Skip to content

Jak zdobyć czołg w GTA 5? Czy mogę strzelać z czołgu w Grand Theft Auto 5?

5 de luty de 2021

Wśród najfajniejszych pojazdów jest czołg w GTA 5, doskonały do ​​fajnych ataków i czerpania przyjemności z gry. Istnieją różne sposoby zdobycia tego czołgu, niektóre bardziej ryzykowne niż inne, ale opowiemy o kilku z nich. dalej podajemy dodatkowe informacje.

Skąd wziąć czołg w GTA 5?

GTA V był jednym z najbardziej zakupiony od chwili uruchomienia do chwili obecnej, jednym z najfajniejszych pojazdów jest czołg. Ten pojazd można zdobyć na różne sposoby, niektóre są prostsze niż inne.

Jednym z głównych sposobów i nie zmieniającym przebiegu gry jest dotarcie do bazy Fortu Zancudo, do którego musisz wejść i ukraść czołg. Zrobić to, musisz być przygotowany na wojnę z żołnierzami dopóki nie dotrzesz do zbiornika.

Jeśli masz już postacie, możesz użyć Franklina i aktywować jego zdolność do spowolnienia czasu. Innym zaleceniem jest skorzystanie z pojazdu opancerzonego, aby dostać się do pojazdu i zaatakować tylko po to, aby go ukraść.

Innym sposobem na zdobycie czołgu jest kupienie go, w tym celu musisz mieć wersję online GTA V i zdobyć garaż, w którym pojawi się czołg, a następnie go kupić. Koszt będzie zależał od tego, kiedy go kupisz, a także od zakupionego modelu czołgu.

To jedyne metody na zdobycie czołgu, ponieważ nie ma klawiszy ani sztuczek, które na to pozwalają, musisz uważać z pierwszą metodą. Jeśli nie przygotujesz się dobrze, prawdopodobnie odniesiesz poważne obrażenia, jeśli wejdziesz do bazy bez ochrony.

Jak obsługiwać czołg w GTA 5?

Jak każdy inny pojazd, czołg obsługuje się za pomocą przycisków ruchu, jedyną dodatkową rzeczą jest użycie głównej broni czołgu. Do przesuwania armaty należy dodatkowo użyć joysticka aparatu strzelanie jest łatwe, wystarczy zwykły przycisk ognia.

Pamiętaj, że jadąc czołgiem żaden pojazd nie może Ci zrobić krzywdy, strzałem armatnim możesz zniszczyć dowolny pojazd. Jedynym wyjątkiem dla tego czołgu jest to, że jeśli zostaniesz zaatakowany przez inny czołg, będzie on jedynym, który może cię skrzywdzić.

Jakie jest ryzyko zdobycia czołgu w GTA 5?

Głównym zagrożeniem jest jej szukanie, wejście do bazy Fortu Zancudo to pewne ryzyko, jeśli nie jesteś wystarczająco uzbrojony, nie będziesz w stanie przeżyć. Ponadto konieczne jest przygotowanie się z wystarczającą ilością broni, tarcz, kamizelek i wszystkiego, czego potrzebujesz.

Z drugiej strony do bazy najlepiej dostać się drogą powietrzną lub opancerzonym pojazdem. Wiele razy ideałem jest bezpośrednie wejście do atakuPamiętaj, że po wejściu do bazy Twoje poszukiwania wzrosną do 4 gwiazdek.

Uważaj, ponieważ poziomy wyszukiwania będą rosły za każdym razem, gdy zderzysz się lub zniszczysz coś w mieście, ten czołg jest idealny do grania w fajną grę. Jeśli zginiesz w trakcie gry, czołg zniknie i będziesz musiał go odzyskać, wchodząc do bazy wojskowej.

GTA V różne postacie

Jakie inne interesujące pojazdy są dostępne w GTA V?

Oprócz czołgu w GTA 5 jest wiele innych pojazdów, w bazie Fortu Zancudo można również zdobyć myśliwiec. Sposób jest taki sam, jak na zdobycie czołgu wojskowego, musisz dostać się do bazy i udać się bezpośrednio na lotnisko.

Baw się dobrze z tą spektakularną grą i wykonuj każdą z proponowanych misji, jeśli chcesz grać z dodatkowymi metodami, otwórz inną grę. Ten fajny SandBox to niesamowita gra, życie może cię szukać na wiele sposobów.

dołącz do naszego kanału telegram