Skip to content

Jak zaplanować moją wcześniejszą wizytę DNI lub paszport po raz pierwszy, utrata lub odnowienie?

21 de lipiec de 2021

Dokładna identyfikacja obywateli dowolnego kraju pozwala na prawidłowe liczenie i kontrolę ich wjazdów i wyjazdów. Elektroniczny DNI jest bardzo ważnym elektronicznym dowodem osobistym lub dokumentem. Jest wielkości karty kredytowej i posiada chip, który umożliwia cyfrowe podpisywanie dokumentów elektronicznych.

Działa również jako uniwersalny bon tożsamości z podstawowymi informacjami o posiadaczu. Jeśli chcesz odnowić lub sprawdzić swój dokument po raz pierwszy, tutaj dowiesz się, jak zaprogramować swój dowód osobisty lub paszport uprzedniej wizyty.

Paszport jest dokumentem istniejące we wszystkich krajach świata. Dzięki niemu fizyczna kontrola jest utrzymywana przez pieczątki wjazdów i wyjazdów osoby między krajami.

Noś przy sobie elektroniczny dowód osobisty zapewnia wiele korzyści, takich jak: ograniczanie przypadków oszustw i kradzieży tożsamości, wykonywanie głosowania elektronicznego, możliwość podpisywania dokumentów bez konieczności fizycznego spotkania, płacenie podatków online i dostęp do różnych usług, zarówno państwowych, jak i prywatnych, o dowolnej porze dnia. gdziekolwiek na świecie.

Paszport jest dokument obowiązkowy opuścić kraj i pozwala na identyfikację jako naturalnego obywatela Twojego kraju, z pieczątką na nim legalnie wjeżdżasz do dowolnego kraju.

Kroki, aby poprosić o dowód osobisty lub paszport na wizytę

1.- Dom

Musisz wejść na oficjalną stronę, aby legalnie umówić się na spotkanie, pamiętaj, aby zaakceptować informację o bezpieczeństwie nieważnego certyfikatu na wypadek, gdyby Twoja przeglądarka go pokazała. Możesz łatwo przeprowadzić ten proces za pomocą przeglądarki Google Chrome.

2.- Pola podstawowe

Musisz ukończyć wszystkie Wymagane polaJeśli masz DNI, musisz napisać:

  • Numer dokumentu.
  • List (musisz nauczyć się łatwo obliczyć literę DNI).
  • Ekipa ekspedycyjna (Ostatnie pole z tyłu DNIe i stare DNI).
  • Data ważności (ostatnie pole na początku DNIe i stary DNI).

W przypadku, gdy jesteś obcokrajowcem i posiadasz NIE, musisz podać następujące informacje:

  • Twój numer.
  • Data ważności (trzecie pole na awersie NIE lub ostatnie pole na awersie certyfikatu).
  • Numer wsparcia (znajduje się w prawym górnym rogu przedniej strony NIE lub certyfikatu).

3.- Wybór prowincji

Musisz wybrać prowincję, aby poprosić o spotkanie DNI, więc wybierz miejsce, które najbardziej Ci odpowiada.

4.- Formularz dostępu

Musisz wybrać sposób dostępu do spotkania. Możesz wybrać między terminem Speed ​​​​Appointment lub wyborem konkretnego zespołu ekspedycyjnego.

Szybka wizyta pozwala zobaczyć listę kolejnych spotkań Drużyn Ekspedycyjnych wybranej przez Ciebie prowincji. Wybierając konkretny Zespół Ekspedycyjny, będziesz mógł zobaczyć zespoły, które są w stanie przeprowadzić procedurę w wybranym przez Ciebie województwie, każdy z adresem, dyspozycyjnością i godziną złożenia wniosku o DNI.

Pamiętaj, aby w tym kroku określić rodzaj procedury, czy jest to pojedyncza, czy wielokrotna.

5.- Czas na DNI

Musisz wybrać zespół ekspedycyjny i poprosić o czas na ukończenie procesu DNI. Musisz podać swój numer telefonu komórkowego, aby otrzymać potwierdzenie wizyty SMS-em, oraz wszelkie inne ważne informacje dotyczące wizyty. Jako dowód system poda Ci przydzielony numer wizyty, który możesz pobrać w formacie PDF.

To wszystko, co musisz wiedzieć, aby umówić się na wcześniejszą wizytę DNI, pamiętaj o zabraniu ze sobą dowodu, który dał ci internet oraz wszystkie dokumenty wymagane do pomyślnego przeprowadzenia tego procesu.

Dlaczego ważne jest wcześniejsze umówienie dowodu osobistego lub paszportu?

Prawidłowe funkcjonowanie naszego życia w ramach społeczeństwa, odnawianie i aktualizowanie naszych dokumentów tożsamości ułatwi nam rozwój w kraju. Nie wspominając o wielu korzyściach, jakie to za sobą pociąga.

umów się na spotkanie DNINI

W nagłych lub bardzo pilnych przypadkach, idealnym rozwiązaniem byłoby uporządkowanie zarówno DNI, jak i paszportu, ponieważ ich ponowne wyjęcie nie jest natychmiastową procedurą.

Czy te informacje okazały się przydatne? Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, zostaw je w komentarzach, chętnie je przeczytamy!

dołącz do naszego kanału telegram