Skip to content

Jak zalogować się do Tindera po hiszpańsku za pomocą Facebooka lub telefonu? (Przykład) – Bezpłatnie

28 de luty de 2021

Technologia dokonała niesamowitych postępów, osiągając znaczący wpływ na komunikację między ludźmi. Utrzymywanie kontaktu z rodziną lub przyjaciółmi przebywającymi w innych krajach lub na innych kontynentach jest możliwe dzięki rozwojowi różnych platform i aplikacji.

Nie dotyczy to jednak tylko kwestii komunikacyjnej między znajomymi. Plik Media społecznościowe Stały się idealnym miejscem do poznawania nowych ludzi … a randkowanie nie mogło zostać w tyle. W Internecie i na smartfonach istnieją obecnie różne opcje randkowania.

Co to jest Tinder?

Jedną z najpopularniejszych aplikacji w tym zakresie jest Tinder. Aplikacja powstała w 2012 roku z przeznaczeniem znajdź osoby, które są blisko Twojej aktualnej lokalizacji i rozpocznij rozmowę.

Jak to działa?

Interfejs tej aplikacji jest naprawdę prosty. Po utworzeniu i skonfigurowaniu profilu nadejdzie czas, kiedy Tinder Korzystając z Twojej lokalizacji, wyszuka profile w tym samym mieście.

Będziesz mógł stopniowo wyszukiwać znaczną liczbę profili, o których będziesz miał możliwość poznać: imię i nazwisko, wiek, krótki opis, kilometry do pokonania i inne informacje uzupełniające.

Kiedy już będziesz w stanie zwizualizować wszystkie te informacje, nadszedł czas, aby zdecydować, czy masz zainteresowany czy nie ten profil. W tym przypadku będziesz mieć dwie alternatywy:

 • Przesuń w lewo lub kliknij X pokazany na ekranie, jeśli spotkanie z tą osobą nie przyciągnie Twojej uwagi.
 • Przesuń w prawo lub kliknij znacznik wyboru, który zostanie wyświetlony na ekranie, jeśli chcesz rozpocząć rozmowę z tą osobą.

Jednak twoje pretensje idą do tego punktu i będzie to zależeć od tego, co inny użytkownik zdecyduje się naprawdę rozpocząć rozmowę.

Dzieje się tak dlatego, że jeśli ta osoba po otrzymaniu powiadomienia o Twoim zainteresowaniu przesuwa w lewo, odrzucając zamiar rozmowy, mecz nie odbędzie się dlatego rozmowa między nimi nie będzie możliwa.

W przeciwnym razie, jeśli dana osoba przesunie palcem w prawo, wykazując wzajemne zainteresowanie, aplikacja udostępni jej czat, dzięki któremu mogą zacząć się poznawać.

Znalezienie miłości z Tinderem

Ta aplikacja ma około sześćdziesiąt milionów użytkowników. Chcesz należeć do tej wspaniałej społeczności? Tutaj masz wszystkie potrzebne informacje.

Znalezienie miłości z Tinderem

 • Chociaż prawdą jest, że istnieje internetowa wersja Tindera, llub bardziej wskazane jest używanie go za pośrednictwem aplikacji mobilnej dla swojego smartfona, więc aby uzyskać lepsze wrażenia, możesz go pobrać.
 • Niezależnie od tego, czy wchodzisz przez wersję internetową, czy przez aplikację, pierwszą rzeczą, którą zobaczysz, jest okno z prośbą o zalogowanie się za pośrednictwem konta na Facebooku lub numeru telefonu.

Zaloguj się przez facebook

Pierwszą opcją wejścia do Tindera w języku hiszpańskim, jak dobrze wskazano, jest używając danych swojego konta na Facebooku.

 1. Po wybraniu tej alternatywy aplikacja skieruje Cię do okna, w którym należy wprowadzić adres e-mail i hasło.
 2. Po wprowadzeniu tych informacji pojawi się nowe okno z prośbą o podanie numeru telefonu w celu zweryfikowania Twojej tożsamości.
 3. Tinder wyśle ​​SMS-em plik Kod weryfikacyjny, który należy wprowadzić (w przypadku korzystania z wersji internetowej. W przypadku aplikacji mobilnej weryfikacja może odbywać się automatycznie).
 4. Jesteś już na Tinderze!

Zaloguj się za pomocą swojego numeru telefonu

Tak, z drugiej strony nie chcesz, aby Twój profil na Facebooku był powiązany z Tinderem, masz tę drugą opcję, która okazuje się całkiem praktyczna. Wracając do początku, aplikacja pokaże Ci opcje logowania, w których teraz wybierzesz tę trasę.

 • Procedura jest znacznie krótsza niż logowanie na Facebooku. Wystarczy wpisać swój numer telefonu.
 • Wpisz kod, który zostanie wysłany SMS-em.
 • Sprytny!

Znajdź swoją lepszą połowę!

Dzięki tym prostym krokom będziesz mógł zbadać informacje o profilach, które przedstawi Ci ta ważna aplikacja poznać bliskich Ci ludzi. Doświadcz ilości dostępnych meczów, aby stać się lepszą połową. Miłość może być bardzo blisko Ciebie!

dołącz do naszego kanału telegram