Skip to content

Jak zapisać filmy Tik Tok w mojej galerii (przykład)

3 de luty de 2021

Tik Tok to dziś jedna z najpopularniejszych aplikacji, w ostatnich latach stała się sensacją, głównie wśród młoda publiczność. Jeśli używasz Tik Tok, możesz być zainteresowany zapisywaniem filmów Tik Tok w mojej galerii.

Wszyscy mówią o Tik Tok, aplikacja zdołała pozycjonować się jako jedna z najbardziej odpowiednich, które pojawiły się w ostatnich latach. Jest zabawna aplikacja wideo, tym razem będziemy cię uczyć jak przechowywać filmy Tik Tok w swojej galerii.

Poniższy przewodnik jest przeznaczony dla tych, którzy są zaznajomieni z aplikacją, więc jeśli nie jesteś zarejestrowany w aplikacji, będziesz musiał założyć konto w Tik Tok, niezbędne do poniższego samouczka.

Co to jest Tik Tok?

Dla każdego, kto nie jest na bieżąco z postępem technologicznym i światem Internetu, nazwa Tik Tok może być czymś nieznanym. W każdym razie powinieneś wiedzieć, że ta aplikacja stopniowo podbiła serca wielu użytkowników, którzy używają jej na co dzień.

Wszyscy o tym mówią TIK Tok, to jedna z tych aplikacji, które pojawiły się nagle, ale urzekają prostymi, ale ciekawymi propozycjami. Świadczy o tym duża liczba pobrań, które zebrał w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

Ale co to jest Tik Tok i jak to działa? Tik Tok to aplikacja przeznaczona do udostępniania krótkich filmów, trwających mniej niż minutę. Jedną z jego najciekawszych funkcji jest to, że pozwala edytować te filmy, dodawać do nich muzykę lub inny rodzaj dźwięku i udostępnij go naszym obserwatorom.

Dziś wiele osób stało się nawet sławnych dzięki tej popularnej platformie, dlatego zapraszamy do założenia konta, pobrania aplikacji ze sklepu Android lub sklepu Apple i zacznij korzystać ze wszystkich możliwości, jakie daje ta aplikacja.

Jak zapisywać filmy Tik Tok w mojej galerii

Tik Tok oferuje wiele opcji w odniesieniu do filmów na platformie, rzeczywiście możesz je bardzo łatwo pobrać i tutaj nauczymy Cię, jak to zrobić. Przeczytaj uważnie poniższe przewodniki, aby łatwo pobrać filmy Tik Tok

Pobierz własne filmy Tik Tok

 1. Pierwszym krokiem jest otwarcie aplikacji Tik Tok, w przypadku, gdy nie jesteś zalogowany, wprowadź dane swojego konta i Zaloguj sie.
 2. Po zalogowaniu się na swoje konto będziesz mógł normalnie korzystać z aplikacji.
 3. Powinieneś pójść do Twój profili znajdź plik wideo, który chcesz pobrać.
 4. Naciśnij go, a teraz trzy punkty znajdujące się po prawej stronie ekranu.
 5. Zostaną wyświetlone wszystkie dostępne opcje, które należy kliknąć Zapisz wideo

Zapisz filmy w galerii w momencie ich wysłania

W ten sam sposób powinieneś wiedzieć, że możesz również zapisać wideo podczas publikacji.

 1. W tym celu wystarczy uruchomić aplikację i Zaloguj sie na koncie Tik Tok.
 2. Gdy znajdziesz się w środku, naciśnij go symbol plusa (+) znajdujący się w sekcji profilu, aby utworzyć nowy film Tik Tok.
 3. Po utworzeniu wideo naciśnij Kolejny. Teraz sprawdź, czy opcja zapisać Na urządzeniu jest włączona, po kliknięciu tej opcji Wysłać a wideo zostanie również zapisane w Twojej galerii.

Zapisuj filmy użytkowników, których obserwujesz

Wideo WhatsApp TiK ToK

 1. Znajdź ten film, który chcesz pobrać wyświetlenia w opcji Dzielić.
 2. Tam musisz wybrać Zapisz wideo, po tym wybierz metodę, za pomocą której chcesz to wysłać, zalecamy, aby tak było WhatsApp.
 3. Wybierz czat, który wydaje się najbardziej odpowiedni, a będziesz już mieć ten film Zapisane na Twoim urządzeniu.

Jak widać, pobieranie filmów w aplikacji TiK ToK jest dość proste, z drugiej strony, jeśli nie chcesz, aby Twoje filmy były tak łatwo pobierane, najlepiej ustawić swoje konto Tik Tok jako prywatne, co uniemożliwi ludziom pobieranie plików wideo.

dołącz do naszego kanału telegram