Skip to content

Jak zainstalować wiele programów jednocześnie na komputerze (przykład)

30 de styczeń de 2021

Zdarzają się sytuacje, takie jak np. Instalacja systemu operacyjnego od zera, w których będziemy musieli zainstalować wiele programów. W takich okolicznościach wiesz, jak to zrobić zainstalować wiele programów w tym samym czasie na komputerze może być bardzo przydatne.

Instalacja wielu programów może być żmudna, jest na to kilka metod znacznie ułatwi to pracęMówi się tak w przypadku programu, który wam dzisiaj przedstawiamy. Oprogramowanie, które ułatwi instalację podstawowych aplikacji systemu.

W związku z tym artykułem możesz również chcieć dowiedzieć się, jak zaktualizować sterowniki bez programów w systemie Windows 10. Bez zbędnych ceregieli przeczytaj uważnie poniższe informacje, aby dowiedzieć się, jak zainstalować kilka programów jednocześnie.

Jaki jest pożytek z instalowania wielu programów w tym samym czasie?

Możesz się zastanawiać, jaka jest przydatność instalowania kilku programów jednocześnie, jeśli tak, wskażemy główny powód, dla którego ten środek jest wygodny. Przeczytaj uważnie, może się przydać w przyszłości.

Instalowanie systemu operacyjnego

Najczęstszą rzeczą podczas „formatowania” lub instalacji systemu operacyjnego od zera jest wymazanie wszystkich wcześniejszych danych. Jest to szczególnie denerwujące w przypadku podstawowych aplikacji, gdyż trzeba je instalować pojedynczo.

W takim przypadku bardzo wygodne może być zainstalowanie wielu aplikacji jednocześnie. Cóż, to prawda, że ​​codziennie używamy wielu programów, takich jak między innymi przeglądarka internetowa, programy do odtwarzania plików audio i wideo.

Dzięki oprogramowaniu, które umożliwia szybką i łatwą instalację wielu programów na raz, możesz zaoszczędzić sporo czasu. Z tego powodu dzisiaj przedstawiamy bardzo przydatny program, za pomocą którego można pobrać i zainstalować wiele aplikacji naraz.

Jak zainstalować wiele programów w tym samym czasie na komputerze

Do zadania, jakie mamy dzisiaj, niezbędne będzie użycie oprogramowania zaprojektowanego właśnie tak, aby ułatwić instalację wielu programów jednocześnie. Jest to idealne narzędzie w przypadku, gdy zainstalowałeś system operacyjny od podstaw na swoim komputerze.

Tym razem użyjemy Ninite które jest narzędziem przeznaczonym do pobierania i instalowania wielu programów używanych na co dzień. Ninite działa wydajnie i jest bardzo łatwy w użyciu:

  • Pierwszym krokiem, który powinieneś zrobić, jest przejście na ich stronę internetową, do której możesz uzyskać dostęp za pomocą Download Ninite. Tutaj wskażesz wszystkie aplikacje, które chcesz pobrać.

Witryna zawiera wszystkie podstawowe aplikacje, z których większość ludzi korzysta na co dzień. Podobnie jak w przypadku konwerterów, odtwarzaczy muzycznych, odtwarzaczy wideo, przeglądarek internetowych itp.

  • Powinieneś przejść na dół strony, tutaj znajdziesz wszystkie aplikacje, które możesz bardzo łatwo zdobyć. Wybierz wszystkie, których potrzebujesz, możesz wybrać żądaną kwotę, nie ma ograniczeń.
  • Po wybraniu wszystkich aplikacji, które chcesz pobrać, kliknij opcję znajdującą się na dole Get Your Ninite, która pojawi się wewnątrz niebieskiego przycisku.
  • Kiedy naciskasz Zdobądź swój Ninite Rozpocznie się pobieranie pliku instalatora, który zawiera wszystkie wcześniej wybrane aplikacje.
  • Teraz wystarczy go uruchomić i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Po zakończeniu pobierania wszystkich aplikacji rozpocznie się proces instalacji i będziesz mieć całe niezbędne oprogramowanie na swoim komputerze.

uruchom aktywność komputera

Dzięki temu samouczkowi możesz zainstalować wiele aplikacji jednocześnie, nawet w trybie offline, dzięki czemu zaoszczędzisz dużo czasu. Jest to szczególnie przydatne dla osób zajmujących się konserwacją komputerów, a także dla każdego, kto wkrótce planuje zakup nowego komputera.