Skip to content

Jak zdobyć i gotować jedzenie w rdzy – Naucz się polować i gotować

30 de styczeń de 2021

Po znalezieniu kamienia, minerałów i drewna w Rust absolutnie trzeba wiedzieć jak zdobyć i gotować jedzenie w Rust – Naucz się polować i gotować, aby przetrwać w tej intensywnej grze.

Miejsca, w których można kupić i ugotować jedzenie w Rust

Jest wiele miejsc, w których możesz znaleźć jedzenie, ale skup się na kilku konkretnych znacznie ułatwi sprawę. Pamiętaj też, że zdobywanie złomu w Rust oprócz innych czynności jest niezwykle ważne w grze. Aby znaleźć jedzenie w Rust, rozważ następujące kwestie.

Strumienie wody

Niewątpliwie jednym z najlepszych miejsc na znalezienie pożywienia są strumienie. Lokalizowanie ich jest bardzo łatwe, wystarczy spojrzeć na mapę i dokładnie przyjrzeć się miejscom, w których znajdują się rzeki wody.

Wokół rzek gromadzą się różne owoce i warzywa, na przykład bardzo często znajdź kukurydzę, dynie i więcej takiego pożywienia, z kolei pozbawionego życiodajnej cieczy (wody).

Polować na zwierzęta

Jak możesz sobie wyobrazić, prawdopodobnie najlepszym źródłem pożywienia w grze są zwierzęta. Z tego powodu umiejętność polowania jest prawie wymagana, jeśli masz zamiar przetrwać w rdzy. Jeśli chodzi o polowanie na zwierzęta, najlepszą bronią na początek jest łuk, więc zawsze miej przy sobie łuk, gdy planujesz polować.

W każdym razie łuk nie jest jedyną rzeczą, której będziesz potrzebować, niezbędny jest również nóż lub narzędzie tnące. Będziesz go potrzebować pokrój mięso i pozostałe elementy, które można wydobyć ze zwierząt. Zgadza się, zwierzęta nie tylko zapewniają mięso, ale także kości, a nawet tłuszcz, co w Rust ma wiele zastosowań.

Zaleca się gotowanie potraw

Jeśli chcesz wykorzystać otrzymane mięso, musisz je ugotować. Do tego można użyć grilla / grilla. W każdym razie do tego procesu będzie to konieczne zdobądź drewno lub węgiel drzewny.

Możesz także używać ognisk do gotowania jedzenia, ponieważ koszt zaopatrzenia, za jeden kawałek jedzenia nie powinieneś wydawać więcej niż 3 jednostki drewna. W rzeczywistości podczas gotowania nie należy przesadzać, ponieważ można je spalić i zgubić.

Inne sposoby karmienia i poszukiwania pożywienia w Rust

Z pewnością istnieje wiele aspektów, które należy wziąć pod uwagę w Rust, więc pokażemy ci inne sposoby na znalezienie pożywienia. Podobnie, jeśli jesteś nowicjuszem i pojawiają się pytania, jak zmienić płeć lub rasę swojej postaci Rusta, możemy na to również odpowiedzieć, ale na razie skupimy się na jedzeniu.

Woda jest niezbędna

Tak jak w prawdziwym życiu, w Rust woda jest niezbędnaDlatego staraj się stale szukać wody. W rzeczywistości, jeśli masz bardzo niskie życie, woda pitna pomoże ci podnieść je do pewnego punktu.

Przeszukuj opuszczone stacje paliw i supermarkety

Innym sposobem na znalezienie jedzenia jest odwiedzanie opuszczonych miejsc, które można znaleźć na całej mapie. W rzeczy samej, stacje obsługi i supermarkety zwykle mają zapasy żywności, które możemy wykorzystać w dowolnym momencie.

szukaj zasobów rdzy

W tym celu zaznacz różne „pola”, które można znaleźć w tych placówkach. Przy wielu okazjach możesz znaleźć batoniki różnych potraw. Nie jest to najlepsza opcja na znalezienie jedzenia, ale jeśli jesteś w pobliżu jednego z tych miejsc, nie pozwól mu odejść.

Stosy śmieci

Może się to wydawać naciągane, ale stosy śmieci są również przydatne do znajdowania jedzenia. Jeśli natkniesz się na kupę śmieci, podejdź bliżej i rozejrzyj się uważnie, aby znaleźć niebieskie / zielone pola. Często te pudełka zawierają żywność, którą możesz spożyć.

Grzyby

Na otwartej przestrzeni bardzo trudno jest znaleźć grzyby, ale z drugiej strony w miejscach zalesionych są one stosunkowo obfite. Grzyby są aktywnym źródłem pożywienia w sytuacjach awaryjnych. W każdym przypadku, nie ma wystarczającej ilości kalorii na dłuższą metę.

Wreszcie, nie zapominaj, jak ważne jest stworzenie własnego schronienia, aby chronić się w Rust, ale musisz także nauczyć się usuwać budynki w Rust; burzenie ścian i inne podobne działania są również bardzo ważne.

dołącz do naszego kanału telegram