Skip to content

Jak zmienić hasło w TikTok, jeśli go zapomniałeś? – Ustawienie

1 de Listopad de 2021

W ostatnich latach aplikacja TikTok stała się jedną z najczęściej pobieranych, oferując przykuwającą uwagę rozrywkę. Korzystanie z aplikacji jest bardzo proste, wystarczy pobrać aplikację, zarejestrować się i zalogować za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła.

Jednak wiele razy mogło się zdarzyć, że przy zakładaniu konta wpisaliśmy hasło i kilka dni później zapomnieliśmy o nim i nie mamy go zapisanego w żadnym notatniku. Nie jest to jednak problem, którego nie da się rozwiązać; wtedy ci pokażemy jak zmienić hasło TikTok, jeśli go zapomniałeś?.

Jakie punkty powinieneś wiedzieć, aby przywrócić swoje konto TikTok, gdy je zapomnisz?

Po zainstalowaniu aplikacji TikTok na telefonie komórkowym platforma oferuje kilka opcji, które możesz rozważyć, aby zapewnić zresetowanie konta.

Musisz dodać numer telefonu lub e-mail do swojego profilu

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to dodaj numer telefonu lub e-mail do Twojego profilu, aby można było założyć konto. A w szczególności jest to szczegół, którego nie powinieneś przeoczyć, ponieważ jeśli kiedykolwiek będziesz musiał odzyskać konto na TikTok, poproszą Cię o te informacje.

W tym celu wystarczy wybrać opcję, która pojawi się jako pierwsza po otwarciu aplikacji TikTok, aby utworzyć konto. W ten sposób możesz wprowadzić numer telefonu, aby zweryfikować konto i wprowadzić żądane hasło, a następnie kontynuować wybieranie użytkownika konta.

Jeśli dołączyłeś do TikTok za pomocą sieci społecznościowej

Inną opcją jest skorzystanie z sieci społecznościowej, może to być z Twoim kontem na Facebooku lub też z jakieś konto google, gdzie wszystkie Twoje informacje są już przechowywane. Tak więc, gdy aktywujesz tę opcję, TikTok synchronizuje się z tymi kontami, aby zebrać wszystkie te dane osobowe.

Korzystając z tej opcji, musisz kliknąć „Kontynuuj z Facebookiem” lub „Kontynuuj z Google” podczas tworzenia konta. W ten sposób wszystkie informacje z tych kont stanie się częścią TikTok założyć konto z tymi samymi danymi, które podałeś.

Co zrobić, aby zmienić hasło TikTok, jeśli go nie pamiętasz?

Ogólnie rzecz biorąc, gdy korzystamy z TikTok z własnego urządzenia mobilnego, nie wylogowujemy się, ale zawsze pozostaje zalogowany. W takich przypadkach znacznie bardziej prawdopodobne jest, że zapomnimy hasła, które podaliśmy podczas tworzenia konta.

Dlatego poniżej wyjaśnimy kroki, które musisz wykonać, aby zmienić Twoje hasło do konta na TikTok, jeśli go nie pamiętasz.

Na urządzeniu z systemem Android lub iOS

Po otwarciu aplikacji TikTok i pojawieniu się „Strona główna”, przejdź do opcji „Profil”, dotykając jej w prawym dolnym rogu. Następnie kliknij ikonę z 3 poziomymi liniami w prawym górnym rogu i wprowadź opcja „Zgłoś problem”.

W ramach tej opcji, w sekcji „Motywy”, naciśnij „Konto i profil”, gdzie możesz uzyskać dostęp do zakładki „Logowanie”, gdzie musisz wybierz „Zapomniałem hasła”„. Wchodząc w tę opcję, zobaczysz kilka punktów na liście kroków, które musisz wykonać, aby zmienić hasło do swojego konta.

Aplikacja tiktok na iPhonie

Jak zmienić hasło TikTok, jeśli jesteś zalogowany?

Z drugiej strony, jeśli chcesz zmienić hasło do swojego konta TikTok po zalogowaniu, możesz to również zrobić za pomocą prostych kroków. Musisz przejść do swojego „Profilu”, w opcji znajdującej się w prawym dolnym rogu, aby wejdź w Ustawienia z 3 poziomych linii powyżej.

Tam pierwszą opcją, którą znajdziesz w zakładce „Konto”, będzie ’Zarządzać kontem’ do którego należy wejść, aby móc wybrać na 'Hasło’. W tym celu pierwszą rzeczą, o którą poprosi Cię platforma, jest podanie numeru telefonu, na który otrzymasz numer weryfikacyjny.

Pod koniec całego procesu możesz zmienić swoje hasło; Oczywiście musisz podać bezpieczne i prywatne hasło, aby chronić swoje konto. W ten sposób, wykonując kroki, które zostawiliśmy Ci wcześniej, bez problemu zmienisz już hasło na swoim koncie TikTok.