Skip to content

Jak założyć lub założyć darmowe konto Scribd bez karty – krok po kroku

22 de luty de 2021

Scribd to świetna strona internetowa używane przez ponad dziesięć milionów ludzi na całym świecie (tylko 39,5% mieszka w Meksyku) Celem tej platformy internetowej jest umożliwienie użytkownikom udostępniania i publikowania dowolnego dokumentu online.

To jak dołączenie do uniwersalnej biblioteki lub przesłanie książek do Książek Google Play na urządzeniu mobilnym. Jeśli jesteś miłośnikiem książek, na pewno ta strona Ci się spodoba.

Jedną z największych zalet Scribd jest to, że można znaleźć szeroką gamę oryginalnych treści, jest to również świetne otwarte drzwi dla fanów pisania, którzy chcą się podzielić swoją sztuką. Ale dlaczego subskrybowanie Scribd to dobry pomysł?

Po pierwsze dlatego, że pozwala ci dzielić się i poznawać ludzi o podobnych upodobaniach, po drugie, ponieważ ty umożliwia łatwe udostępnianie dokumentów i po trzecie, umożliwia przechowywanie dużej liczby dokumentów.

To niesamowita opcja dla tych użytkowników, którzy potrzebują zwolnić miejsce, aby mieć więcej miejsca, a tym samym znaleźć sposób bezpiecznie zapisuj swoje dokumenty bez wydawania zbyt dużych pieniędzy.

Najlepsze jest to, że oferuje bezpłatną usługę ograniczoną do 30 dniTak, chociaż prawdą jest, że przy pierwszej rejestracji wymagany jest numer karty kredytowej, istnieją inne sposoby korzystania z tej witryny internetowej bez podawania numeru karty. Następnie czytaj dalej, ponieważ pokażę ci proste kroki, aby to zrobić.

Utwórz swoje konto już teraz

Chociaż prawdopodobnie nie możesz założyć konta Scribd bez użycia karty, zapewniamy, że jest to możliwe, wystarczy zastosować prostą metodę.

Dzięki tej opcji możesz udostępniać, czytać lub publikować dokumenty, książki lub twórz audiobooki, tak łatwe i praktyczne, jak wtedy, gdy chcesz zamienić tekst na mowę. Ale zostawmy te słowa za sobą i zobaczmy, jak możesz utworzyć konto Scribd bez używania karty.

  1. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest wpisanie Scribd, musisz zwracać szczególną uwagę przy wchodzeniu, ponieważ Google oferuje więcej opcji, aby uniknąć dezorientacji, musisz wybrać pierwszą opcję, która pojawi się po wpisaniu w wyszukiwarce „Scribd”.
  2. Drugim krokiem jest rejestracja, w tym celu przejdź do opcji rejestracji znajdującej się w centralnej części platformy, wybierz opcję „bezpłatna wersja próbna przez 30 dni”, Po wybraniu opcji pojawi się mały formularz, w którym zostaną poproszeni o podanie danych osobowych.
  3. Teraz nadszedł czas, aby wybrać, czy chcesz wpisać swoje dane manualne, czy chcesz powiązać je ze swoimi kontami, w formularzu rejestracyjnym znajdziesz dwie opcje, pierwsza to powiązanie z kontem na Facebooku, a druga to zrób to za pomocą swojego konta Google. Polecamy połącz go z Facebookiem, ponieważ ułatwia subskrybowanie bez karty.
  4. Po połączeniu konta platforma przekieruje Cię do formularza płatności, w którym zobaczysz dwie opcje, członkostwo karty lub opcję PayPal.
  5. Wybierz opcję PayPal i voila, rozpoczniesz 30-dniowy bezpłatny okres próbny.

bezpłatna próbna subskrypcja scribd

Czy chciałbyś wiedzieć, jak korzystać i jak najlepiej wykorzystać Scribd, nie płacąc za nic? Czytaj dalej i dowiedz się o tej wspaniałej metodzie.

Trick, aby cieszyć się kontem Scribd bez płacenia ani grosza

Jak już wyjaśniliśmy, Scribd oferuje bezpłatną usługę przez 30 dni, a sztuka korzystania z usług Scribd bez płacenia polega na utworzeniu konta i anulowaniu go przed zakończeniem okresu próbnego. Oznacza to, że możesz dowolnie utworzyć swoje konto, przypisując numer karty kredytowej lub konto PayPal.

Po utworzeniu konta zobaczysz wolne dni przypisane do Twojego konta, a tam zobaczysz dni, w których możesz korzystać z usługi za darmo. Najlepsze jest to, że możesz powtarzać ten proces tyle razy, ile chceszTak, musisz to zrobić z innymi kontami na Facebooku lub Google.

Jednak możesz także cieszyć się jego zawartością i pobierać dokumenty ze Scribd bez konieczności przesyłania jakichkolwiek plików na platformę.

Mamy nadzieję, że te wskazówki dotyczące tworzenia i korzystania z konta Scribd były dla Ciebie pomocne. Nie czekaj dłużej i zacznij cieszyć się Scribd już teraz!