Skip to content

Jak zalogować się na konto Epic Games krok po kroku

10 de sierpień de 2021

Epic Games to platforma cyfrowa, która służy jako łącznik między graczami a twórcami gier, co daje konsumentom gier wideo możliwość zakupu ich po uczciwej cenie, a deweloperom możliwość promocji i sprzedaży swoich dzieł na platformie w zamian za niewielką prowizję za każdą dokonaną sprzedaż.

Jak mogę zalogować się na moje konto Epic Games na różne sposoby?

Każdego dnia więcej osób dołącza do tej platformy z każdej strony, jeśli masz konto lub chcesz je założyć. Tutaj pokażemy Ci wszystkie dostępne sposoby loguj się szybko i bezpiecznie.

Dowiedz się, jak zalogować się z samej gry

To, co powinieneś zrobić, to przejść na oficjalną stronę Epic Games i tam znaleźć sekcję „Zaloguj się”. Gdy to zrobisz, otworzy się nowe okno, w którym powinieneś wprowadź swój adres e-mail i hasło Epic Games i naciśnij opcję „Zaloguj się”, gdy znajdziesz się w środku, będziesz mieć dostęp do całego katalogu gier, które kupiłeś.

Tam będziesz musiał tylko wybrać grę, którą chcesz rozpocząć, a już będziesz się upewnić, że cały proces w grze jest automatycznie zapisywany na Twoim koncie Epic GamesOprócz tego będziesz mógł dowiedzieć się, jakie są dostępne najnowsze aktualizacje, aby móc je zainstalować lub kupić dodatkową zawartość.

Użyj Facebooka, aby się zalogować

Jeśli chcesz korzystać z tej sieci społecznościowej, aby zalogować się na swoje konto Epic Games, wystarczy wejść na stronę główną Epic Games, kliknąć prawy górny przycisk o nazwie „Zaloguj się” i w następnym oknie, które się otworzy, wybierz opcję „Zaloguj się przez facebook”Spowoduje to przejście do nowego okna, w którym zostaniesz powiadomiony o działaniach, które Epic Games może wykonać na Twoim koncie na Facebooku, które będą niczym innym jak wyświetleniem Twojego zdjęcia i informacji o profilu, a także adresu e-mail i listy znajomych.

Kliknij „kontynuuj jako” a po krótkim czasie zostaniesz przekierowany z powrotem na stronę Epic Games, ale tym razem już w Twoim osobistym profilu.

Możliwe jest zalogowanie się na swoje konto Google

Za pomocą swojego konta Google można również zalogować się do Epic Games, wystarczy przejść do strony głównej Epic Games, kliknąć przycisk „Zaloguj się” i w nowym oknie, które się otworzy. musisz wybrać opcję: „Zaloguj się przez Google”, otworzy się wyskakujące okienko, w którym należy wybrać konto Google, które ma zostać wprowadzone.

zaloguj się z google

W przypadku, gdy Twoje konto Google nie pojawia się na liście, kliknij przycisk „Użyj innego konta„i w poniższym formularzu wpisz swój adres e-mail i hasło skonfigurowane do logowania. Gdy to zrobisz, będziesz na swoim koncie Epic Games dzięki swojemu kontu Google.

Platforma Xbox Live, zaloguj się do Epic Games

XBox Live pozwala również zintegrować Twoje konto z kontem Epic Games, wystarczy wybrać opcję „Zaloguj się przez XBox Live”, spowoduje to przejście do nowego okna, aby zalogować się teraz na swoje konto XBox Live i gotowe, Twoje konto zostanie zsynchronizowane.

Zaloguj się do Epic Games za pomocą PlayStation Network

Tutaj musisz wybrać opcję „Zaloguj się przez PlayStation Network„Na ekranie wyboru konta, w nowym oknie, które się otworzy, wprowadź szczegóły swojego konta PlayStation Network i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby połączyć je z kontem Epic Games.

Zaloguj się z Nintendo w ten sposób

Jeśli jesteś użytkownikiem Nintendo i utworzyłeś konto w tej firmie, wybierz tę opcję na głównej stronie wyboru konta Epic Games, aby się zalogować, wprowadź informacje o swoim koncie Nintendo, a synchronizacja zostanie wykonana w ciągu kilku sekundJeśli nie masz utworzonego konta, musisz wybrać opcję „Utwórz konto Nintendo” lub możesz utworzyć konto Nintendo osobno, a następnie zsynchronizować je z Epic Games.

Dowiedz się, jak zalogować się ze Steam

Steam to kolejna platforma cyfrowej dystrybucji gier, za pomocą której możesz pobrać gry na Windows, macOS, iOS, a nawet Android. Jeśli masz już konto na tej platformie, możesz również użyć go do zalogowania się do Epic Games. W takim przypadku kliknij opcję „Zaloguj się przez Steam”, a zostaniesz automatycznie przekierowany na oficjalną stronę Społeczności Steam.

zaloguj się przez steam

Gdy znajdziesz się na tej stronie, musisz się zalogować tak jak zwykle i gdy to zrobisz, będziesz mieć dostęp do całej platformy Epic Games i całą jego zawartość.

