Skip to content

Jak zmienić domyślny folder zakładek w przeglądarce Mozilla Firefox

7 de kwiecień de 2021

Jak powszechnie wiadomo, przeglądarki internetowe są ważnym narzędziem, które daje nam możliwość wykonywania wszelkiego rodzaju zadań, czynności, wyszukiwań i działań w sieci. Dzięki tym platformom mamy większy dostęp do wszystkich rodzajów treści dzięki intuicyjnemu, prostemu i praktycznemu interfejsowi. Co więcej, zapewnia doskonałą funkcjonalność.

Niewiele przeglądarek internetowych wyróżnia się rozszerzeniem być najbardziej znanym lub najczęściej pobierane na rynku, można powiedzieć, że tylko niektóre programy, takie jak Google Chrome, Opera czy nawet Microsoft Edge, należą do najpopularniejszych przeglądarek internetowych na świecie. Dziś opowiemy więcej o jednej z tych przeglądarek internetowych, której popularność znały miliony użytkowników.

Zanim to zrobisz, ważne jest, aby podkreślić Co to jest przeglądarka internetowa jako taka? Spokojnie, tutaj podsumowujemy. Przeglądarki internetowe to programy lub aplikacje obecne na wielu platformach i systemach operacyjnych, takich jak Linux, Windows, MAC OS, Android, iOS i inne. Dlatego są one widoczne w zdecydowanej większości urządzeń mobilnych i komputerów.

Jest to narzędzie, które pomaga nam kontrolować nasze przejście przez Internet. Jest to niezbędna pomoc, która koncentruje się na dostarczaniu nam wszelkiego rodzaju usług i narzędzi, które sprawiają, że nasze doświadczenie w sieci jest znacznie wygodniejsze, prostsze i przyjemniejsze. Dzięki temu znajdziemy wszelkiego rodzaju portale, strony i zupełnie ciekawa treść.

Już to całkowicie jasneMożemy kontynuować, stwierdzając, że istnieje przeglądarka internetowa, której udało się zmierzyć z jednym z największych wykładników tego aspektu na rynku, takim jak Google Chrome. Mówimy o niczym więcej i nie mniej niż Mozilla Firefox, jedna z najbardziej doświadczonych i potężnych przeglądarek internetowych w świecie technologii.

Następnie powiemy Ci więcej o tej niesamowitej przeglądarce internetowej, a także o niektórych jej cechach i specyfikacjach, więc śledź nas i poznaj wszystkie szczegóły, dane i informacje związane z jedną z najlepszych przeglądarek internetowych którą możesz pobrać i zainstalować bezpłatnie, Mozilla Firefox.

Co to jest Mozilla Firefox i co przedstawia swoim użytkownikom?

Od oficjalnego wprowadzenia na rynek pod koniec 2002 roku Mozilla Firefox zyskał wielu użytkowników na całym świecie dzięki świetnej funkcjonalności, estetycznemu interfejsowi, szerokiemu wachlarzowi opcji, narzędzi, usług, narzędzi oraz wielu innym zaletom i korzystnym cechom obecnym w tej przeglądarce.

Przez lata ta przeglądarka rosła i ewoluowała, przynosząc ze sobą niezła ilość wiadomości rok po roku. Mozilla Firefox posiada klasyfikację stron i portali z zakładkami, historią wyszukiwania, sprawdzaniem pisowni, menadżerem pobrań wykonanych w przeglądarce, czytnikiem wszystkich typów plików i wieloma innymi ciekawymi opcjami typowymi dla programu.

Co to są zakładki?

Wśród opcji, które Mozilla Firefox oferuje swoim użytkownikom, możemy wymienić jedną z najciekawszych zakładek. Są to zakładki lub foldery, w których możemy zapisywać wszelkiego rodzaju ulubione strony i portale w wewnętrznej pamięci przeglądarki. W ten sposób możemy sortować je według ich obszarów lub aspektów i oszczędzać pracy związanej z ręcznym wyszukiwaniem.

logo Mozilli

Jak możemy zmienić domyślny folder zakładek w przeglądarce Mozilla Firefox?

Przede wszystkim musimy nauczyć się ratować nasze Ulubione strony i portale w folderach zakładek. Aby to zrobić, będziemy musieli poszukać tych adresów lub linków, po zakończeniu zlokalizujemy się w polu, w którym pojawia się link do strony, i klikniemy ikonę gwiazdki, która pojawia się w prawej górnej części pola adresu URL.

Aby móc zmienić folder zakładek Klikamy na punkty, które pojawiają się w polu adresu URL, tam wybieramy «dodaj do zakładek», a następnie pojawi się małe okienko, które zapyta nas, gdzie chcemy zapisać adres portalu, a dokładniej , w którym folderze chcemy, aby link został zapisany.

Po wybraniu preferowanego folderu klikamy «OK» i to wszystko. Widzimy ten adres lub link wcześniej zapisany w wybranym folderze zakładek.

dołącz do naszego kanału telegram