Skip to content

Jak złożyć tani komputer do gier według części i skonfigurować go tak, aby był szybki? – Krok po kroku

29 de styczeń de 2021

Zebranie zespołu może wzbudzić pewne wątpliwości u początkujących użytkowników, dlatego powiemy Ci, jak złożyć plik Gry komputerowe tani na części i skonfigurowany jako szybki? – Krok po kroku.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji podobnych do tego, zalecamy odwiedzenie poniższego łącza, jak wybrać odpowiedni laptop do kupienia do gier lub gier. Tak samo pamiętaj o tym na naszej stronie Zobacz, jak to się robi w Internecie znajdziesz najlepsze samouczki.

Jak złożyć tani komputer do gier według części i skonfigurować go tak, aby był szybki?

To nie to samo, mieć komputer przeznaczony do gier konkurencyjnych, takich jak Fortnite lub Kontratak, niż iść na mecze AAA. Prawda jest taka, że ​​możesz zbudować tani komputer do gier, jeśli interesują Cię głównie konkurencyjne gry wideo i nie martwisz się zbytnio o grafikę.

Z drugiej strony, jeśli interesuje Cię grafika i najbardziej wymagające gry, prawda jest taka, że ​​nieuchronnie będziesz musiał wydać więcej pieniędzy.

Obecnie możesz zbudować konkurencyjny sprzęt do gier i gier nie koncentruje się na ultra-realistycznej grafice za skromne ceny, gdzie 300 lub 400 euro możesz ułożyć coś porządnego, aby miło spędzić czas.

Uważamy, że bycie pośrodku byłoby najlepsze, dlatego zdecydowaliśmy się na wybór naszych produktów, mając na uwadze znalezienie równowagi między ceną a korzyściami.

Dobór komponentów

Bez wątpienia to dużo korzystniejsze jest kupowanie części komputera i zmontuj go później, aby kupić komputer już złożony. Prawda jest taka, że ​​większość sklepów montujących sprzęt znacznie podnosi ceny, więc pierwszą kwestią jest właśnie zakup części osobno.

AMD lub INTEL

Obecnie w świecie gier AMD jest najlepszą opcją dla zwykłego gracza, który chce zaoszczędzić trochę pieniędzy. Z tego powodu rozważymy Procesory AMD W przypadku tego procesu Twój wybór będzie oczywiście zależał właśnie od pieniędzy, które zamierzamy wydać na Build.

W każdym razie, jeśli nadal masz wątpliwości, ważne jest, aby znać różnice między procesorami Intel i AMD, aby określić, który jest dla Ciebie najlepszy.

Płyta główna

Wybór płyty głównej może być nieco skomplikowany, najlepiej jest się trochę nauczyć w związku z tym. W każdym razie obecnie większość płyt głównych jest dość wydajna, w każdym razie zalecamy takie marki jak ASROCK lub ASUS.

W zależności od ceny, jaką zamierzasz zapłacić, możesz mieć płyty główne o pojemności 2 lub 4 gniazd RAM, ale pamiętaj, że ta druga opcja może być droższa. Podobnie inne dodatkowe opcje na płytach głównych mogą podnieść ich cenę.

Chociaż modeli jest wiele, polecamy modele podobne do płytki ASROCK B450m Pro4, płyta główna z rozszerzeniem bardzo konkurencyjna cena i doskonałe funkcje. Mimo to zakup nowych modeli B550 byłby idealny (tylko jeśli chcesz wydać trochę więcej).

W każdym razie, ponieważ wybór jest osobisty, bardzo ważne jest, aby wiedzieć, czym jest płyta główna i do czego służy, ponieważ pozwoli to wybrać taką, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Edytor

Procesor jest bardzo ważny w grach wideo, obecnie nie zalecamy kupowania komputera z mniej niż 4 rdzeniami, w rzeczywistości zalecamy inwestycję w 6-rdzeniowy procesor.

Wiemy, że podstawowym wyborem dzisiejszego dnia jest Ryzen 3600, ale dla niektórych może być trochę drogi, z drugiej strony mamy Ryzen 1600, procesor pierwszej generacji AM4, ale ma doskonałą wydajność i 6 rdzeni. Jednak opcje takie jak Ryzen 1200 mogą wystarczyć dla zwykłych graczy.

Rzeczywiście, te dwa procesory i nasza trzecia wzmianka są bardzo dobre, ale jak wskazaliśmy wcześniej, najlepiej jest zawsze mieć świadomość, czym są procesory i do czego służą, ponieważ znając te szczegóły, można łatwiej wybierać.

Gry komputerowe

Karta graficzna

Karta graficzna jest bardzo ważna dla uzyskania pozytywnej wydajności w naszych grach wideo, ale mogą one być dość drogie. Mimo to istnieje kilka interesujących opcji, wśród których nie możemy pominąć GTX 1650 Super, doskonała karta graficzna o niskim zużyciu energii i doskonałej wydajności.

Należy pamiętać, że niektóre wersje wymagają połączenia 6 pinów na twoim źródle zasilania.

Baran

W stosunku do pamięci RAM i 8Gb są uważane za bardzo uczciwe, więc ty zalecamy wybranie 16 giga bajtów dla optymalnej wydajności. W ten sam sposób staraj się uzyskać wspomnienia, które są kompatybilne z twoją płytą główną i mają jak największe częstotliwości.

Powyższe to podstawowe komponenty, a dla pozostałej części złożenia możesz wziąć określone licencje, zapewniamy, że składając zespół o wyżej wymienionych cechach, otrzymasz doskonałą opcję oszczędzającą trochę pieniędzy.

Po dokonaniu odpowiednich wyborów konieczne będzie rozpoczęcie montażu. W tym celu możesz zorientować się w naszym przewodniku, aby złożyć komputer według części i skonfigurować go. Nie martw się, nie jest to skomplikowany proces, chociaż wymaga cierpliwości