Tak zaczynasz sesję z Apple

Użytkownicy produktów Apple mogą również zintegrować swoje konta Apple ID, wystarczy uzyskać dostęp do ekranu, aby wybrać tryb logowania Epic Games i wybrać opcję „Zaloguj się przez Apple”, to przeniesie Cię do nowego okna appleid.apple.com gdzie musisz wprowadzić swój identyfikator Apple ID i nacisnąć przycisk Kontynuuj, jak widać, musisz mieć pod ręką swój identyfikator Apple ID i hasło, jeśli je zgubiłeś lub nie pamiętasz, musisz je odzyskać, postępuj zgodnie z instrukcjami i w kilka sekund będziesz w środku z konta Epic Games za pośrednictwem konta Apple ID.

Co mogę zrobić, jeśli nie pamiętam swojego konta Epic Games?

Jeśli nie pamiętasz swoich danych użytkownika w Epic Games, możesz spróbować zresetuj hasło przez e-mail. W tym celu należy przejść do głównego ekranu Epic Games i wejść w opcję „Zaloguj się”, a tam wybierz opcję: Zapomniałeś hasła? Gdy to zrobisz, zostaniesz przeniesiony do nowego okna, w którym musisz wpisać swój adres e-mail powiązany z kontem Epic Games, napisać go i nacisnąć przycisk „Wyślij e-mail”, teraz musisz sprawdzić swoją skrzynkę e-mail, aby znaleźć otrzymany e-mail z instrukcjami aby zresetować hasło.

Otwórz wiadomość e-mail, a zobaczysz niebieski przycisk z napisem: „Zresetuj hasło”, naciśnij go, a natychmiast zostaniesz przekierowany do nowej karty w przeglądarce ze stroną Epic Games, gdzie musisz wpisać i potwierdzić nowe hasło, które chcesz skonfigurować. Zalecane jest nauczenie się tworzenia silnych i łatwych do zapamiętania haseł. Zapisz go, upewnij się, że zapisałeś to samo w dwóch polach tekstowych i wykonałeś kopię zapasową w bezpiecznym miejscu, a następnie naciśnij przycisk „Zresetuj hasło”, a jeśli zrobiłeś to poprawnie, zobaczysz powiadomienie wskazujące, że zmiana została wykonana pomyślnie oraz przycisk z napisem „Zaloguj się”, który po jego naciśnięciu przeniesie Cię do loginu Epic Games i tym razem będziesz mógł wpisać przy użyciu nowego hasła, które właśnie podałeś skonfigurowane.

jak odzyskać zapomnianą pocztę z epickich gier

Jak mogę otrzymać wiadomość e-mail od Epic Games, jeśli jej nie pamiętam?

Jeśli utraciłeś dostęp do swojego konta e-mail powiązanego z Epic Games, jedynym sposobem na jego odzyskanie lub zmianę jest zwrócenie się o pomoc do pomocy technicznej Epic GamesAby to zrobić musisz przejść do strony głównej Epic Games i poszukać sekcji „Pomoc” w górnym menu, wtedy otworzy się nowa strona z różnymi opcjami, musisz przejść do końca tej strony i kliknąć niebieski przycisk o nazwie „Skontaktuj się z nami” z sekcji o nazwie „Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz? Skontaktuj się z nami”W ten sposób możesz wysłać spersonalizowaną prośbę, aby dział obsługi użytkownika mógł Ci pomóc w Twoim konkretnym przypadku.

Zobaczysz, że formularz otwiera się z polami tekstowymi, które musisz wypełnić swoimi danymi osobowymi. W sekcji „Nazwa ekranu” wpisz swoje prawdziwe imię, w sekcji „E-mail” Musisz umieścić e-mail, pod którym zespół pomocy Epic Games może się z Tobą skontaktować i wyślij swoją odpowiedź. W sekcji „Platforma” musisz wybrać z rozwijanej listy, której używasz do łączenia się z Epic Games (iOS, Android, PC, MAC itp.), a następnie wybierz swój język i wpisz w ostatnim polu tekstowym krótki opis twojego problemu.

Ważne jest, aby w tym opisie napisać, że chcesz zmienić swój adres e-mail Epic Games, ponieważ obecnie zarejestrowany nie działa, a także chcesz aktywować weryfikację dwuetapową. Kiedy to zrobisz, naciśnij przycisk „Wyślij”. Będziesz musiał poczekać na odpowiedź zespołu wsparcia i na pewno zadadzą Ci kilka pytań związanych z Twoim kontem, na przykład jakie gry pobrałeś na swoje konto lub ostatnie hasło, które pamiętasz. Dlatego ważne jest, abyś był bardzo konkretny w szczegółach swojego konta, ponieważ będzie to jedyny sposób, aby pokazać, że naprawdę należy do Ciebie.

Zaloguj się z programu Play station

Jakie nazwy mogę umieścić podczas tworzenia konta Epic Games?

Możesz użyć praktycznie dowolnej nazwy nie zawiera obraźliwych ani obraźliwych słów ani języka. Bezpośrednie lub pośrednie odniesienia do usług, produktów lub personelu zespołu Epic Games również nie są dozwolone.