Skip to content

Jak zmienić ikonę strzałki dla samochodu lub samochodu w Mapach Google

14 de Maj de 2021

Dotarcie do celu, gdy nie do końca znamy drogę, jest czasami trudne. W tym celu Mapy Google ułatwiają nam życie. W tym celu w tym artykule dowiesz się, jak to zrobić zmień ikonę strzałki na ikonę samochodu lub samochodu w Mapach Google.

Ta aplikacja jest bardzo ważna podczas przemieszczania się w miejscach, których nie znamy. Ponieważ oferuje rozbudowany serwis mapowy, który pokazuje nam trasę oraz odległości między różnymi miejscami, do których chcemy dotrzeć.

Jak zmienić ikonę strzałki na ikonę samochodu w Mapach Google

Przede wszystkim bardzo ważnym krokiem jest to, że musimy udać się do Sklepu Play na naszym urządzeniu mobilnym. I sprawdź, czy aplikacja Mapy Google jest w pełni zaktualizowana.

Po tym idziemy, aby otworzyć aplikację Mapy Google na naszej komórce. Aby wykonać to dostosowanie, musisz najpierw rozpocząć nawigację.

Polega to na wybraniu pliku adres miejsca docelowego w pasku wyszukiwania. Jak widać, zostanie wyświetlona niebieska strzałka.

Wystarczy, że klikniesz tę strzałkę, a na naszym ekranie pojawi się seria samochodów, z których możemy wybrać, aby uczynić to naszą ikoną.

Są trzy inne opcje samochodu do wyboru. Jest mały czerwony pojazd, żółta ciężarówka i zielony Pick Up. Naciskasz ikonę swoich preferencji iw ten prosty sposób pozbędziesz się tej nudnej strzały raz na zawsze.

Funkcje Google Maps

Mapy Google stały się podstawową aplikacją, którą musimy mieć w swoim telefonie. Oprócz pomocy przy Adres witryny w Mapach Googles ma funkcje, które rozszerzają jego wartość.

Na przykład możliwość tworzenia list witryn. Ta opcja jest bardzo przydatna, gdy wybierasz się do nowego miasta i chcesz odwiedzić kilka miejsc. Czy szybko o nich zapominasz? Cóż, dzięki tej opcji nie będzie już problemu.

W tym celu musisz przejść do menu bocznego i wybierz opcję „Twoje witryny”, możesz tam przeglądać i tworzyć listy zgodnie ze swoimi kategoriami i upodobaniami.

Ponieważ system ten ewoluował wraz z technologią, zdecydowano się na tworzenie map w 3D. Wszystko co musisz zrobić to dotknij ekranu dwoma palcami daj dolną część ekranu w górę.

Po kilku sekundach nudna mapa podstawowa zamienia się w trójwymiarowe bloki. Gdzie można zobaczyć budynki z ich projektami i kształtami.

Wyobraź sobie hipotetyczną sytuację, w której się znalazłeś spotkać się z przyjacielem w kawiarni. Przyjechałeś pierwszy, ale Twój znajomy spóźnia się, ponieważ nie zna dokładnie adresu. Cóż, Google Maps ma do Twojej dyspozycji opcję udostępniania Twojej lokalizacji.

strzałka do samochodu w mapach google zmień ikonę

Aby wprowadzić to w życie, wystarczy dotknąć niebieskiego punktu, który wskazuje, gdzie jesteś, i kliknąć opcję „Udostępnij lokalizację”. Wybierz kontakt według swoich preferencji i voila! Twój przyjaciel nie będzie długo czekać.

Zalety Google Maps

Mapy Google dostarcza najwięcej informacji na określonej trasie. Pozytywną rzeczą jest to, że pozwala zobaczyć trasy dla różnych istniejących środków transportu jako wymagany czas i koszt każdego z nich.

W Mapach Google możesz drukowanie wskazówek i umieść wiele lokalizacji na swojej trasie i na liście lokalizacji. Wskaże dostępne godziny, a nawet zakres cen lub dań dostępnych w restauracjach tej aplikacji.

Co oznaczają Mapy Google?

Jest to system mający na celu dostarczenie użytkownikowi listy map ułatwiających poruszanie się w mało znanych miejscach. I po kolei umożliwia przechowywanie listy miejsc, które odwiedził użytkownik w dniu.

Należy zauważyć, że aby ta aplikacja działała, musisz mieć włączoną opcję GPS w ciągu dnia. Aby w ten sposób zagwarantować optymalne funkcjonowanie tej usługi i ułatwić dojazd do lokalizacji.