Skip to content

Jak zmienić i dostosować ikonę folderu bibliotek systemu Windows 10

1 de luty de 2021

Ciągły rozwój systemów operacyjnych to kwestia, która w ostatnich latach naprawdę zyskała na znaczeniu. A jest tak, że bez nich nie moglibyśmy zrobić wielu rzeczy na naszych komputerach, są w zasadzie tym kodem, który pozwala na pełną obsługę sprzętu.

Chociaż oczywiście priorytety uległy zmianie w porównaniu z pierwszymi systemami. Na przykład wczesne systemy IBM zajmowały się tylko przetwarzanie danych dostarczanych przez użytkowników, podczas gdy Windows 10 nadaje priorytet wizualizacji, którą postrzega użytkownik.

Ogólnie rzecz biorąc, system operacyjny Windows był jednym z najczęściej omawianych, a obecnie jego najnowsza wersja, Windows 10, jest instalowana na większości komputerów. Dzieje się tak, ponieważ ten system operacyjny ma bardzo kompletne aktualizacje i narzędzia.

Zwykle jedną z rzeczy, które najbardziej lubisz w tej wersji, jest fakt, że możesz dostosować różne funkcje. Na przykład zmieniając kolor kursora, ikona folderu bibliotek, Następnie wyjaśnimy szczegółowo, jak możesz dostosować tę opcję.

Jak zmienić i dostosować ikonę folderu biblioteki w systemie Windows 10?

Windows 10 to najnowszy system operacyjny wydany przez firmę Microsoft, która jest jedną z najważniejszych firm pod względem technologii, obliczeń i oprogramowania. Dlatego ważne jest, aby o tym porozmawiać Windows 10 kiedy mówimy o najlepszym oprogramowaniu na świecie.

Ten system operacyjny jest ewolucją i ulepszeniem pracy kilku lat, ponieważ definiując go w prosty sposób, jest aktualizacją przestarzałego Windowsa. Ale chociaż są przestarzałe, są ważne, ponieważ możemy je uznać za rejestr tego, czym obecnie jest Windows 10.

W tym systemie obserwujemy istotne zmiany w interfejs menu startowegoaspekt, który wcześniej był bardzo prosty. Jeszcze inną istotną nowością jest włączenie jej połączenia z konsolą Xbox, co niesamowicie poprawia wrażenia graczy korzystających z tej konsoli.

Jaka jest główna różnica między systemem Windows 10 a jego poprzednimi wersjami?

Jedną z głównych cech, która odróżnia nowy system od poprzednich, jest jego cel nie tylko stagnacji w komputerach; jest również przeznaczony do użytku w urządzeniach inteligentnych. Oznacza to, że Twoje aplikacje i zawartość są dostępne w obu urządzenia.

Co jest ambitnym pomysłem firmy Microsoft, chociaż jest to już wspólna cecha firmy. Nawet dla użytkowników, którzy często korzystają z komputerów, zaprojektowano różne programy umożliwiające podział ekranu do 4 frakcji.

Jakie są typy wersji systemu Windows 10?

Jedną z najważniejszych cech systemu operacyjnego Windows 10 jest to, że tak powiem różne ustawienia które dostosowują się do danego zastosowania. Na przykład najpopularniejszą wersją jest Windows Home, który jest przeznaczony dla komputerów do użytku domowego.

Już inne typy tego systemu są bardzo zróżnicowane. Na przykład wersja Windows 10 Enterprise Skierowany jest do klientów, którym zależy na wydajności korporacyjnej, w taki sposób, aby licencja była współdzielona między dużą liczbą komputerów, co ułatwia typowe czynności, takie jak blokowanie aplikacji.

Zmień i dostosuj ikonę folderu bibliotek

Plik folder bibliotek Windows 10 to folder, do którego wszyscy użytkownicy mogą zmieniać rozmiar i uzyskiwać do niego dostęp z dużą częstotliwością. Dlatego dla tych, którzy lubią dostosowywać wszystko, co jest interfejsem Windows, narzędzie będzie naprawdę przydatne „LibraryIconChanger”.

Biblioteka systemu Windows 10

Korzystanie z tego programu jest super proste, kiedy go pobierzemy i otworzymy, zobaczymy, że na ekranie początkowym możemy wybrać bibliotekę do dostosowania, po jej wybraniu klikamy „Wybierz nową ikonę z pliku” i wybieramy ikony, które chcemy wizualizować.

Po zaakceptowaniu zobaczymy plik zmień ikony W naszym systemie Windows 10 jest to jeden z najprostszych procesów do wykonania tej czynności. A jeśli jesteś użytkownikiem, który naprawdę lubi dostosowywanie, to narzędzie z pewnością będzie dla Ciebie bardzo przyjemne.

Możesz być także zainteresowany, Jak zmienić ikony pulpitu, plików i folderów w systemie Windows 10?