usługi przesyłania strumieniowego Amazon Prime Video, zgodzisz się, że na tej platformie możesz uzyskać szeroką gamę bardzo rozrywkowych filmów i seriali.

Jeśli chcesz zobaczyć i zainstalować Amazon Prime Video na Smart TV i móc aktywować napisy, ale nie masz pojęcia, jak to zrobić, zostań tutaj i dowiedzmy się razem w temacie Jak zmienić język napisów lub odtwarzanie Amazon Prime Video na Smart TV.

Jak mogę zmienić język napisów lub odtwarzanie Amazon Prime Video na Smart TV?

Jeśli masz telewizor Smart TV z zainstalowanym Amazon Prime Video, na pewno będziesz chciał mieć najlepsze doświadczenia z tą platformą przesyłanie strumieniowe na Twoim urządzeniu.

Aby to zrobić, musisz znać wszystkie ustawienia dotyczące Prime Video, w tym ustawienie lub zmianę języka napisów, aby oglądać Prime Video w języku hiszpańskim lub dowolny język z napisami, więc bądź na bieżąco z wyjaśnieniami, które przedstawimy poniżej.

Aktywuj i zmień język napisów na podłączonych urządzeniach

Przed udzieleniem należytego wyjaśnienia musimy poinformować, że ta konfiguracja pliku Napisy Prime Video na Smart TVDotyczy to również innych podłączonych urządzeń, to znaczy konsol, dekoderów i tym podobnych.

  • Aby aktywować i skonfigurować język napisów w Prime Video, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to za pomocą pilota, nacisnąć przycisk Enter lub podobny przycisk na pilocie odpowiadający Twojemu Smart TV, aby otworzyć menu odtwarzania, a następnie musisz to sprawdzić the ikona napisów (cc), które musisz wybrać.
  • Gdy to zrobisz, będziesz mógł zobaczyć listę języków, w których dostępne są napisy i wybrać jeden z preferencji, oprócz możliwości wyboru języka audio oglądanego serialu lub filmu.

To takie proste, chociaż ten proces na niektórych telewizorach Smart TV może się różnić, co sprawia, że ​​musisz ustawić napisy w menu telewizora bezpośrednio, zanim zaczniesz oglądać wybrany film lub serial.

Jak prawidłowo ustawić i zmodyfikować napisy w Amazon Prime Video

Oprócz zmiany języka napisów w Prime Video, ważne jest również, aby nauczyć się je konfigurować i modyfikować, aby pasowały do ​​Twoich potrzeb wizualnych. Ponieważ Amazon Prime Video jest platformą z bardzo różnorodnymi opcjami, wśród swoich konfiguracji zawiera możliwość zmienić rozmiar, format i kolor napisów, które widzisz na ekranie.

Aby rozpocząć konfigurację napisów, wystarczy wybrać film lub serial, który chcesz obejrzeć i wybrać ikonę znajdującą się w prawej górnej części ekranu. Tam zobaczysz opcję o nazwie Ustawienia napisów które musisz wybrać, gdzie następnie możesz wybrać rozmiary napisów i różne opcje, w których będą widoczne: cieniowane, w innym kolorze, z czarnym lub normalnym tłem.

Jak skonfigurować napisy z komputera

Jeśli korzystasz z wersji Amazon Prime Video na komputery, dobrze jest zwrócić szczególną uwagę na wyjaśnienie, które podamy poniżej, dotyczące ustawień napisów w tej wersji usługi przesyłania strumieniowego.

Aby rozpocząć konfigurację, należy przede wszystkim zrobić to zlokalizuj witrynę internetową Prime Video na komputerze, a następnie zaloguj się na swoje konto, a następnie wybierz zawartość, którą chcesz się cieszyć, czy to film, czy serial.

Następnie podczas odtwarzania zawartości musisz przesunąć kursor na ekranie i kliknąć okno dialogowe znajdujące się w prawej górnej części ekranu laptopa lub komputera. Z tego menu możesz Wybierz język preferowany język audio lub napisów, a także modyfikowanie wyglądu napisów zgodnie z własnymi preferencjami i potrzebami.

napisy do serii w różnych językach amazon prime video

Podobało Ci się wyjaśnienie? Na wszystkie te sposoby możesz zmodyfikować napisy w Amazon Prime Video, aby język nie jest przeszkodą w cieszeniu się serialem i ulubione filmy na tej platformie, więc teraz zdecydowanie warto zatrudnić Amazon Prime Video ze wszystkimi dostępnymi opcjami.

dołącz do naszego kanału telegram