Skip to content

Jak zmienić dzwonek wiadomości WhatsApp, połączeń i powiadomień na Androida?

13 de sierpień de 2021

WhatsApp na Androida to jedna z głównych aplikacji, które możemy zainstalować na naszych inteligentnych urządzeniach mobilnych, jedna z tych, których najczęściej używamy na co dzień do różnych rodzajów aktywności, które rozwijamy w ciągu dnia. Dużo więcej, jeśli chodzi o łatwą komunikację, jaką nam daje. Dlatego przez cały czas staje się oczywiste, że użytkownicy konsultują różne dostępne opcje lub samouczki, aby dostosować je lub w pełni wykorzystać, co jest warte zachodu.

Tym razem chcemy o tym porozmawiać jak zmienić ton wiadomości, połączeń i powiadomień WhatsApp w dowolnym systemie Android. W bardzo praktyczny sposób, biorąc pod uwagę, że jest to jeden z tych kroków, o które ostatnio pytano nas najczęściej. Postaramy się podać dokładne i proste szczegóły na ten temat, abyś mógł mieć znacznie bardziej satysfakcjonujące doświadczenie w tej aplikacji.

Jak zmienić dzwonek WhatsApp na swoim urządzeniu?

Cóż, pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć w tym zakresie, jest to, że czytając poniższe wiersze, możesz zmienić powiadomienia, wiadomości i dźwięk połączenia na dowolnym urządzeniu z systemem operacyjnym Android, nieważne czy jest to LG, Samsung, Huawei, Motorola itp.

Poza tym w ten sam sposób musimy podkreślić, że aby rozpocząć ten proces i zmienić ton WhatsApp, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to oczywiście wejść do aplikacji. Raz tam Przejdziesz bezpośrednio do Menu, następnie przejdziesz do Ustawień lub Ustawień i przejdziesz do opcji Powiadomienia i Dźwięk powiadomienia.

Po dotarciu do tej sekcji będziesz mógł wybrać żądany dźwięk z dostępnych na komputerze. Dzięki temu możesz odróżnić swoje wiadomości WhatsApp od innych otrzymywanych powiadomień lub połączeń, maksymalnie je personalizując.

Teraz jasne jest, że wielu użytkowników będzie chciało dodać do WhatsApp dźwięki, które nie są zainstalowane na ich terminalach. Dlatego nauczymy Cię, jak wybrać piosenkę lub inny dźwięk Coktóry jest według twoich preferencji poniżej.

zmień WhatsApp dzwonek

Jak dostosować dźwięki WhatsApp

Pierwszą rzeczą, którą musisz wtedy zrobić, to pobrać do niego aplikację, w tym przypadku Ringdroid, który bez problemu można uzyskać pod tym linkiem. W tej aplikacji będziesz miał dostęp do ponad 700 dźwięków, podzielonych na 18 kategorii wszelkiego rodzaju. Niektóre z nich to science fiction, spokój, natura, zabawa, radość itp. Które możesz pobrać na swoje urządzenie. Więc kiedy przejdziesz do ustawień, aby zmienić ton WhatsApp, zostaną one już zapisane na twoim komputerze i gotowe do użycia lub ustawienia tonu.

Prawda jest taka, że ​​chociaż w tym segmencie istnieją inne aplikacje, uważamy, że ta wyróżnia się, ponieważ Jest nie tylko całkowicie darmowy, ale także całkowicie wolny od reklam. Coś, co jest bardzo ważne dla wielu osób, ponieważ wykonanie tej procedury nie zajmie czasu.

Niektóre zalety Ringdroid w porównaniu z innymi podobnymi aplikacjami mają związek z faktem, że również pozwoli Ci stworzyć własne dźwięki powiadomień. Albo z jego plików, albo z tych, które masz, więc jest to doskonała opcja w takich przypadkach.

Sprawdź, czy Twój telefon komórkowy jest kompatybilny

Co do reszty, musisz dokładnie sprawdzić, czy Twój telefon komórkowy jest kompatybilny, ponieważ niektóre wersje tej aplikacji działają tylko z najnowszymi wersjami Androida. Sprawdź to dokładnie przed pobraniem.

Jeśli nie można go pobrać, mogą istnieć inne aplikacje kompatybilne z twoją wersją Androida, biorąc pod uwagę, że może nie mieć wszystkich tych zalet. Nie jest źle, że sprawdzasz w Sklepie Google Play, na wypadek, gdybyś znalazł aplikację, która Ci się podoba bardziej niż ta, o której tutaj wspomnieliśmy.

Istnieje kilka lepszych sposobów na zmianę dźwięku WhatsApp na Androida, więc nie zaszkodzi udostępnić ten sposób. Jeśli chodzi o samouczek, jak zawsze możemy odpowiedzieć na każde pytanie. Pozostawiamy sekcję komentarzy otwartą, abyś mógł powiedzieć nam, co chcesz rozwiązać lub jakie problemy masz o tym.

Czy udało Ci się zmienić dźwięk WhatsApp na Androida krok po kroku?